Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na ból gardła

29 gru 2013 - 03:47:59

Tutaj jest kilka prostych sposobów: http://palacy-bol-gardla.blogspot.com/2013/12/sprawdzone-najlepsze-sposoby-na-palacy.htmlMnie osobiście zawsze przechodzi po miodzie.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Domowe sposoby na ból gardła

19 kwi 2014 - 15:31:42

Moim zdaniem właśnie jakieś domowe sposoby są najlepsze, bo jednak różne tabletki nigdy mi nie pomagały, a wręcz przeciwnie - często powodowały jeszcze większą suchość w gardle. Zobaczcie sobie ten ciekawy poradnik odnośnie domowych sposobów na ból gardła. Na pewno znajdziecie tutaj ciekawe rozwiązania, chociaż dla mnie najskuteczniejszym jest bez wątpienia ciepła herbata z miodem i cytryną lub też mleko z miodem i imbirem. Pychotka :-)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na ból gardła

28 maj 2014 - 13:23:30

Płukanka wodą z solą podobno mega skuteczna ale ja raz jak spróbowałam to mnie zemdliło na maxa ;(((

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na ból gardła

19 maj 2015 - 00:29:18

Tutaj są wypunktowane domowe sposoby na ból gardła<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:13 przez moderator.

Domowe sposoby na ból gardła

15 lip 2015 - 15:28:50

Treść posta została usunięta automatycznie

Domowe sposoby na ból gardła

07 sty 2016 - 11:16:03

Jest wiele lepszych lub gorszych sposobów na poradzenie sobie z bólem gardła.Ja przypadkowo natknęłam sie na specyfik jak dla mnie nie do zastąpienia.Będąc kiedyś w górach na wczasach,przyplątała mi się infekcja gardła.Nie miałam nic na tą dolegliwość,więc wybrałam się do najbliższego miasteczka po coś konkretnego.W aptece pani poleciła mi anginbon,długo się nie zastanawiałam,przekonał mnie skład i sposób aplikacji(atomizer).Jest na bazie propolisui i olejków eterycznych ,a oczywiste jest,że propolis to pogromca bakterii,wirusów i grzybków.Łatwy w użyciu"psiknełam "do gardła ,na początku lekko szczypało potem odczułam kojące obtulenie całego gardła,w ten sam dzień jeszcze 3razy "psiknełam" i wszystko przeszło,używam go też na opryszczkę dział b,szybko.
Jest poręczny ma wielkość szminki:),wszędzie mogę go zabrać ,polecam bo jest naprawdę niezawodny.

Jest wiele lepszych lub gorszych sposobów na poradzenie sobie z bólem gardła.Ja przypadkowo natknęłam sie na specyfik jak dla mnie nie do zastąpienia.Będąc kiedyś w górach na wczasach,przyplątała mi się infekcja gardła.Nie miałam nic na tą dolegliwość,więc wybrałam się do najbliższego miasteczka po coś konkretnego.W aptece pani poleciła mi anginbon,długo się nie zastanawiałam,przekonał mnie skład i sposób aplikacji(atomizer).Jest na bazie propolisui i olejków eterycznych ,a oczywiste jest,że propolis to pogromca bakterii,wirusów i grzybków.Łatwy w użyciu"psiknełam "do gardła ,na początku lekko szczypało potem odczułam kojące obtulenie całego gardła,w ten sam dzień jeszcze 3razy "psiknełam" i wszystko przeszło,używam go też na opryszczkę dział b,szybko.
Jest poręczny ma wielkość szminki:),wszędzie mogę go zabrać ,polecam bo jest naprawdę niezawodny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-07 11:16 przez kaizuri.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Domowe sposoby na ból gardła

08 kwi 2016 - 11:44:18

wypłukaj gradło wodą z solą albo szałwią, jeśli masz w domu, niezbyt przyjemne uczucie, ale zawsze pomaga :)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Domowe sposoby na ból gardła

10 maj 2016 - 09:12:41

Polecam picie mleka z miodem i wypoczynek.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Domowe sposoby na ból gardła

10 maj 2016 - 09:38:40

Tylko to mleko nie za gorące bo zabije właściwości miodu, czasami jak mnie boli to też sam miód jem, ale do pracy biorę listek pyramidonka na wszelki wypadek, szczególnie jak mocno mnie drapie w gardle i czuje jakbym miała tam Saharę, płukanki z szałwii są dobre.

Domowe sposoby na ból gardła

13 paź 2016 - 15:45:02

Pamiętam, że jak bolało mnie gardło to zwykle mama albo babcia przygotowywały dla mnie taką specjalną "miksturę" - gorące mleko z miodem i masłem :) Teraz też czasem wracam do tego sposobu, ale oprócz tego stosuję Doppelherz aktiv Na gardło i jak na razie żadna infekcja mnie nie dopadła :). Wielkimi krokami zbliżają się do nas coraz chłodniejsze dni, dlatego warto o siebie zadbać :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Domowe sposoby na ból gardła

30 paź 2016 - 15:46:07

Cytat
dominip
wypłukaj gradło wodą z solą albo szałwią, jeśli masz w domu, niezbyt przyjemne uczucie, ale zawsze pomaga :)

No ja nie do końca rozumiem po co się tak katować jak macie na rynku tabletki do ssania na gardło, które bez problemu złagodzą ból. Spróbuj sobie wziąć Gradimax jest to na pewno nie tylko przyjemniejsze, ale na 100% wygodniejsze, szałwii do samochodu raczej nie zabierzesz.

Domowe sposoby na ból gardła

07 gru 2016 - 23:16:57

U mnie w domu na gardło robiło się gotowane ziemniaki i wdychało po 10 minut opary. Teraz nikomu nie chce się specjalnie obierać ziemniaków. Idziemy do apteki po Floradix na gardło i po problemie. Koniec odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na ból gardła

24 maj 2018 - 14:14:57

Mi w takich najgorszych bólach i wtedy kiedy domowe sposoby, czyli mleko z miodem i masłem, syrop z cebuli i czosnku czy napary z szałwii lub rumianku zawodzą (a zdarza się to dość rzadko, bo na problemy z gardłem nie mogę za bardzo narzekać) zawodzą, muszę sięgać po farmaceutyki. Do tej pory, po przetestowaniu przynajmniej kilku produktów chyba najlepiej działały na mnie tabletki <moderacja> - tylko te zwykłe, bo za smakowymi nie przepadam. Co najważniejsze akurat te tabletki dodatkowo mnie nie podrażniają i umożliwiają normalne oddychanie... Ból znika po kilku dniach i przestaje być maksymalnie uciążliwy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-24 19:38 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem ze snem