Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

30 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Znacie jakies dobre i sprawdzone tabletki na wzmocnienie wlosow , skory i paznokcie , strasznie mi wypadaja wlosy i paznokcie szybko lamia , znacie jakies ? I jakie mniej wiecej maja ceny ? Sa efekty ? I po jakim czasie zauwazylyscie ? :)

ja brałam belissę;) na włosy polecam szampon i odżywkę ze skrzypu polnego, nie pamiętam nazwy ale są w rossmanie a na paznokcie wsmarowywać ciepły olej rycynowy dostępny w aptece - naprawdę działa:) pzdr

MegaSkrzyp (sprawdź online w aptece DOZ;)). Kosztuje niecałe 16zł na miesiąc kuracji. Jest znacznie lepszy niż inne, bo ma ogromną dawkę skrzypu, polecam porównać z innymi produktami. Mi pomógł na włosy, już podczas drugiego opakowania miałam wrażenie, że jest lepiej.
Tak, olejek rycynowy też polecam wcierać w paznokcie i skórki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-01 15:37 przez kaska__1990.

Mam ten sam problem.. brałam skrzyp, belisse i rozne inne.. i nic mi nie pomaga.. chyba sie udam do lekarza

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Kiedyś wg mnie najlepszy był Merz Special, miał świetny bogaty skład i nie był suplementem diety (jak większość dostępnych), a lekiem. Więc działał naprawdę dobrze. I już po pierwszym opakowaniu było widać efekty. Ale ostatnio wyszła nowa wersja zupełnie uboższa w składzie, a cena pozostaje taka sama. No i już nie jest lekiem a suplementem.
Mam jeszcze trochę tego nowego opakowania i ciekawa jestem czy sobie poradzi jak ten stary Merz.

Mam zamiar potem wypróbować Fitoval, bo jest ponoć świetny.

fotozły/size]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-01 15:53 przez Sacrum.

Belissa w fioletowym opakowaniu, wzmacnia skóre, włosy i paznokcie ;) Ja rezultat zauważyłam po miesiącu stosowania. Konkretnie chodziło mi o wzmocnienie włosów bo strasznie mi wypadały, miałam je suche i matowe, więc kupiłam sobie odżywkę z Pantene i szampon z Nivea ;)

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

doppel herz albo biotyna - wypróbowane i polecam
silica, skrzypovita- też może być
belissa jak dla mnie się nie sprawdziła

Na paznokcie odżywka New Nails. Plusy - niska cena, paznokcie po zastosowaniu mocne, z odmienionym wyglądem, malowanie to czysta przyjemność. Ja nad swoimi długo pracowałam, aby wyglądały naprawdę ładnie i takie rzeczywiście są.

humavit ze skrzypem, pokrzywą i drożdżami :)

Humavit skrzyp i pokrzywa :)
Polecam

Megakrzem - 60 tabletek w opakowaniu, przyjmuje się jedną dziennie, tanie i skuteczne ;)

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

ja też się dowiem chętnie

co do tabletek to nie wiem ale na włosy słyszałam ze jakieś odzywki z firmy Radical są dobre mniej wypadają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Papierosy - już dość!