Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowe sposoby na ból gardła

21 gru 2011 - 14:21:42

woda z solą ; ) dużo ciepłej herbaty z miodem i sokiem malinowym ; )

Domowe sposoby na ból gardła

21 gru 2011 - 14:24:26

Nie pij gorącego, zimnego i gazowanego, jeśli masz - płucz usta Listerinem lub podobnym płynem, zawiąż sobie szalik na szyi i pij dużo letnich płynów : )

Domowe sposoby na ból gardła

28 gru 2011 - 12:24:34

dobrze ze znalazłam ten wątek... Tak mnie dzisiaj gardlo boli ze sliny nie moge przelknac ;( mam jakis specyfik do pryskania w gardło ale to nie pomaga... moze znacie jeszcze wiecej takich sposobów??

Domowe sposoby na ból gardła

28 gru 2011 - 12:26:56

Płukanie gardła wodą z solą zawsze działa!

Domowe sposoby na ból gardła

28 gru 2011 - 12:28:53

spróbuj zjeść tabetlki czosnkowe. Moze malo domowy sposób, ale jesli mam jesc zwykły czosnek, albo tabletkę to zdecydowanie wolę tabletkę... Jesli chodzi o domowe sposoby, to podobno pomaga natarcie gardła amolem i owinięcie jakimśszalikiem albo golfem. jak się wygrzeje to niby ma przejść,ale nie wiem czy to prawda...

Domowe sposoby na ból gardła

29 gru 2011 - 22:04:04

Cytat
smacznazupa
spróbuj zjeść tabetlki czosnkowe. Moze malo domowy sposób, ale jesli mam jesc zwykły czosnek, albo tabletkę to zdecydowanie wolę tabletkę... Jesli chodzi o domowe sposoby, to podobno pomaga natarcie gardła amolem i owinięcie jakimśszalikiem albo golfem. jak się wygrzeje to niby ma przejść,ale nie wiem czy to prawda...

Masz rację tabletki są o wiele lepsze niż naturalny czosnek... ja jak tlyko poczujęczosnek mam odruch wymiotny :( dlatego szybko popijam tabletkę jakimś sokiem i po bólu :P

Domowe sposoby na ból gardła

29 gru 2011 - 22:09:52

Ja zawsze płukałam gardło albo szałwią albo wodą z solą i przechodziło :)

Domowe sposoby na ból gardła

03 sty 2012 - 14:24:20

trzyma mnie już ponad tydzien :/ to jakaś masakra jest :( chyba czas na lekarza...

Domowe sposoby na ból gardła

06 lut 2012 - 02:53:35

Ciepła woda przegotowana z solą lub z wodą utlenioną i zjesc zabek czosnku lub wypic dobra herbatke z cytryna i miodem.A w aptece pszczelarski produkt propolis dodajesz pare kropli do wody i pluczesz czy Cholinex ale po nim cos sie poce,Isla czy Islo jest dobre do ssania

Domowe sposoby na ból gardła

06 lut 2012 - 02:59:46

woda z sola powinna pomoc

Domowe sposoby na ból gardła

01 mar 2012 - 10:50:23

Woda z solą prawie zawsze po jakimś czasie pomaga, ale kiedy domowe sposoby zawodzą to chyba najlepiej sięgnąć po Strepsils Intensiv, bo działa natychmiast i na długo.

Domowe sposoby na ból gardła

01 mar 2012 - 11:05:15

Hej po 1 nie pije sie goracego na bolace gardlo tak samo jak zimnego bo to jescze bardziej szkodzi.Z domowych sposobow to zaparzyc w 250ml wody 4 torebki szalwi i plukac gardlo najlepiej naprzemian z woda z sola.Na mnie zawsze tylko to dziala zadne tabletki;)

Domowe sposoby na ból gardła

01 mar 2012 - 11:08:41

Płukanka na przemian woda + sól i woda + soda oczyszczona (nie jednocześnie). I tak co kilka godzin. Zmieniasz PH w gardle szybko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-01 11:09 przez Asztarte.

Domowe sposoby na ból gardła

01 mar 2012 - 11:13:23

2 łyżeczki majeranku zaparzyć, osłodzić miodem, oczywiście przecedzić ten majeranek najlepiej przez jakąś szmatkę. Wypić do dna!

Mi zawsze pomaga :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 16:17 przez kerol_ejna.

Domowe sposoby na ból gardła

01 mar 2012 - 11:19:48

mam tak samo od kilku dni... ja leże w łóżku i biore mase tabletek :P ale nie przechodzi mi coś nic...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uczulenie na proszek do prania