Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 gru 2015 - 16:44:13

Skuteczne <moderacja, spam>sposoby na trądzik[/url] to odpowiednia dieta, higiena oraz kosmetyki dostosowane do problemu. Wykluczyłam czekoladę, drożdże, tłuszcze i alkohol. Myję twarz i ciało letnią wodą bez użycia gąbki, samą ręką. Osuszanie nie wycieranie. Delikatne kosmetyki przeznaczone do cery problemowej używam w śladowych ilościach, w myśl zasady: nadmiar szkodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 20:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 lut 2016 - 19:49:23

Nie prześledziłam całego wątku, ponieważ jest tego zbyt dużo, a chcę się dowiedzieć, jakie macie spostrzeżenia odnośnie tabletek <moderacja, spam>? Mają pomagać w walce z trądzikiem, a jak jest naprawdę? Jakie są Wasze opinie? Z góry dzięki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 20:40 przez moderator.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

01 mar 2016 - 08:47:47

Hejka dziewczyny, ja Wam chce doradzić naturalną metodę. Polecam picie codziennie herbatki z bratka, przemywanie cery i połykanie tabletek z pokrzywą oraz cynkiem. Ja dzięki takiej kuracji mam naprawdę mniejsze problemy i moja cera jest w lepszej formie, prawie nie ma trądziku :-).

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

06 kwi 2016 - 09:34:50

Sposób jest tylko jeden – zahamowanie wzmożonej pracy gruczołów łojowych, które odpowiedzialne są za zmiany trądzikowe na skórze. Zatem należy stosować tylko te kremy, które wpływają na łojotok. Wiele osób przetestowało już preparat Beta-Skin z linii Classic i są bardzo zadowolone z efektów. Składniki takie jak srebro koloidalne, cynk, krzem, oczar wirginijski, czy kwas hialuronowy świetnie wspomagają skórę i pozytywnie wpływają na jej kondycję.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

27 kwi 2016 - 20:07:12

Ja uzywam normaclin juz od dwoch miesiecy ale rewelacji nie ma lekko mi poschodzilo ale reszta prysczy jak byla tak jest niestety bede wykonywala badania na testosteron bo najprawdopodobniej powodem moejgo paskudnego tradziku jest wyski poziom testosteronu

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 cze 2016 - 11:53:06

alaclarin wieczorme i rano na oczyszczona twarz.Nic mi tak nie pomoglo. Oczyszczam cetaphilem

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

04 lip 2016 - 10:09:49

Zwracajcie uwagę na to co nakładacie na twarz. Sama kiedyś na ślepo probowałam roznych kosmetyków a nie tędy droga. Kosmetyki powinny być delikatne, nie zawierać w sobie takich składników jak
parafiny
olej mineralny
silikony
czy inne rzeczy, które mogą zapychać skórę

O ironio większość kremów na trądzik to ma i trzeba się naszukać czegoś co tego nie ma. Super jest serum Sevolium. W ostatnim czasie trochę o nim głósno na blogach i to mnie skłoniło do wypróbowania. Działanie naprawdę fajne, nawilża skórę, sprawia,że powstaje mniej wyprysków. Jest delikatne tak wiec nadaje się pod makijaż ( ma postać delikatnego żelu. Może nie jest tanie ale jedna buteleczka jest wydajna.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

04 lip 2016 - 12:17:36

Dziewczyny, ja polecam naturalną metodę -picie codziennie herbatki z bratka :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

14 lip 2016 - 20:06:47

trądzik jest bardzo uciążliwą choroba młodzieży, najlepiej najpierw dowiedzieć sie co to jest trądzik młodzieńczy a potem można zastosować leczenie. Na rynku jest bardzo dużo preparatów do stosowania przeciw trądzikowych. Tylko który wybrać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-15 08:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

27 lip 2016 - 07:33:19

Cytat
wkamilaww
Zwracajcie uwagę na to co nakładacie na twarz. Sama kiedyś na ślepo probowałam roznych kosmetyków a nie tędy droga. Kosmetyki powinny być delikatne, nie zawierać w sobie takich składników jak
parafiny
olej mineralny
silikony
czy inne rzeczy, które mogą zapychać skórę

O ironio większość kremów na trądzik to ma i trzeba się naszukać czegoś co tego nie ma. Super jest serum Sevolium. W ostatnim czasie trochę o nim głósno na blogach i to mnie skłoniło do wypróbowania. Działanie naprawdę fajne, nawilża skórę, sprawia,że powstaje mniej wyprysków. Jest delikatne tak wiec nadaje się pod makijaż ( ma postać delikatnego żelu. Może nie jest tanie ale jedna buteleczka jest wydajna.

Mam to serum i rownież jestem zachwycona. Buteleczka ma 50 ml tak więc jest wieksze niż normalne serum . Podejrzewam,ze starczy mi naprawdę na długo bo obecnie nakladam go przez miesiac dwa razy dziennie i zużyłam jakąś 1/5 opakowania ( wystarczy jedynie kropelka aby nałożyć na cała twarz). Jeszcze nigdy nie miałam kosmetyku, który tak by uspokoił moje pryszcze.
Dodam,że jakiś czas temu również zrezygnowałam z wyciskania pryszczy. Było trudno ale również było warto bo dzieki temu nie tworzą się nowe.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

08 sie 2016 - 13:04:31

U mnie Sevolium również się sprawdziło. Na początku nakładałam serum dwa razy dziennie ale teraz wystarczy mi jedynie raz dziennie z rana . Mam o wiele mniej pryszczy. Oczywiscie zdarza się,ze wyskoczy mi jakaś niechciana dioda na twarzy ale dziewczyny ni jest to co kiedyś ( pryszcze rozlewały mi się w koszamarne czerwone plamy, masakrycznie to wyglądało).

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 sie 2016 - 10:06:47

Dziewczyny a czy to serum dostanę gdzieś stacjonarnie? Bo patrzyłam się to jest jedynie w sieci. Macie może jakiś skład ? Bo nie widziałam.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 sie 2016 - 11:53:32

W sieci. Wpisz sobie nazwę środka w google to wyskoczy Ci miejsce w jakim kupisz. Dla mnie mega plusem jest to,że producent chwali się tym jaki jest skład i na stronie przed zakupem możesz sobie przeczytać. Nauczyłam sie,ze często jak nie podają składu to jest on kiepski

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

20 lis 2016 - 08:31:35

dobre na trądzik jest mydło z węglem aktywnym

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 lis 2016 - 15:19:34

przede wszystkim trzeba zasięgnąć rady dermatologa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lekarz od pasozytów ktos cos podpowie