Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wigila- emocje :(

23 gru 2011 - 23:03:07

Hej dziewczyny :) otóż ... mam taki problem wogole głupio mi o tym pisac ale moze ktoras z Was mi pomoże lub miala taki sam problem. Tak więc od pewnego juz dłuzszego czasu mam problem z emocjami a dokładniej z płaczem, czasami zdarza mi się płakac w normalnej sytuacji w sensie np. na imprezie tak samo z siebie oglądajac cos w tlewizji i nie komedia romantyczna patrzac na zwykły film no i najgorsze że jutro jest wigilia i niechcialabym beczec przy składaniu zyczen a jak o tym pomysle to łzy napełniają mi oczy... Niewiem jest na to jakis srodek tłumiący emocje czy cos co poprostu by mi pomogło jutro nie beczec :(( Proszę Was o pomoc :*

Wigila- emocje :(

23 gru 2011 - 23:06:37

ale jesteś wrażliwa, możemelisy się napij, czy na uspokojenie coś sobie weź...
ciężko mi doradzić, bo ja nie jestem płaczliwa...

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:39:04

moze ktos jeszcze ??

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:43:31

Ja mam tak samo ;) I niestety nic mi nie pomaga ;/

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:47:07

skad ja to znam? zawsze rycze;/ i nie umiem sie powstrzymac- to jest straszne

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:49:25

ja też to mam...tragednia :(

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:55:11

Tez tak mam od kiedy zaczęłam brać tabletki anty..

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 08:55:54

też polecam melisę, wczoraj kupiłam wypypiłam dwie i rzeczywiście uspokaja i działa.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:21:01

ja zaczełam nad tym panowac w taki sposób ze nasilę gdy czuje ze będe płakac wyobrażam sobie w myslach "coś "co mi uspokoi płacz,i to działa

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:25:31

kochana to hormony :)
tez placze w roznych sytuacjach i niekoniecznie smutnych
to domena kobiet :)

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:29:50

Ja do płaczliwych nie należę,dla mnie nie ma nic wzruszającego w życzeniach- traktuje to jak obowiązek, nigdy nie wiem czego życzyć. Moja siostra zawsze sie wzrusza , jak zacznie plakac na życzeniach to leci po chusteczkę i wraca. Dla nas domowników to norma, wiec mysle ze nic nie musisz z tym robic, taka wrażliwa po prostu jestes i melisa na pewno nie pomoże :)
Ja do płaczliwych nie należę,dla mnie nie ma nic wzruszającego w życzeniach- traktuje to jak obowiązek, nigdy nie wiem czego życzyć. Moja siostra zawsze sie wzrusza , jak zacznie plakac na życzeniach to leci po chusteczkę i wraca. Dla nas domowników to norma, wiec mysle ze nic nie musisz z tym robic, taka wrażliwa po prostu jestes i melisa na pewno nie pomoże :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-24 09:30 przez ciachochichotka.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:31:58

Ja niestety też płaczę w takich sytuacjach, nawet składając życzenia imieninowe czy jakieś inne, płaczę na ślubach, pogrzebach, nawet ludzi, których mało znałam , nie z rodziny. Źle mi z tym.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:36:34

A nie bierzesz czasem pigułek. Jak brałam jasmine to potrafiłam poryczeć się na reklamie. To hormony, kobiety mają przekirane.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:40:37

kurde moze to tez przez te tabletki anty niewiem :( słyszałam o jakis kroplach waleriana czy co .. ale z tą melisą spróbuje.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 09:43:39

Powinnaś iść do lekarza i zmienić tabletki, bo to naprawdę można zwariować. Kropli na uspokojenie możesz spróbować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostań dawcą