Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:49:26

Przegladałam sobie własciwie filmy na youtubie, i natrafiłam na tego faceta z zespołem Touretta..
Powiem szczerze ze jestem zaskoczona..po pierwsze, dał z siebie zrobic pośmiewisko w takim programie?
Po drugie, strasznie mu współczuje, co sądzicie o osobach z tym zespołem? Spotkaliście sie kiedys z kimś takim?
Załączam link.


Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:54:26

Dlaczego pośmiewisko? ma się zaszyc w domu z powodu choroby? to dobrze,że przyszedł do takiego programu, bo niektórzy ludzie to bezczelne chamidła, które potrafią takim jak on zaśmiac się prosto w twarz, bo nie mają świadomości, że to poważna choroba. A dzięki jego wypowiedzom może czegoś się dowiedzą.
Spotkałam kiedyś osobę z tym zespołem (w autobusie), było to dośc krępujące, bo stała koło mnie, ale starałam się nie zwracac uwagi, a już na pewno nie śmiac się jak mohery siedzące z tyłu (co mnie zdziwilo, bo nawet młodzież się nie śmiała,tylko one).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 11:56 przez dakota_aa.

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:56:19

Cytat
dakota_aa
Dlaczego pośmiewisko? ma się zaszyc w domu z powodu choroby? to dobrze,że przyszedł do takiego programu, bo niektórzy ludzie to bezczelne chamidła, które potrafią takim jak on zaśmiac się prosto w twarz, bo nie mają świadomości, że to poważna choroba. A dzięki jego wypowiedzom może czegoś się dowiedzą.


POPIERAM!

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:56:42

Mam nadzieje ze wiesz jak działaja "rozmowy w toku"- dlatego mówie ze robia z niego posmiewisko.

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:57:59

Osobiście nie miałam nigdy do czynienia z osobą z zespołem Touretta... Podziwiam te kobietę bo ja choćby nie wiem jak choroba to była i jak bliska mi osoba to plucia w twarz bym nie wytrzymała...

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:58:22

co tam ośmieszył!
nie ośmieszył!
pokazał światu, że jest taka choroba i że można z tym żyć!!!!!!!!!!

widać, że Polska jest krajem zacofanym, nie akceptuje ludzi!
czy to grubszych
czy chorych
czy homo!!

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 11:59:19

Cytat
martyna23
Cytat
dakota_aa
Dlaczego pośmiewisko? ma się zaszyc w domu z powodu choroby? to dobrze,że przyszedł do takiego programu, bo niektórzy ludzie to bezczelne chamidła, które potrafią takim jak on zaśmiac się prosto w twarz, bo nie mają świadomości, że to poważna choroba. A dzięki jego wypowiedzom może czegoś się dowiedzą.


POPIERAM!

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 12:01:23

Cytat
metaldragon4
Mam nadzieje ze wiesz jak działaja "rozmowy w toku"- dlatego mówie ze robia z niego posmiewisko.

Wiem, bo oglądam i takie tematy są wg mnie najciekawsze. Można się czegoś dowiedziec, czegoś, co nam się może przydac, jak mnie kiedyś w autobusie. Przynajmniej wiedziałam,że nie powinnam się śmiac, generalnie po tym programie nawet nie wydawało mi się to śmieszne. A że ludzie w studio chichotali... było to do przewidzenia, takie ''zderzenie'' z rzadką chorobą, jeszcze tak specyficzną, wywołało śmiech u nieświadomych i niedoinformowanych ludzi. Ale sądzę, że wyszli ze studia mądrzejsi o pewne doświadczenia :)

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 12:01:49

osmieszyłas to Ty sie swoją wypowiedzią, brawo:) Jak widac pośmiewisko można zrobić z siebie i na szafie ;-)

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 12:03:04

Zaraz ktos tu zrobi ze mnie nietolerancyjna osobe,
Sprostuje ze nie mam nic do ludzi z Ta choroba, wrecz skłania mnie to do myslenia czy nie ma jakiegos lekarstwa, medycyna tak poszła do przodu, szczególnie neurobiologia, wiec takich ludzi powinni szczególnie brac pod uwage, to bardzo przykre i pewnie ogromnie ciezko z tym życ

Cytat
dakota_aa
Cytat
metaldragon4
Mam nadzieje ze wiesz jak działaja "rozmowy w toku"- dlatego mówie ze robia z niego posmiewisko.

Wiem, bo oglądam i takie tematy są wg mnie najciekawsze. Można się czegoś dowiedziec, czegoś, co nam się może przydac, jak mnie kiedyś w autobusie. Przynajmniej wiedziałam,że nie powinnam się śmiac, generalnie po tym programie nawet nie wydawało mi się to śmieszne. A że ludzie w studio chichotali... było to do przewidzenia, takie ''zderzenie'' z rzadką chorobą, jeszcze tak specyficzną, wywołało śmiech u nieświadomych i niedoinformowanych ludzi. Ale sądzę, że wyszli ze studia mądrzejsi o pewne doświadczenia :)
Zostałam ostatnio zaproszona do tego programu, wypytywali o moje najbardziej intymne sprawy , kazali mówic tak jak im było wygodnie.. To nie jest tak piekne jak sie wydaje, w wiekszosci przypadków Ci ludzie dostaja po marne 1 tys złotych i maja scenariusz, maja z siebie zrobic idiote za kase.
Tak to niestety wyglada.
Dlatego zrezygnowałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 12:05 przez metaldragon4.

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 13:26:02

o rany, straszna choroba ;/

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 13:33:37

Cytat
martyna23
Cytat
dakota_aa
Dlaczego pośmiewisko? ma się zaszyc w domu z powodu choroby? to dobrze,że przyszedł do takiego programu, bo niektórzy ludzie to bezczelne chamidła, które potrafią takim jak on zaśmiac się prosto w twarz, bo nie mają świadomości, że to poważna choroba. A dzięki jego wypowiedzom może czegoś się dowiedzą.


POPIERAM!
ja również popieram!!!

Zespół Touretta

05 lis 2011 - 13:37:42

Cytat
metaldragon4
Zaraz ktos tu zrobi ze mnie nietolerancyjna osobe,
Sprostuje ze nie mam nic do ludzi z Ta choroba, wrecz skłania mnie to do myslenia czy nie ma jakiegos lekarstwa, medycyna tak poszła do przodu, szczególnie neurobiologia, wiec takich ludzi powinni szczególnie brac pod uwage, to bardzo przykre i pewnie ogromnie ciezko z tym życ
Cytat
dakota_aa
Cytat
metaldragon4
Mam nadzieje ze wiesz jak działaja "rozmowy w toku"- dlatego mówie ze robia z niego posmiewisko.

Wiem, bo oglądam i takie tematy są wg mnie najciekawsze. Można się czegoś dowiedziec, czegoś, co nam się może przydac, jak mnie kiedyś w autobusie. Przynajmniej wiedziałam,że nie powinnam się śmiac, generalnie po tym programie nawet nie wydawało mi się to śmieszne. A że ludzie w studio chichotali... było to do przewidzenia, takie ''zderzenie'' z rzadką chorobą, jeszcze tak specyficzną, wywołało śmiech u nieświadomych i niedoinformowanych ludzi. Ale sądzę, że wyszli ze studia mądrzejsi o pewne doświadczenia :)
Zostałam ostatnio zaproszona do tego programu, wypytywali o moje najbardziej intymne sprawy , kazali mówic tak jak im było wygodnie.. To nie jest tak piekne jak sie wydaje, w wiekszosci przypadków Ci ludzie dostaja po marne 1 tys złotych i maja scenariusz, maja z siebie zrobic idiote za kase.
Tak to niestety wyglada.
Dlatego zrezygnowałam.

nie wierzę, że dają tekst. Moja dawna znajoma była kiedyś w rozmowach i nawiązywali do "ZWIĄZEK BEZ SEKSU" i nie dawali jej żadnych scenariuszy :) mówiła to co chciała i jak jest naprawdę, prosto odpowiadała na pytania :)

Zespół Touretta

07 lis 2011 - 13:31:02

to paskudna choroba
pracuję z osobą, która na to choruje
jest świetnym człowiekiem, ale często przez tę chorobę ludzie od niej stronią
ludzie z tym zespołem mają bardzo wysoka inteligencję

Zespół Touretta

07 lis 2011 - 13:41:07

jak można twierdzić, że człowiek chory pokazując się publicznie robi z siebie pośmiewisko. Twój światopogląd musi być bardzo ograniczony, wydaje mi się, że to że wystapił w takim a nie innym programie miało swój cel czyli w moim przekonaniu wzbudzenie tolerancji otoczenia, pokazania, że tacy ludzie istnieją i opowiedzenia jak wygląda choroba. Bardzo jestem zaskoczona jak można być tak mało tolerancyjnym...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

papierosy beznikotynowe