Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:34:37

ja stosuje płyny sterydowe ok 15 lat na łuszczyce głowy jest to strasznie uciążliwe a szczególnie w lecie kiedy sie skóra poci wtedy swedzi robią sie plamy..naczytalam sie ze sterydy prowadza do bezpłodnosci..(również stosuje elocom jest bardzo silny)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-07 19:37 przez Patusia123.

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:38:51

Wiem, ze watek stary, ale odpisze, bo mialam podobny przypadek. Jak mialam pare lat, to na lokciach zaczely mi sie pojawiac wlasnie takie zmiany i dermatolog z mojego zadupia jednoglosnie stwierdzila, ze to luszczyca, a na luszczyce co? Sterydy. No i tak sobie smarowalam za kazdym razem, jak cos mi wyskakiwalo. Chcialam zrobic testy na alergie, ale rodzice gadali, ze wymyslam. Rok temu zima bylam w takim stanie, ze przez pare dni nie bylo mnie w szkole. Ledwo widzialam na oczy - mialam je tak spuchniete, czerwone, schodzila mi z nich skora i potwornie swedzialy + mialam pelno tych zmian skornych na szyi. Pojechalam do innej dermatolog, w innej miejscowosci i co? Po malym wywiadzie i ogledzinach stwierdzila, ze to atopowe zapalenie skory. Zrobila testy na alergie i okazalo sie, ze mam tak silna, ze brakowalo dla mnie skali i powstawiala dodatkowo wykrzykniki na wynikach :D. Teraz uwazam, co jem i jakich kosmetykow uzywam i jest w miare w porzadku. Zadne sterydy mi do szczescia niepotrzebne.

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:39:04

Jeśli ktos chciałby super lek na łuszczycę ,niedostępny na recepte u nas,to prosze o kontakt na privat:)

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:43:17

co robisz że Ci to nie wyskakuje mi powiedziała ze tez to jest atopowe zaapalenie skory ale mam straszny łupież przzy tym,niestety nic mi nie pomaga oprucz sterydów:(

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:43:30

Cytat
Patusia123
ja stosuje płyny sterydowe ok 15 lat na łuszczyce głowy jest to strasznie uciążliwe a szczególnie w lecie kiedy sie skóra poci wtedy swedzi robią sie plamy..naczytalam sie ze sterydy prowadza do bezpłodnosci..(również stosuje elocom jest bardzo silny)
U mnie zaś odwrotnie, latem mam tego mniej ... nawet na głowie :)
Chcę się zapisać do dermatologa na jakąś "ich" maść, bo już mam dość ciągłego smarowania tym dziadostwem.
Podobno polega to na tym, że zgłaszasz się do szpitala oni ci smarują głowę tam tymi swoimi , siedzisz godzinę pod czepkiem, zmywasz i mykasz i tak kilka razy w miesiącu, czy jakoś tak. Podobno bardzo pomaga, ale na to trzeba czasu.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Łuszczyca:(

07 lip 2013 - 19:48:21

Cytat
Agusiek_92
Cytat
Patusia123
ja stosuje płyny sterydowe ok 15 lat na łuszczyce głowy jest to strasznie uciążliwe a szczególnie w lecie kiedy sie skóra poci wtedy swedzi robią sie plamy..naczytalam sie ze sterydy prowadza do bezpłodnosci..(również stosuje elocom jest bardzo silny)
U mnie zaś odwrotnie, latem mam tego mniej ... nawet na głowie :)
Chcę się zapisać do dermatologa na jakąś "ich" maść, bo już mam dość ciągłego smarowania tym dziadostwem.
Podobno polega to na tym, że zgłaszasz się do szpitala oni ci smarują głowę tam tymi swoimi , siedzisz godzinę pod czepkiem, zmywasz i mykasz i tak kilka razy w miesiącu, czy jakoś tak. Podobno bardzo pomaga, ale na to trzeba czasu.

nie słyszałam o tym wgl, nie powinno sie stosowac dlugo tych masci bo skóra sie przyzwyczaja u mnie juz za pozno bez tego nie da rady;/

Łuszczyca:(

15 sty 2022 - 10:26:20

na mojej skórze pojawiły mi się czerwone i swędzące.plamki na dłoniach,i na stopach, z początku to wyglądało jakbym się poraniła i tak bolało ale czym bardziej mnie zaczęło to swędzieć tym więcej się tych plamek pojawiało teraz staram się już tego nie drapać eh stopy zaś mnie bolały miałam.wrazenie jakby mi ktoś igły wbijał podczas chodzenia mam też takie same plamki ale one nie swędzą byłem u dermatologa przepisał mi sterydy jednak w internecie poszukałem cudowną maść konopną z olejem konopnym 24% Retter . niezwłocznie zakupiłam i posmarowałam stopy efekt ..... Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie. a wpomnę że na inne częsci ciała stosowałem inne maśći kremy mazidła i nie dały rady .... oryginalną z hologrameem tą maśc konopna Retter znalazłem na tej stronce https://konopiafarmacja.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki linea