Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Dom czy mieszkanie

19 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 sty 2013 - 23:30:17

Cytat
luxxor
powiedz żeby przepisał ci izotretynoinę. Zwalczysz trądzik do końca życia. Poczytaj o pochodnej wit A w internecie :)

Dokładnie jak koleżanka mówi! izotek pomógł mojemu bratu a męczył się z trądzikiem przez 7 lat!
Ja też niedługo zacznę brać ten lek..naprawde polecam pomimo skutków ubocznych!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 sty 2013 - 23:34:02

zapytaj o dermatologa o leki IZOTEK, albo poczytaj se o nich, są rewelacyjne!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 sty 2013 - 23:50:47

Isotretinoinum to jest ostateczność.Przy tym leku musisz brać tabletki anty bo NIE MOŻESZ zajść w ciążę,a że jestes w wieku rozrodczym to byś musiała mieć anty i koniec kropka. Nikt na słowo Ci nie wypisze. Musisz byc w 100% zdrowa,mieć zrobione wszystkie badania : ob,morfologia,glukoza,cholesterol HDL i LDL,trójglicerydy,aminotranserazy, cholesterol całowity. Musisz miec zaswiadczenie od ginekologa,że nie jestes w ciąży,że nie masz żadnych torbieli i tych innych oraz od lekarza pierwszego kontaktu,że nie chorujesz na watrobe ani na żadne inne 'wewnetrzne' rzeczy.Koszt to około 150zł/msc i musisz sie badać i kontrolować. Dawka jest dopasowana do Twojej wagi więc musisz ją znac co do grama i takiej wagi pilnować przez cała kuracje.

Jak Twoj dermatolog sie zgodzi to zastosuj izotek,ale zazwyczaj się go stosuje w bardzo cięzkich zmianach trądzikowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 23:51 przez NightMusicCc.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 sty 2013 - 23:57:45

ja nie mam strasznego tradziku,ale nie raz sie pojawiaja wypryski.Moja ciocia wys.mi z Canady masc(niestety na recepte-antybiotykowa)moge wys.ci nazwe moze gdzies w internecie znajdziesz,albo masz kogos za granica,bo w Pl niedostepna(tak mi sie wydaje).Wystarczy,ze posmaruje pryszcza,a na drugi dzien cera fenomenalna.Ma ogromnie skuteczne działanie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

22 sty 2013 - 00:00:07

siarkowe mydło

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

22 sty 2013 - 00:11:18

Teraz na rynku pojawił sie nowy lec DUAC. Jest to maść. Stosowałam. Pryszcz wieczorem sie pojawia,smarujesz i rano go juz nie ma.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 sty 2013 - 10:34:30

Cytat
kitek2345
siarkowe mydło

Z tym jednak uważać należy bo np. mojej siorze to bardzo wysuszało skórę, i wiadomo większy wysyp pryszczy. Przyczyn trądziku jest wiele i sukces polega na wykryciu przyczyny. Jej np. pomagał miód manuka, smarowany i jedzony. Aktualnie ma krem z jego dodatkiem. I przede wszystkim odpowiednie kosmetyki i tutaj najlepiej wybrać je z dermatologiem.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 sty 2013 - 10:42:02

Ja używam Differin i tabletki Zincuprin, które na pewno polecam! :) a co do żelu to już tak dodatkowo żeby wyuszyć pryszcza jeżeli już jakiś wyskoczy. Ale daję ten żel punktowo ponieważ bardzo wysusza cerę.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 sty 2013 - 10:50:19

Ja brałam Aknenormin 7 miesięcy (to samo co izotek dla niewtajemniczonych :P) i właściwie wszystkie syfy zeszły, jedynie jak mam miesiączkę to coś wyskoczy ale to są 2-3 niewielkie krostki, które niczym już nie przypominają dawnych prycholi :P.
Mam pytanie do dziewczyn, które sotosowały izotretynoinę w maści, Isotrex zdaje się, w jakiej to jest mniej więcej cenie? Dobrze u was działał? Czy stosuje się go tylko na większą liczbę zmian powierzchniowo, czy można też punktowo? (czy np nie wypala dziur w twarzy przy punktowym stosowaniu :P)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 10:54 przez AminaEwa.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 sty 2013 - 10:57:15

mnie osobiście pomagała tylko pasta cynkowa (stosowa punktowo na pryszcze, nakładana na całą noc) i mycie twarzy tylko i wyłącznie szarym mydłem "Biały jeleń"

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 sty 2013 - 11:56:32

Witam,
ja miałam ten sam problem....w różny sposób sobie radziłam...dermatolodzy, tabletki, ale nic z tego...zastosowałam inny zabieg, poczytajcie sobie tutaj, to naprawdę mi pomogło...
http://www.operacje-plastyczne.pl/arty/acleara-acne-clearing-system-nowa-rewolucyjna-metoda-leczenia-tradziku

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

24 sty 2013 - 17:16:11

Czy ma ktoś na sprzedasz maść
DAVERCIN ???

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 sty 2013 - 22:06:45

Cytat
NightMusicCc
Isotretinoinum to jest ostateczność.Przy tym leku musisz brać tabletki anty bo NIE MOŻESZ zajść w ciążę,a że jestes w wieku rozrodczym to byś musiała mieć anty i koniec kropka. Nikt na słowo Ci nie wypisze. Musisz byc w 100% zdrowa,mieć zrobione wszystkie badania : ob,morfologia,glukoza,cholesterol HDL i LDL,trójglicerydy,aminotranserazy, cholesterol całowity. Musisz miec zaswiadczenie od ginekologa,że nie jestes w ciąży,że nie masz żadnych torbieli i tych innych oraz od lekarza pierwszego kontaktu,że nie chorujesz na watrobe ani na żadne inne 'wewnetrzne' rzeczy.Koszt to około 150zł/msc i musisz sie badać i kontrolować. Dawka jest dopasowana do Twojej wagi więc musisz ją znac co do grama i takiej wagi pilnować przez cała kuracje.

Jak Twoj dermatolog sie zgodzi to zastosuj izotek,ale zazwyczaj się go stosuje w bardzo cięzkich zmianach trądzikowych.

W moim przypadku- ja miałam badania za darmo na ubezpieczenie. A co do tabletek anty jesli ktoś współzyje to oczywiscie ,że musi brac, ale jeśli nie to niekoniecznie. Nie mam jakiegos cieżkiego trądziku , znam osoby ,które mają minimalny trądzik- krostki,bez ropnych i biorą -są zadowolone,bo izotek tez moze usunąc od razu blizny . Oczywiscie trzeba kontrolować diete.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 sty 2013 - 22:11:29

od soboty zaczęłam kurację - zineryt + differin.
możliwego wysypu nie było.
differin wysuszył mi jedno miejsce, ale jeden dzień smarowania co kilka godzin kremem i już okey.
o dziwo od kiedy stosuje te 2 preparaty jeszcze nic mi nie wyskoczyło, ale to może przypadek. zobaczymy jak będzie dalej :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 lut 2013 - 11:56:10

Polecam Parowki : goraca woda+ rumianek i trzymac twarz nad para pod recznikiem:) Dodatkowo myc twarz rano i wieczorem szarym mydlem a potem natluszczac kremem (!!) :) Ponadto stosuje diete : nie jem slodyczy , nie slodze herbaty , nie jem jogurtow, omijam mleko, nie jem czipsow i ostrych przypraw, zastepuje to wszystko warzywami i owocami ;) Jestem bardzo zmotywowana wiec nie jest mi ciezko a widac poprawe bardzo szybko, jednak czy to daje faktyczny rezultat okaze sie za 2-3 miesiace. Oczywiscie polecam pic duuuzo wody ok 1,5 l - sama jeszcze nie daje rady tyle wypic ale sie staram;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 12:48 przez Aneta1993.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rezonans i artroskopia kolana