Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowe sposoby na ból gardła

03 paź 2013 - 20:06:01

a ja mam pytanie trochę z innej beczki- jak zwalczyć katar domowymi sposobami? może pytanie głupie ale nie mogę sobie poradzić z moim katarem, od prawie 2 tygodni mam zatkany nos, kropli do nosa nie mogę stosować bo mam od nich taki obrzęk że mi krew leci przy smarkaniu a na sam głupi katar antybiotyku nie będę brać ;/ jak leczycie "po domowemu" katar?

Domowe sposoby na ból gardła

04 paź 2013 - 09:57:38

Przejdź się do lekarza może? Żeby się przypadkiem nie zrobiło z tego coś gorszego :)

Domowe sposoby na ból gardła

06 paź 2013 - 13:18:12

Cytat
malinovaaaa
ja na szczęście (odpukać) nie chorowałam jeszcze tej jesieni, ale od czasu kiedy piję herbatę z sokiem malinowym z lipą albo z żurawiną z herbapolu w ogóle nie łapię przeziębień :) czasem lepiej się zabezpieczać niż później leczyć :)
Masz rację dobry sposób na wzmocnienie, ale jak już się coś rozwinie, wolę iść do apteki/lekarza.

Domowe sposoby na ból gardła

09 paź 2013 - 00:33:54

Dokładnie tak, naturalne metody może i pomagają ale nie dają pewności wyleczenia. Ech... właśnie mnie gardło zaczęło boleć...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-10 23:30 przez julka_12.

Domowe sposoby na ból gardła

11 paź 2013 - 13:04:01

Zgadza się, domowe sposoby są dobre ale czasami trzeba wziąć jakiś farmaceutyk. Na ból gardła szczególnie polecam Uniben, lek w spray-u do stosowania miejscowego. Cena to ok. 11 zł, ale naprawdę pomaga. Tu można przeczytać więcej: http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/uniben-15-mgml-aerozol-do-stosowania-jamie-ustnej-30-ml-12686.html .

Domowe sposoby na ból gardła

12 paź 2013 - 00:04:09

Ktoś już wcześniej o nim pisał. Zachęcona opiniami przetestowałam i rzeczywiście działa! Ból gardła zniknął w kilka dni :)

Domowe sposoby na ból gardła

12 paź 2013 - 00:17:36

najlepsze na gardło jest... taka miksturka, sok z 1 cytryny podgrzany w rondelku + miodek. Wypić gorące, początkowo drapie w gardło ale później czuć ulgę. SPRAWDZONE!

Domowe sposoby na ból gardła

12 paź 2013 - 00:31:38

woda z solą lub woda z wodą utlenioną :D

Domowe sposoby na ból gardła

12 paź 2013 - 23:16:43

Cytat
sugarvstar
najlepsze na gardło jest... taka miksturka, sok z 1 cytryny podgrzany w rondelku + miodek. Wypić gorące, początkowo drapie w gardło ale później czuć ulgę. SPRAWDZONE!

Podgrzanie miodu jak i cytryny zabija to co mają w sobie najlepsze. Raczej nie zadziała na stan zapalny.
Cytat
maristka
Cytat
sugarvstar
najlepsze na gardło jest... taka miksturka, sok z 1 cytryny podgrzany w rondelku + miodek. Wypić gorące, początkowo drapie w gardło ale później czuć ulgę. SPRAWDZONE!

Podgrzanie miodu jak i cytryny zabija to co mają w sobie najlepsze. Raczej nie zadziała na stan zapalny.

Cytat
Keeejt
woda z solą lub woda z wodą utlenioną :D
A fujjj ktoś to stosuje? Jak to ma pomóc? czy woda utleniona jest bezpieczna?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-12 23:18 przez maristka.

Domowe sposoby na ból gardła

13 paź 2013 - 00:37:33

Sama się nad tym zastanawiałam i chyba bym nie zaryzykowała...

Domowe sposoby na ból gardła

13 paź 2013 - 02:07:49

Cytat
Moninisiaaaa
Ciepła woda z dodatkiem wody utlenionej, płukać ok 3 razy dziennie mi naprawde to pomaga.Polecam!

najlepszy sposób

Domowe sposoby na ból gardła

13 paź 2013 - 12:57:31

Chyba wole sprawdzone leki

Domowe sposoby na ból gardła

19 paź 2013 - 17:53:16

Tylko leki, popsikać gardło Unibenem i spokój.

Domowe sposoby na ból gardła

20 paź 2013 - 00:03:08

Ja też go ostatnio używałam i zgadzam się z koleżanką wyżej. Jest skuteczny i masz spokój na kilka następnych godzin :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Domowe sposoby na ból gardła

20 paź 2013 - 11:27:14

czosnek + mleko z miodem - zabójca bólu gardła:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Witamina E w płynie?