Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nerwica lękowa

10 sie 2011 - 15:13:24

Przeczytaj w internecie co to jest :) bo uspajaacze robia z ludzi głupków, otępiają strasznie niestety :( nie bierzcie uspakajaczy dziewczyny bo to pierwszy krok zeby skończyć w psychiatryku na prawdę

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:17:27

Witam
Zapraszam na mojego bloga, na którym dowiecie się trochę o walce z nerwicą lękową.

http://nerwica-lekowa.blogspot.com

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:18:27

stwierdzono mi w szpitalu 2 lata temu dostaje antybiotyki

Cytat
fliperka
Co można zakwalifikować od nerwic lękowych? Lęk przed publicznym wystąpieniem także (nawet w obecności np. 6 osób)?



mam dokładnie tak samo..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 09:19 przez pusiek7.

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:27:09

Nienawidzę tego stanu, kiedy nie wiem co ze sobą zrobić.
Miałam dosłownie to samo co opisujecie, plus do tego nie mogłam złapać czasem oddechu złapać, przełknąć śliny, autobusy i wyjścia to był koszmar ;(
Boję się, że wróci, a boję się brać mocnych leków ...
Ach ta nerwica...
Dzięki Bogu po urodzeniu synka CISZA już prawie 10 m - cy ;)

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:30:18

ja tez na to cierpie,ale mi sie zaczelo jako zespol stresu pourazowego,moglabym na ten temat ksiazke napisac,mam to od 11 lat

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:31:38

Cytat
magata
ja tez na to cierpie,ale mi sie zaczelo jako zespol stresu pourazowego,moglabym na ten temat ksiazke napisac,mam to od 11 lat


szczerze współczuje , a co to za stres pourazowy jeśli można zapytać ?
jeśli chodzi o Twój przypadek ;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:36:29

Hm.. czy nerwica lękowa to to samo co zespół leku uogólnionego?

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:37:44

coś podobnego można powiedzieć
wspólne jest to, że martwisz się o swoje zdrowie i wkręcasz sobie schizy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 09:38 przez basicora.

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:39:23

Ja jestem zaburzona od 6 lat, ale u mnie nl 'ewoluowała' do zaburzeń osobowości (stwierdzonych jakiś miesiąc temu)- jestem borderem. Z nerwicą da się żyć, o ile przyjmie się do wiadomości, że nie zniknie na dobre nigdy.

Ps. Strach przed publicznym wystąpieniem to nie nerwica lękowa, jeśli nie ma żadnych innych objawów.

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:41:21

Cytat
rikarika
Ja jestem zaburzona od 6 lat, ale u mnie nl 'ewoluowała' do zaburzeń osobowości (stwierdzonych jakiś miesiąc temu)- jestem borderem. Z nerwicą da się żyć, o ile przyjmie się do wiadomości, że nie zniknie na dobre nigdy.

Ps. Strach przed publicznym wystąpieniem to nie nerwica lękowa, jeśli nie ma żadnych innych objawów.

jak to zaburzenia osobowości ? w nerwicy? napisz coś o tym

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:45:03

Cytat
basicora
Cytat
rikarika
Ja jestem zaburzona od 6 lat, ale u mnie nl 'ewoluowała' do zaburzeń osobowości (stwierdzonych jakiś miesiąc temu)- jestem borderem. Z nerwicą da się żyć, o ile przyjmie się do wiadomości, że nie zniknie na dobre nigdy.

Ps. Strach przed publicznym wystąpieniem to nie nerwica lękowa, jeśli nie ma żadnych innych objawów.

jak to zaburzenia osobowości ? w nerwicy? napisz coś o tym

Przeszłam od nieleczonej nerwicy lękowej, do zaburzeń osobowości... Może z powodu nieleczenia, a może miałam błędną diagnozę- nie wiem.
Teraz chodzę na terapię i biorę leki- na razie z niezbyt satysfakcjonującym efektem, ale to dopiero rok leczenia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 09:45 przez rikarika.

Nerwica lękowa

07 wrz 2011 - 09:56:27

zastanawiam się jak to się objawia i co czujesz :)
wiesz nie rozumiem jak to się objawia itp . to nie jest wścibskość tylko zwykła ciekawość :)

wiesz ludzie ze schizofrenią też mają zaburzenia osobowości nie wiedzą kim są widzą rzeczy, których nikt nie widzi itp.

pytam się na przyszłość bo ja " leczyłam " się sama persenem lub deprimem itp choć efekty nie były powalające

Nerwica lękowa

09 wrz 2011 - 08:12:40

jejciu nie wiedziałam, że tak dużo ludzi to ma. U mnie też stwierdzili. Od tygodnia biorę asentrę i afobam - na przetrwanie. Od wtorku psychoterapia, jeśli ktoś zna jakieś sprawdzone sposoby na walkę z nią proszę o kontakt.

Nerwica lękowa

09 wrz 2011 - 08:25:22

mi pomógł serenil brałam przez pół roku, nie uzależnia, można w każdej chwili odstawić i nie ma z tym problemu, potem po jakimś czasie brałam jeszcze 3 miesiące a od prawie 3 lat nic nie biorę, a jest całkiem dobrze, czasem się zdarzają gorsze momenty, ale już się nauczyłąm z tym żyć, jeśli można tak to nazwać, ale było ciężko, momentami myślałam, że umieram, zachrowałam, jak widziałam jak moja babcia dostała udaru, ja to wszystko widziałam, i potem przez ponad rok opiekowaliśmy się babcią, a ja sobie z tym nie radziłam psychicznie. I obiawiło się lękami przed utrata właasnego życia.

Cytat
basicora
Nienawidzę tego stanu, kiedy nie wiem co ze sobą zrobić.
Miałam dosłownie to samo co opisujecie, plus do tego nie mogłam złapać czasem oddechu złapać, przełknąć śliny, autobusy i wyjścia to był koszmar ;(
Boję się, że wróci, a boję się brać mocnych leków ...
Ach ta nerwica...
Dzięki Bogu po urodzeniu synka CISZA już prawie 10 m - cy ;)

u mnie to samo, jak urodziłam córeczkę znacznie się poprawiło:) córeczka ma teraz 2 latka, ale ciążę wspominam koszmarnie ze względu na nerwicę:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 08:28 przez dodojotka.

Nerwica lękowa

26 paź 2011 - 16:05:01

hey ja choruja na nerwice juz 2 lata chodziłam do psychologa
i byłam nawet na terapi ale tylko prze z 2 tygodnie bo było gorzej!
i teraz nie moge dosc do siebie boje sie autobusme jechac!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

leczenie kanalowe