Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:50:56

Jedne z najbardziej efektywnych substancji w leczeniu trądziku to znane od lat kwasy i retinoidy - radzę poszukać i zapytać dermatologa, czy mógłby nie "bawić się" z Waszą cerą tradzikową i użyć coś co NAPRAWDĘ działa. Oczywiście polecam zaczęcie od najsłabszych kwasów/retinoidów i właściwe dobranie ich do Waszej skóry... clou w dobrym i myślącym dermatologu....

Bez recepty i wściekle skuteczny punktowo jest Brevoxyl, zapraszam:

http://szafa.pl/c16504819-brevoxyl-najlepszy-na-pryszcze.html



Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:51:46

Ja stosuje Aknemycin i mi pomaga :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:55:48

Ja wyleczyłam sie z trądziku dopiero po roacuttanie. Niestety :/ Było to z 7 lat temu i miałam okropny problem z cera ;/ Stoswałam te wszytskie kremy, jeszcze miliony innych do tego antybiotyki. To wszytsko pomagało tylko na początku lub na chwile. Na szczęscie udało mi sie przekonac dermatologa zeby wypisał mi roacuttan i do dzis nie mam juz problemow z cera ;) tffu tffu odpukac ;)!!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

09 sty 2014 - 14:29:58

hej. bralam tetralysal o ktorym istnieje juz wpis na moim blogu. nastepny post bedzie poswiecony Axotret - sklad ten sam co izotek. U mnie okazal sie nieskuteczny! sama walcze z tradzikiem od 5 lat.. aktualnie moge polecic wam masc aknemycin bo jest rewelacyjna.. uzywam ja z mascia advantan.. moj blog: cathleengrey . blogspot . com

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 sty 2014 - 06:52:31

Bardzo, ale to bardzo polecam ten specyfik: Oregasept H97. To jest naturalny lek - olejek z oregano. Znacznie poprawia wygląd skóry. Ja prędzej stosowałam coś od lekarza, ale że ciężko mi było ciągle załatwiać recepty, musiałam znaleźć coś innego. Gdzieś na jakimś forum znalazłam ten preparat i jestem zadowolona, że wypróbowałam, bo naprawdę pomaga.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 sty 2014 - 07:43:27

mi pomogło trochę srebro w płynie, ale najlepszą metodą są tabletki anty. Brałam tyle leków/maści/ antybiotyków nic nie pomogło nie wspomnę ile kasy na prywatnych dermatologów zostawiłam i na leki.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

13 mar 2014 - 09:16:37

Nie wiem skąd jesteś, ale na terenie krakowskim bardzo dobrzy w leczeniu trądziku są lekarze z MTT Estetica. Chodzi o to, że dobierają kurację i intensywność zabiegów indywidualnie do pacjenta, a myślę, że w przypadku trądziku to bardzo ważne. Mnie przynajmniej pomogli i to bardzo. Jestem im niezmiernie wdzięczna.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

19 mar 2014 - 13:35:16

a wiecie coś o trójmiejskich klinikach które mogą pomóc mi z tym problemem?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 mar 2014 - 22:33:37

może ktoś już pisał o tym ale zdecydoowanie odpadaja drogeryjne kosmetyki ktore czesto maja w skladzie alkohol i inne zle dla skory skladniki. najlepsza jest natura ogolnie moge polecic ci maseczke z glinki marokańskiej naprawde pomaga możesz poczytać o niej w internecie i o oleju aganowym jak go uzywac. powinnas też isc do dermatologa i dowiedziec sie jaka przyczyna jest twojego "trądziku" może to hormony? może to skutek działania jakiegoś produtku spożywczego np czekolady? ostrych przypraw? polecam również regularne oczyszczanie u kosmetyczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 maj 2014 - 11:25:43

u mojego brata trądzikowca pomagała bdb maść cynkowa

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lip 2014 - 15:02:40

Ogólnie dieta bogata w cynku, a uboga w słodkie i ostre potrawy dobrze wpływa na stan naszej cery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 15:02 przez traszkaa.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

20 sie 2014 - 22:16:51

ja przy systematycznym stosowaniu curiosinu osiągnęła zadowalające efekty jeśli chodzi o niwelację wyprysków. Smarowałam głównie na noc, cieniutką warstwą pojedyncze syfki i w sumie jedno opakowanie starczyło mi do wyleczenia twarzy.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

20 sie 2014 - 22:28:20

Mi pomógł preparat Hascoderm, który stosuje się na przebarwienia po trądziku, ale pomaga też na krostki. Poza tym, używałam pianki oczyszczającej Iwostin i wycierałam twarz po myciu jednorazowymi ręcznikami papierowymi. I zaczęłam jeść więcej produktów białkowych.

Myślę, że nie ma uniwersalnego sposobu, bo każda z nas ma iny organizm. Powodzenia w walce z trądzikiem! :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

26 sie 2014 - 16:06:40

Polecam tabletki Himalaya Talekt, dostępne bez recepty w sklepach zielarskich oraz na allegro, mi bardzo pomaga.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 sie 2014 - 10:29:27

Ja od pewnego czasu stosuję krem z 5 % zawartością kwasu, i naprawdę zmiany trądzikowe zaczęły się zmniejszać. Z tym, że u mnie trądzik występował głównie na lini żuchwy i policzkach. I co jakich czas wracał, ale od kąd kupiłam pharmaceris skóra się trochę uspokoiła. Zastanawiam się też nad nowością od Ziaji - oczyszczanie. Na razie jednak moja skóra wraca do normy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sumamigren