Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Prostowanie włosów

22 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, właśnie dostałam przesyłkę z szyną thomsena na halluksy, zaklada sie je na noc,,,,
i teraz pytanie : czy to coś pomaga? czy są szanse, że palec wróci na swoje miejsce??

mam nadzieję że jednak któraś z Was sie wypowie! :))
kurczę, dzewczyny pomóżcie!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 00:01 przez mzap88.

o dziwo nie slyszalam nawet o tym... nie pomoge, ale chetnie sie czegos dowiem
moja mama ma halluksy, siostra zreszta tez

Chętnie się dowiem.

hmmm, jestem po 1 nocy z tym czymś :) kurczę, jest to troche niewygodne, bo wiercac się w nocy ciągle o to się zahacza, no ale nieważne, jaki był szok gdy dzisiaj to zdjęłam :O normalnie zauważyłam różnicę! na lewej stopie gdzie mialam wiekszy halluks i wystawal niemilosiernie,,, kurcze jestem tylko ciekawa czy to tak na stałe sie poprawillo=- ale bede nosic to codziennie w nocy ;)

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

oj współczuję;/

Ja o tym nie słyszałam, ale informuj na bieżąco o postępach. Nie mam tego problemu ale może kiedyś będę miała i warto będzie wrócić do tego wątku :))0

da sie przeżyć :)
KASPIA: no dokładnie :) bede informowac, kurcxze mogłam wrzucic foty :/ przed i po



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 09:38 przez mzap88.

Ile dałaś za te szyny?

łącznie z przesyłką 28 zł i z tego co wiem TANIEJ niż w aptekach albo sklepach medycznych

o kurcze też mam halluska przeogromnego i jakoś nauczyłam się z nim żyć
choć ostatnio pobolewa mnie duży palem, w sumie to od kilku miesięcy, nie mogę nim zbytnio zginać, jest taki jakby zesztywniały
czy Wy też tak macie?
a w ogóle już kilku lekarzy powiedziało mi, że nic poza operacja tego cholerstwa nie zlikwiduje

Cytat
vanilia
o kurcze też mam halluska przeogromnego i jakoś nauczyłam się z nim żyć
choć ostatnio pobolewa mnie duży palem, w sumie to od kilku miesięcy, nie mogę nim zbytnio zginać, jest taki jakby zesztywniały
czy Wy też tak macie?
a w ogóle już kilku lekarzy powiedziało mi, że nic poza operacja tego cholerstwa nie zlikwiduje

tzn wiesz- mój nie był ogromny ale widoczny :/ zwłaszcza na lewej stopie, u lekarzy ne byłam..... a zobaczyłam na all te szyny i mówię, fortuny nie kosztuja to spróbuję... mam nadzieję, że uniknę w przyszłości operacji...
poza tym uwielbiam klapki/japonki, a własciwie uwielbialam bo teraz obciach... bo paluch odstaje a fajne to nie jest....
a palce tez mnie bolą :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 09:43 przez mzap88.

mzap88 No to tanio :) dobrze wiedzieć

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

ja własnie też się zastanawiam nad tym, są jeszcze takie wkładki do miedzy palce do noszenia na co dzień

Cytat
kaspia
mzap88 No to tanio :) dobrze wiedzieć

:) dokłądnie, kupowałam u sprzedawcy "markerall"- nie zdziera tez za wysyłkę;) polecam
Cytat
sylvia_w
ja własnie też się zastanawiam nad tym, są jeszcze takie wkładki do miedzy palce do noszenia na co dzień

wiem wiem, też zamierzam je dokupić do "zestawu" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 09:46 przez mzap88.

ja nie zauważyłam specjalnych rezultatów

i z tego co widze ta szyna znana jest pod nazwą : aparat marcin - dobrze wszystkim znana
Wpisz sobie aparat korekcyjny na halluksy na noc - wyjdzie pewnie mnóstwo wyników

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuwanie znamion i pieprzyków POMOCY !