Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Pogrzeb

11 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:05:44

Chciałam się zapytać, jak sobie radzicie z trądzikiem? Czego używacie, czego unikacie ? Co wam pomaga, a co wręcz przeciwnie? Działasz na własną rękę czy razem z dermatologiem? Ile lat już borykasz się z problemem, czy się go pozbyłaś?

zweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:13:55

Ja osobiście wieczorem zmywam makijaż, potem myję buzię specjalnym żelem na trądzik - błyszczącą cerę, przecieram jeszcze specjalnymi chusteczkami niby na trądzik i dopiero tonik. Na koniec maść benzacne 10%. Żel i tonik są firmy eucerin (nie jestem pewna czy dobrze napisałam nazwę).
Rano robię to samo:)

<moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 18:18 przez moderator.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:13:59

Polecam parówke 2 razy w tyg : wrzaca woda + rumianek... trzymasz twarz nad para ( tak aby sie nie poparzyc) pod recznikiem ok 10min... Do tego myj rano i wieczorem twarz szarym mydlem i koniecznie natluszczaj po tym buzie kremem... Oprocz tego dobrze by bylo gdybys nie jadla czekolady, omijala cukier szerokim lukiem. Pij duzo wody ok 1,5 l. jedz duzo owocow i warzyw , ja ze wzgledu na alergie nie jem tez produktow mlecznych. Poprawde zobaczysz juz po kilku dniach jednak najlepiej bedzie widoczne po 2-3 miesiacach:)



Zrezygnowalam ze wszystkich innych masci , kremow itd bo nic mi nie pomoglo od 1 gim , a mam teraz 20 lat;) To mi pomaga i to bardzo;) Prawie sie go pozbylam - jestem w trakcie:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 18:24 przez Aneta1993.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:32:01

Cytat
Aneta1993
Polecam parówke 2 razy w tyg : wrzaca woda + rumianek... trzymasz twarz nad para ( tak aby sie nie poparzyc) pod recznikiem ok 10min... Do tego myj rano i wieczorem twarz szarym mydlem i koniecznie natluszczaj po tym buzie kremem... Oprocz tego dobrze by bylo gdybys nie jadla czekolady, omijala cukier szerokim lukiem. Pij duzo wody ok 1,5 l. jedz duzo owocow i warzyw , ja ze wzgledu na alergie nie jem tez produktow mlecznych. Poprawde zobaczysz juz po kilku dniach jednak najlepiej bedzie widoczne po 2-3 miesiacach:)



Zrezygnowalam ze wszystkich innych masci , kremow itd bo nic mi nie pomoglo od 1 gim , a mam teraz 20 lat;) To mi pomaga i to bardzo;) Prawie sie go pozbylam - jestem w trakcie:)


CZyli wszystkie kosmetyki drogeryjne i dermatologiczne nie pomagają?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:34:23

Mi nie pomogło kompletnie nic na tyle zeby calkowicie sie tego pozbyc , jakis lek pomogl czasami ale tylko na chwile a potem znowu to samo:/ ale teraz mam swoj zloty srodek:)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 18:43:12

polecam zmiane diety [ zero chipsow zbędnych slodyczy i fast foodow ] a do tego picie duzej ilosci wody ktory wyplucze toksyny z twojego organizmu.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lut 2013 - 11:32:53

Aplikator przeciw wypryskom HB - jedyny, który u mnie swego czasu cokolwiek zdziałał. A miałam taki trądzik, że aż wstydziłam się pokazywać w towarzystwie. Teraz oczywiście już problemu nie ma. Obyło się bez podrażnień i zaczerwienień, a sam produkt macie troszeczkę niżej.


Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lut 2013 - 11:42:58

Ja już ponad rok temu skończyłam kurację IZOTEKIEM i jest cudownie. Jeden mały nawrót miałam ale trwał 2 tygodnie i zniknął sam tak jak sie pojawił zanim zdążyłam doczekać się na wizytę u dermatologa :)
Ale na trądzik polecam zrobić badania hormonalne - gdy wypisze skierowanie endokrynolog lub ginekolog to są darmowe. Przy okazji mozna się dowiedzieć np że ma się za dużo testosteronu wolnego lub problemy z jajnikami i za wczasu leczyć niepłodność.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lut 2013 - 11:45:47

Ja kilka lat leczyłam się u dermatologa, bez żadnych większych efektów- tylko kupe pieniędzy trzeba było wydać na leki; aż w końcu ktoś mi polecił wcześniej mi nie znaną maść tormentiol. Rezultat był zaskakujący, pryszcze zaczęły znikać, do dziś go stosuje ale już sporadycznie, jest naprawdę skuteczny i przede wszystkim tani...

zweryfikowana
Posty: 353
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lut 2013 - 11:49:51

Visaxinum bardzo dobry :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lut 2013 - 11:53:03

kwas glikolowo mlekowy stężęnie 40% ja tak sie pozbłam raz na zawszę, stosowałam maści ,kremy,kremiki ...................... miliony tych rzeczy. Po tym rewelacja na poczatku skóra się oczyszcza więc pojawiaja się przyjaciele(syfy) ,ale rezultat mnie zadowala .Teraz budze się rano twarz piękna ,świeża bez paskudzt. Dodatkowo oczyszczanie twarzy naprzemiennie z kuracja kwasami. I spirulina w czystej postaci http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Algi-morskie-spirulina/33 Stosuję to od Października cała kurację . Naprawdę polecam.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 lut 2013 - 11:33:00

Wypróbujcie aplikator o którym pisałam - http://hbkosmetik.pl/index.php/aplikator-przeciw-wypryskom.html Wypryski to masakra, tym bardziej jeśli zależy nam na wyglądzie, a mnie zależało, tym bardziej, że miałam faceta, starałam się zawsze ładnie prezentować. Walka z trądzikiem wcale łatwo nie poszła, ale udało się...

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

24 lut 2013 - 22:00:25

Jeszcze kilka miesięcy temu miałem duży problem z trądzikiem. Dojrzewanie mam już dawno za sobą a mimo to całkiem konkretnie mnie obsypało. Nie miałem czasu pójść do lekarza, więc postanowiłem wybrać jakiś środek z dostępnych na rynku. Na wielu forach przeczytałem pozytywne opinie na temat środku Trioxil, więc postanowiłem zaryzykować. I było warto. Po dwóch tygodniach krost było mniej, a teraz nie ma po nich śladu. Myślę, że warto zaryzykować;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

05 mar 2013 - 20:44:16

Ja od 3tyg używam żelu Epiduo. Przez pierwsze 2 tyg. to co działo się na mojej twarzy to była istna masakra;< Teraz się poprawiło i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Ktoś używał tego żelu? Jakie efekty?

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

12 mar 2013 - 12:02:16

Szczerze, to mi żadne żele, kremy i preparaty robione w aptece (które strasznie śmierdzą siarką) nie pomogły....
Szukałam wiele w internecie jak sobie poradzić z tym cholerstwem...bo już nie mam siły...
Znalazłam artykuł http://www.operacje-plastyczne.pl/arty/acleara-acne-clearing-system-nowa-rewolucyjna-metoda-leczenia-tradziku

czy któraś z Was korzystała z tego?? jeśli tak dajcie znać zanim się zdecyduję...
Witam dziewczyny!

ja stosowałam wiele sposobów, maski, kremy, tabletki, preparaty robione w aptece i nic....nawet naświetlania.
Koleżanka mi podała link, tam jest napisane o nowej metodzie. Mam pytanie///
Czy któraś z Was stosowała tę metodę??

komentarze są naprawdę pozytywne!!!!

http://www.operacje-plastyczne.pl/arty/acleara-acne-clearing-system-nowa-rewolucyjna-metoda-leczenia-tradziku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 20:04 przez ewelinaw1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to jest?:(