Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Meble

1 minutę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 19:06:13

póki nie wiedziałam co to za choroba to też się z tego śmiałam, ale teraz to wcale nie jest śmieszne. mogłaś najpierw coś przeczytać o tej chorobie, a dopiero później zakładać ten wątek.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 19:10:37

Myślę, że autorka mówiąc, że się "ośmieszył" miała na myśli nie jego chorobę i to, że się z nią pokazał, tylko to w jakim programie. Wiadomo, że do "Rozmów w toku" przychodzą niezbyt rozgarnięci ludzie. Myślę, że o to chodziło:)

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 19:13:55

osmieszył ?mnie to ani troche nie smieszylo

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 19:20:00

gdyby nie ten odcinek rozmów w toku nie wiedziałabym nic o tej chorobie wiec tez uwazam ze to nie jest robienie z siebie blazna tylko uświadamianie ludzi

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:19:16

Cytat
evil1234
póki nie wiedziałam co to za choroba to też się z tego śmiałam, ale teraz to wcale nie jest śmieszne. mogłaś najpierw coś przeczytać o tej chorobie, a dopiero później zakładać ten wątek.


popieram.....

mama chłopca chorego na zespół Gilles'a de la tourette'a

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:21:46

współczujr mu

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:25:52

Chyba nie wiesz co to jest pośmiewisko ...

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:34:14

Cytat
evil1234
póki nie wiedziałam co to za choroba to też się z tego śmiałam, ale teraz to wcale nie jest śmieszne. mogłaś najpierw coś przeczytać o tej chorobie, a dopiero później zakładać ten wątek.
Ja dowiedziałam sie o tej chorobie kilka lat temu, ale wcześniej myślałam, że ta choroba to wymyśł moich kolegów. Wspołczuje osobą z Tourettem

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:37:51

Cytat
magda2034
Cytat
evil1234
póki nie wiedziałam co to za choroba to też się z tego śmiałam, ale teraz to wcale nie jest śmieszne. mogłaś najpierw coś przeczytać o tej chorobie, a dopiero później zakładać ten wątek.
Ja dowiedziałam sie o tej chorobie kilka lat temu, ale wcześniej myślałam, że ta choroba to wymyśł moich kolegów. Wspołczuje osobą z Tourettem
też tak myślałam.

Zespół Touretta

21 gru 2011 - 21:50:16

nie wiem co miałaś na myśli pisząc "dał z siebie zrobić pośmiewisko", ale bardzo źle to zabrzmiało i radziłabym się zastanowić następnym razem zanim coś napiszesz, bo widzisz jakie tutaj wzbudziłaś dyskusje :)


strasznie współczuję ludziom chorym jak i ich rodzinom... niestety choroba trwa przez całe życie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depresja-leki