Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 08:37:11

Mi pomógł acne derm. Ale walczyłam z trądzikiem długo.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 08:37:30

Cytat
mamadawidka
polecam to;
wystarczy pójść do rodzinnego i wypisać receptę, nie jest drogie

to jest rewelacyjne. Mi bardzo pomogło. Polecam!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 08:46:45

Cytat
steptaczek
Cytat
kaola
w moim przypadku najlepszy na tradzik okazał się SUDOCREM.!!!! chodziłam do dermatologa stosowałam tabletki maście i przeróżne żele nic nie pomagało na dłuższą mete dopiero koleżanka kiedyś powiedziała mi ze jej kumpel wyleczył sie właśnie tą maścią stwierdziłam że sprobuję co mi zależy i okazał się strzałem w dziesiatkę! bardzo pomaga szzcególnie na gojenie się ran jak wyciskasz podrażniasz skórę i robi się taki strup:(stosuję go do tej pory a jest już jakieś z 3 lata i nie mam zamiaru pzrestać spróbuj może akurat




ma racje.. "cudokrem" tez jest niezly;). to jest krem na odparzenia dla niemowlat;P


no nie do końca:) to krem antyseptyczny dla dzieci i dorosłych na problemy skórne:) i na trądzik też jest polecany:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-03 08:47 przez lalalajka.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 08:53:04

a co stosowac jesli sie ma krostki na UDACH? :(

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 08:57:31

używam Aknemycin JEST GENIALNY , na differin mam uczulenie a dokładniej na jeden składnik:)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 09:01:04

ma ktos kroiski na udach?? jak je zwalczyc !? zaczyna się robic ciepło a ja wstydze sie wyjsc z odsłonietymi nogami ..;(

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 09:02:21

smaruj sie codziennie na noc "SUDOCREMEM" pomaga :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 09:07:08

w opisie działania nie ma krostek tego typu..

SUDOCREM

Sudocrem jest antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w profilaktyce i łagodzeniu skutków zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn. Dzięki pięciu aktywnym składnikom wykazuje wielopłaszczyznowe działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, kojące i ochronne. Sudocrem jest kremem hipoalergicznym, nie wywołuje podrażnień, dlatego może być stosowany u niemowląt oraz przez osoby dorosłe posiadające delikatną, skłonną do podrażnień skórę. Jest dostępny w wygodnych w użyciu, trwałych opakowaniach.

Opis działania
łagodzi ból, podrażnienia i swędzenie
wspomaga i przyspiesza proces regeneracji
chroni skórę przed drażniącymi substancjami
posiada właściwości przeciwgrzybicze, antybakteryjne i przeciwzapalne
jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej
pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność skóry
może być stosowany profilaktycznie i do łagodzenia skutków dolegliwości dermatologicznych

Wskazania
pieluszkowe zapalenie skóry
zapalenie skóry w przebiegu nietrzymania moczu
odleżyny
stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego
zadrapania, otarcia naskórka
oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne
niewielkie odmrożenia
podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi
odczyny po ukąszeniu owadów
zejściowa forma opryszczki
odparzenia
spierzchnięcia
zmiany ospowe

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 10:40:36

Używałam wiele antybiotyków, najlepsze rezultaty dawał Acne-derm, do tego miałam tez przepisany od dermatologa taki robiony preparat kosztował niewiele bo ok 5 zł ale był naprawde dobry, na miejscowe krostki polecałabym Benzacne, do tego oczywiście przemywanie twarzy rano i wieczorem zelem antybakteryjnym albo ja używam mydła siarkowego, dodatkowo jako suplement diety można brać drożźe i pić herbatkę z bratka albo zieloną herbatkę oczyszcza, brałam też tabletki hormonalne Diane 35 efekt był świetny jeśli chodzi o działanie na trądzik pojawiały się jednak skutki uboczne i musiałam z nich zrezygnować, skuteczne działanie dała też mikrodermabrazja, ale to już gdy masz poważniejszy problem z tradzikiem a właściwie kiedy trądzik jest już praktycznie zagojony a zostają niewielkie blizny

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 15:46:28

Nie znam tych co podałaś, ja teraz acnezine stosuje,żele,witaminki(b6,a..itp), peelingi 2 razy w tygodniu,kosmetyczka...
mam problemy ze skórą od jakiś 3 lat, chodziłam do dermatologa dobrego,dobrze było przez 2/3 miesiące i znów,tyle pięniędzy wydałam już ,że szok. A teraz wygląd skóry na twarzy mi się poprawił ,a znów na plecach i dekoldzie mam ,ale to nie pryszcze tylko po prostu blizny, nie wiem już jak się ich pozbyć, chyba muszę znów do dermatologa iść...

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 15:59:06

polecam tabletki drożdżowe (lewitan: ok.200 tabletek za ok 10 zl), biorę 2 rano i 2 na wieczór oraz sudocrem, który pomógł mi porównywalnie z aknemycinem przepisanym przez dermatologa. co pewien czas piję herbatkę z bratka. no i nie wyciskam, bo to bardzo szkodzi;) ale przede mną jeszcze długa droga;/

co polecacie na blizny i przebarwienia, które pozostają po krostach?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 16:07:29

BENZACNE i maść cynkowa najlepsze! Polecam czynią cuda:)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 maj 2009 - 16:40:23

i bezancne i maść cynkową stosowałam i lipa..
chcę się juz blizn pozbyć laserowo,ale mama mi doradza ,żebym zaczekała pare lat...

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 maj 2009 - 23:35:37

Ja używam masc cynkowa i tak sobie.
Uzywam także oczyszczającego korektury w sztyfcie Tea Tree Z oriflame od trądziku. Jest zniewalający, jSTEM KONSULTANKA I KAZDY KTO GO ODEMNIE ZAKUPI POECA GO WSZYSTKIM I GO UWILBIA TAK JAK I JA:) pOLECAM:) i ZA PRASZAM DO MNIE, MOGE CI GO Sprzedac za 13 zł+ przesyłka:)
http://www.oriflame.pl/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=10468_pl_PL&PRODID=10468_pl_PL&CATID=scTeaTree_pl_PL&search=true&noMenu=&fromWhere=search

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

25 maj 2009 - 19:12:37

miałam Differin i on pomógł mi wyjść z najcięższego . no a potem używałam Metronidazol i pomogło i prawie nic nie mam ;)
ale to wszystko na receptę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parcia naglące