Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

przestrzeganie diety

4 minuty temu

skuteczna dieta

40 minut temu

informacje o żywieniu

58 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

choroba a...

28 gru 2011 - 12:10:45

wczoraj bylam u lekarza gdyz boli mnie gardlo, mam katar i ogolnie slabo sie czuje (coz za pech przed sylwestrem!;/)... dostalam antybiotyk. Zjadlam na sniadanie sam serek homogenizowany i połknełam tabletke pozniej zrobilo mi się niedobrze.. Dzisiaj mam tak samo. Czy moze byc to wywolane tym faktem, ze jem antybiotyk na 'serek'?

(chcialabym rowniez dodac ze wspolzyje, ale szanse sa nikłe gdyz zabezpieczamy sie;])

choroba a...

28 gru 2011 - 12:12:01

Może jakiś skutek uboczny? Poczytaj ulotkę :)

choroba a...

28 gru 2011 - 12:13:21

Przy antybiotykach często jest "niedobrze".

choroba a...

28 gru 2011 - 12:13:42

Mysle, ze tak. Tez biore antybiotyk od kilku tygodni (problemy skorne) i lekarz zaznaczyl, zeby po zarowno przed jak i po polknieciu leku odczekac ze 2 godziny, zanim napije sie mleka lub zjem jakis z jego przetworow, bo to zle wplywa na dzialanie antybiotyku jak i samopoczucie :)

choroba a...

28 gru 2011 - 12:14:01

To bardzo prawdopodobne. Lepiej zjedz coś porządnego przed przyjęciem antybiotyku.

choroba a...

28 gru 2011 - 12:14:04

Może uczulenie na jakiś składnik antybiotyku.? Może powinnaś jeść coś normalnego do antybiotyku? Przeczytaj dokładnie ulotkę.

choroba a...

28 gru 2011 - 12:14:49

przy chorobie powinnas jesc wiecj nz sam serek chociazby porzadny lekko strawny obiad . jak organizm ma walczyc z choroba jak nie dostarczasz mu potrzebnej energii

choroba a...

28 gru 2011 - 12:20:25

no tak pisze... conajmniej 1h przed jedzeniem lub 2h po. skutki nieporządane nudności, wymioty, biegunka, ból brzucha. Wrrr dobrze ze jutro ostatnia tabletka.

choroba a...

28 gru 2011 - 12:22:35

śniadanie ma być porządne i dopiero po nim lekarstwo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Choroby autoimmunologiczne