Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 12:21:42

Cytat
sabahoul
Cytat
NickzGlowy
Haha miałam kiedyś taką w klasie. Mdlała jak był sprawdzian, pytanie i ogólnie raz na tydzień to takie minimum. Na początku każdy się tym przejmował, a potem każdy ją olewał. Pamiętam jak kiedyś na lekcję przyszedł do nauczyciela jego były (bardzo przystojny) uczeń, a ta nagle zaczyna szopkę odstawiać, że źle się czuje :D Liczyłam z koleżanką... 3..2..1.. i BAC! Leży:D szkoda tylko, że wtedy każdy zaczął się śmiać, a chłopak nie zwrócił na nią uwagi :D

Swoją drogą, to przykre, że panuje u was taka znieczulica. Może wypadałoby się zainteresować i pokierować dziewczyną? Omdlenia nie są zabawą -.- a na pewno ludzie nie odstawiają szopki. Z doświadczenia własnego wiem, że to jest niezależne od człowieka... a przede wszystkim nie jest przyjemnością. Człowiek czuje się fatalnie tuż przed omdleniem, i zaraz po.


czegoś nie zrozumiałaś - ona nigdy nie zemdlała naprawdę, tylko szopki odstawiała, bo lubiła robić w okół siebie szum. I co? Mam jej z tego względu współczuć? Biegać po pielęgniarkę bo jej się nudzi? Nie żartuj :D

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 12:22:10

A ja mam chorobę (zespoł wazowagalny)która objawia sie zaslabnieciami i utrata przytomności tylko ze ja chodze do pracy i ostatnio zemdlalam na ulicy i obudzilam sie po 2 h na oddziale w szpitalu wiec powiem ci jedno ...Omdlewanie to straszna sparwa i nie nie roób nic takiego bo moze ci się krzywda stać.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 12:30:40

Cytat
NickzGlowy
Cytat
sabahoul
Cytat
NickzGlowy
Haha miałam kiedyś taką w klasie. Mdlała jak był sprawdzian, pytanie i ogólnie raz na tydzień to takie minimum. Na początku każdy się tym przejmował, a potem każdy ją olewał. Pamiętam jak kiedyś na lekcję przyszedł do nauczyciela jego były (bardzo przystojny) uczeń, a ta nagle zaczyna szopkę odstawiać, że źle się czuje :D Liczyłam z koleżanką... 3..2..1.. i BAC! Leży:D szkoda tylko, że wtedy każdy zaczął się śmiać, a chłopak nie zwrócił na nią uwagi :D

Swoją drogą, to przykre, że panuje u was taka znieczulica. Może wypadałoby się zainteresować i pokierować dziewczyną? Omdlenia nie są zabawą -.- a na pewno ludzie nie odstawiają szopki. Z doświadczenia własnego wiem, że to jest niezależne od człowieka... a przede wszystkim nie jest przyjemnością. Człowiek czuje się fatalnie tuż przed omdleniem, i zaraz po.


czegoś nie zrozumiałaś - ona nigdy nie zemdlała naprawdę, tylko szopki odstawiała, bo lubiła robić w okół siebie szum. I co? Mam jej z tego względu współczuć? Biegać po pielęgniarkę bo jej się nudzi? Nie żartuj :D

Napisałaś, że mdlała, więc takiej wersji się trzymałam. ;) aczkolwiek jeśli odstawiała nadal te szopki, a na serio nikt nie zwracał na to uwagi, to śmiem twierdzić, że to nie było udawanie.
nie mówię tego sobie, bo tak sobie wymyśliłam. Studiuję psychologię, mam sporo zajęć z biologicznych zachowań człowieka. Wiem o czym mówię ; )

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 13:20:36

moja koleżanka w liceum miała padaczkę i tez mdlała jak się stresowała. myślę, że Twoja może też być chora.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 13:25:20

jasne że się da przez niedotlenienie,my też tak kiedyś robiliśmy:)
na priv Ci napiszę jak i przyuważ czy ona to robi:)

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 13:36:29

słyszałam niedawno o takiej dziewczynie co przed każdym sprawdzianem czy jak szła do tablicy to od razu mdlała.. być może takie, które często mdleją są chore.. nie wiem czym to może być spowodowane..

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 20:57:48

Może stres?

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:02:52

jak sie kupe chce

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:09:33

Co do niskiego poziomu cukru - musi być on naprawdę niski, tak w granicach 30,40 żeby zemdleć. Zależy od człowieka. Głupie pytanie, jak zemdleć. Nie wiem, ja miałam hiperwentylację i zemdlałam.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:13:34

Cytat
yourdarling
jakbym czytała o dziewczynie z mojej dawnej szkoły. też u mnie w szkole była taka dziewczyna mdlała non stop co przerwa i się rozkładała na podłodze na kortarzu. robiła z siebie popis na początku wszyscy byli w szoku a potem wszyscy zaczeli przez nią "przechodzić" bo to już było śmieszne. nawet jej mama powiedziała żeby nie zwracać na nią uwagi.


hahahaha
gdyby u mnie w szkole była taka dziewczyna to lezałabym koło niej i kwiczała ze smiechu

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:18:41

normalne to to nie jest ...moze to na tle nerwowym jest?

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:23:22

Mialam kilka razy takie stany, ze robilo mi sie slabo:
1. po oddaniu krwi,
2.po calym dniu nie jedzenia i biegania po miescie w zimowy dzien
3. zbyt dlugiego stania w tlumie

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 21:29:14

na mdlenia nie znam spoosobu ale mam sposub na:GORĄCZKE I WYMIOTY
mieszasz proszek do pieczenia w pół litrowej butelce z wodą
no a jak nie mozesz wypic to dodajesz cukru

Co zrobić żeby zemdleć?

05 lis 2014 - 23:46:55

Wymuszone omdlenia ? Owszem, kiedyś w gimnazjum była modna ta "zabawa" - ktoś wstrzymywał powietrze,a druga osoba łapała w pasie od tyłu i mocno ściskała. Skończyło się kiedy zaczęło huczeć w mediach o przypadku śmiertelnym. Niedotlenienie mózgu to nie są żarty, mogą przynieść poważne, nieodwracalne szkody.

Co zrobić żeby zemdleć?

13 sty 2015 - 17:40:26

Cytat
Pallas_Atena
Cytat
olga_1990
jak jak zobaczę strzykawkę to od razu gwiazdki widzę i leże:P
Moja siostra też mdleje przy każdym pobieraniu krwi.
Ja też mdlałam od każdego ukłucia szcepionka ,pobranie krwi,ożądlenie osy i okazało się,że miałam ucisk na mózg i w końcu pekł mi tętniak w głowie i omdlenia się skończyły

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żylaki, POMOCY!!