Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:16:05

ja też tak miewam,ale bardziej emocje ukazuję nerwami niż płaczem,to na tle nerwowym jak sie nakumuluje emocji,u Ciebie z tym płaczem może tak być, że nakumulowało się u Ciebie dużo negatywnych zdarzeń i dlatego tak masz lub po prostu przez anty,czasem też świra dostaję.a z drugiej strony płacz przy składaniu życzeń i w podobnych sytuacjach to nie wstyd ;) płacz czasem oczyszcza,wiem to z doświadczenia.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:24:56

ja tak miałam jak byłam w ciązy,którą niestety miesiac temu poroniłam ;( i dla mnie te święta będą okropne.. ;( też jak dziś wstałam rano i o tym pomyślałam to się rozpłakalam...
nie wiem jak Ci pomóc ;((

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:28:35

ja też jestem beksą... nie wiem czemu ale zawsze w okresie świątecznym chce mi się płakać jak słyszę kolędy

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:28:59

Jesteś bardzo uczuciowa i masz bardzo wrażliwe serduszko. To jest normalne :). Ja też tak mam. Pij herbatkę meliske :). Zresztą jesienią jak i zimą są zmiennie humorki i ta harmonia. Tak więc nie ty jedna kochana masz to , na jesień bądź zimę dużo osób miewa takie coś. Możliwe że t też te tabletki tak działają na ciebie, przejdź się do lekarza i powiedz o tej sytuacji. On Tobie doradzi co i jak. Buziaki i Wesołych oraz spokojnych Świąt Życzę :). A w serduszku niech zagości ciepełko w ten dzisiejszy magiczny dzień :)

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:31:07

Ja mam tak samo. Nawet jak się przytulam do chłopaka czy go pocałuję to płaczę. Płaczę bo np. nie wyjdzie mi to co sobie zaplanowałam. Takie głupie powody. Nie przejmuję się tym po prostu bo jest to spowodowane antykoncepcją hormonalną :)

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:32:24

Czasami mam to samo.

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:46:33

Cytat
ania_737
Tez tak mam od kiedy zaczęłam brać tabletki anty..



myślisz że istnieje taka zależność ?

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:49:45

jeśli płaczecie po tabletkach antykoncepcyjnych to jest to znak, że należy je zmienić :P

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:50:01

wypłacz się teraz ;d

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 14:51:25

Cytat
edwardzie
jeśli płaczecie po tabletkach antykoncepcyjnych to jest to znak, że należy je zmienić :P

bo co ?
bo może coś innego nam się dostanie niż estrogen i/lub progesteron ?
hahahhah!

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 20:58:37

dziewczyny dałam rade, mam nadzieje że Wy też :)


Jeszcze raz Wesołych Świąt !! :))

Wigila- emocje :(

24 gru 2011 - 21:01:42

Ja tez tak mam od kiedy zaczęłam brać tabsy anty:) Strasznie to zabawne jest:) Oglądam np. TLC i leci jakiś program a tam kobieta mówi-jestem w ciąży i siedzę w wiezieniu a ja naginam się od płaczu, i mnie skręca:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostań dawcą