Obecnie rozmawiamy o:

co na dietytyczny obiad?

gorący temat

Która torebka?

31 minut temu

Jakie perfumy polecacie?

dzisiaj o 12:12

Trądzik u dorosłych :(((

dzisiaj o 11:41

Studia a brak pieniędzy.

dzisiaj o 11:22

Na zmniejszenie apetytu ?

dzisiaj o 11:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

26 cze 2018 - 09:50:47

A może zamiast stosować wszystkie masci, płyny które działają na efekt a nie na przyczynę. Swietny artykuł http://akademiaducha.pl/skora-zwierciadlo-zdrowia/

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

10 lip 2018 - 23:41:34

Myślę, że w walce z trądzikiem dobrze jest przede wszystkim dbać o częste mycie twarzy, a w trudniejszych przypadkach udać się do dermatologa.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

22 paź 2018 - 22:31:02

U mnie na trądzik to już nic nie skutkowało, w końcu zdecydowałam się na laseroterapię w <moderacja>, która znajduje się w Krakowie. Szczerze nie sądziłam, że efekty będą tak zadowalające. Lasery fotona czynią cuda, a ja czuję się zdecydowanie lepiej. Bardzo długo męczyłam się z trądzikiem i w końcu udało mi się z nim wygrać.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 22:37 przez moderator.

23 paź 2018 - 18:12:40

Ja miałam KOSZMARNY trądzik. Nie pomagały żadne maści, toniki, żele i kto wie co jeszcze. Dopiero wizyta u dermatologa i przepisany przez lekarza izotek (silny lek na trądzik) oraz leki hormonale mi pomogły zwalczyć to dziadostwo. Ja miałam farta, że nie miałam skutków ubocznych stosowania leku, ale podobno u niektórych jest tragedia. Moim zdaniem jednak najlepiej udać się do dermatologa, żeby stwierdził rodzaj trądziku i zastosował odpowiednią kurację.

03 lis 2018 - 01:22:19

Witajcie, drodzy mieszkańcy forum. Mam 20 lat, moja twarz jest pełna trądziku. W skrócie - zwróciła się do wszystkich lekarzy, dermatolog rozkłada ręce, mówiąc, że skóra jest w porządku, inni mówią również, że wszystko jest w porządku. Siedziałam na dietach (i siedzę), nie używam kosmetyków (dokładniej, nie ma tonów, proszków itp. Ja tylko maluję oczy i usta). Alergie nie są. Płuczę dwa lub trzy razy dziennie, staram się regularnie zmieniać pościel. Zastanawiam się nad wypróbowaniem - <moderacja>. Ale cała twarz jest okropna w trądziku, skóra jest sucha i z rozszerzonymi porami. Jestem już zmęczoną, moje ręce spadają, a czasami nawet znajduję psychozę z chęcią przecięcia wszystkich tych guzów nożem. O samoocenie nie ma sensu gadać. Pomoże może ktoś? Ktoś może miał podobny problem ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-04 08:14 przez moderator.

03 lis 2018 - 22:53:38

Hejka! Ja używałam tylko Benzacne i Clindacne - to też są <moderacja>. Akurat żadnych z tych leków, które podałaś nie stosowałam. Powiem Wam, że próbowałam już chyba wszystkiego, czasami jest lepiej, ale ta choroba ciągle nawraca.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-04 08:14 przez moderator.

11 sty 2019 - 10:56:18

Cytat
kamilakimadlo
Dziewczyny, a co z kosmetykami mineralnymi?
no chyba lepiej używac mineralnych niż tych zwykłych z drogerii, bo mniejsza szansa że nas zapcha. tylko że one też są trudne w stosowaniu i mi np. niezbyt pasują. albo zły krem albo po prostu mam zbyt tłustą skóre, podkład się ważył a różu nie umiałam dobrze rozetrzeć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Braster_Wasze odczucia.