Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Biznes

2 minuty temu

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:20:03

Od dłuższego czasu cierpie na chorobę Trichotillomania czyli wyrywaniu sobie włosów z głowy.
Nie swiadomie w kazdej chwili rwie zebami koncowki włosow, a czasem wyrywam cale.
W pokoju kiedy sprzatam dywan mam garsci wlosow na nim.
Ma ktora z WAS to samo? Teraz dopiero dowiedzialam sie jak ta choroba sie nazywa bo wczesniej nie mialam pojecia

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:23:18

zwiazuj wlosy tak abys nie dala rade ich rwac

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:24:42

ale mam w kucyku i dalej po wlosie je wyciagam ;/;/ ja nie zartuje nic z przodu mam krotkie wlosy ktore mi nie rosna bo je ciagle rwe

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:25:43

Zajmij ręce czymś - może robótki ręczne?
To raczej na tle nerwowym, co? Mój znajomy też sobie włosy z głowy rwał, ale to z nerwów, sytuacja w domu go przerastała, ale minęły problemy w domu - to minął i problem rwania włosów... Ciężko Ci cokolwiek doradzić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 22:27 przez komiczka.

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:26:06

mam to samo, nie uleczalne ku* wa, nie wiem jak mam sobie z tym radzic.

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:28:26

zetnij je na krótko, zanim odrosną to trochę minie a może w tym czasie samo przejdzie

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:28:35

tak objawia sie również nerwica. masz stresujące sytuacje? radziłaby jakieś herbatki uspokajające pic a jak nie pomoże to niestety do psychologa trzeba będzie podejść.
ciężko będzie Tobie samej to zwalczyć

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:30:51

mam wlosy do 3/4 kregoslupa, sa zdrowe mocne, ale jak nie daj Boze znajde rozdwojony czy polamany wlos to musze go wyrwac.

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:32:11

mojej znajomej brat wyrywał sobie włoski z rzęs praktycznie miał powieki bez rzęs ,mam chodziła znim gdzies do psychologa bo to nerwica jakas była i puzniej mu przeszło

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:39:03

sama sobie z tym nie poradzisz
idź do lekarza

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

20 gru 2011 - 22:47:42

Poczytałam trochę na temat tej choroby i szczerze Ci współczuję, że akurat jesteś jedną z tych 5 % chorych. Musisz iść dziewczyno do lekarza i zacząć się leczyć. U faceta to pestka ale u kobiety to tragedia. Jak najszybciej szukaj pomocy lekarskiej.

Jak samemu zwalczyć tą chorobę>>

21 gru 2011 - 10:44:41

Cytat
oCytrynkao
mam wlosy do 3/4 kregoslupa, sa zdrowe mocne, ale jak nie daj Boze znajde rozdwojony czy polamany wlos to musze go wyrwac.

ja mam to samo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Testy medyczne domowego użytku