Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

jest rowniutko okragly, wiec nie powinnas nie martwic, tym bardziej ze caly jest jednego koloru;)
ogladalam wlasnie wczoraj program o tym..:)

A tak z ogólnych info o usuwaniu znamion to najpierw trzeba je przebadać. Nie wiadomo co to jest i nie można ryzykować. Można pójść do dermatologoga i zbadać pod dermatoskopem. Wiem, że w wellderm można coś takiego zdobić i teraz jest jeszcze jakaś dodatkowa akcja promocyjna tego. Trudno się dziwić skoro lato to okres szczególnie problematyczny dla pieprzyków i znamion.

już wspominałam na jakimś innym wątku, ale powtórzę, bo najgorzej trafić na jakiegoś pseudo chirurga, który o samej onkologii wie tyle samo co o medycynie estetycznej:S dlatego mogę polecić - jeśli chodzi o Wrocek Dermamed, gdzie przyjmuje Pan doktor Rafał Szulc.
Jest on chirurgiem onkologiem + chirurgiem od medycyny estetycznej - mi pomógł a dzięki jego doświadczeniu z 2 istotnych dziedzin - nie mam żadnej blizny i wszystko przebiegło bardzo sprawnie!

Ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że miałam usuwany spory pieprzyk na karku i została mi nieładna blizna. Mimo wszytsko było warto, ale teraz wiem, że mogłam stosować np taki Sutricon - plaster na gojenie blizn i byłby mniejszy ślad... Także usunąć na pewno warto, tylko pilnować żeby robił to lekarz a nie rzeźnik z lewymi rękami (jak w moim przypadku:/) a potem dbać o bliznę. Pozdrawiam ciepło i nie martw się na zapas:)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Doradzicie gdzie mogę zapisać się w Krakowie?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Instytut Bielenda. Miałam tam usuwane znamiona na 2 sposoby

Chirurgicznie na brzuchu - z uwagi na to, ze wymagane było wykonanie badania histopatologicznego, były spore z czerwoną otoczką.

Jak również laserowo na twarzy, nie chciałam mieć widocznych zmian tak wiec taka opcja odpowiadała mi najbardziej. Jestem bardzo zadowolona, rezultat naprawdę świetny. Praktycznie nic nie widać, szczególnie jak się pomaluje.
https://dbam-o-zdrowie.pl/znamiona-kiedy-trzeba-je-wycinac/
Oczywiśćie oba zabiegi wykonywane totalnie bezboleśnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-21 08:29 przez loenila.

A orientujecie się może kto zajmuje się takim zabiegiem jak Usuwanie pieprzyków Kraków ? Szukam specjalisty z tego miasta

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

To przeczytaj sobie koniecznie ten tekst https://dzieckoifigura.pl/usuwanie-pieprzykow-laserem-co2-kiedy-jest-mozliwe/ opisują właśnie zabiegi które mogą Ci pomóc z tym problemem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Migrena leki pomocy