Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:50:56

Jedne z najbardziej efektywnych substancji w leczeniu trądziku to znane od lat kwasy i retinoidy - radzę poszukać i zapytać dermatologa, czy mógłby nie "bawić się" z Waszą cerą tradzikową i użyć coś co NAPRAWDĘ działa. Oczywiście polecam zaczęcie od najsłabszych kwasów/retinoidów i właściwe dobranie ich do Waszej skóry... clou w dobrym i myślącym dermatologu....

Bez recepty i wściekle skuteczny punktowo jest Brevoxyl, zapraszam:

http://szafa.pl/c16504819-brevoxyl-najlepszy-na-pryszcze.html



Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:51:46

Ja stosuje Aknemycin i mi pomaga :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:55:48

Ja wyleczyłam sie z trądziku dopiero po roacuttanie. Niestety :/ Było to z 7 lat temu i miałam okropny problem z cera ;/ Stoswałam te wszytskie kremy, jeszcze miliony innych do tego antybiotyki. To wszytsko pomagało tylko na początku lub na chwile. Na szczęscie udało mi sie przekonac dermatologa zeby wypisał mi roacuttan i do dzis nie mam juz problemow z cera ;) tffu tffu odpukac ;)!!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

09 sty 2014 - 14:29:58

hej. bralam tetralysal o ktorym istnieje juz wpis na moim blogu. nastepny post bedzie poswiecony Axotret - sklad ten sam co izotek. U mnie okazal sie nieskuteczny! sama walcze z tradzikiem od 5 lat.. aktualnie moge polecic wam masc aknemycin bo jest rewelacyjna.. uzywam ja z mascia advantan.. moj blog: cathleengrey . blogspot . com

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 sty 2014 - 06:52:31

Bardzo, ale to bardzo polecam ten specyfik: Oregasept H97. To jest naturalny lek - olejek z oregano. Znacznie poprawia wygląd skóry. Ja prędzej stosowałam coś od lekarza, ale że ciężko mi było ciągle załatwiać recepty, musiałam znaleźć coś innego. Gdzieś na jakimś forum znalazłam ten preparat i jestem zadowolona, że wypróbowałam, bo naprawdę pomaga.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 sty 2014 - 07:43:27

mi pomogło trochę srebro w płynie, ale najlepszą metodą są tabletki anty. Brałam tyle leków/maści/ antybiotyków nic nie pomogło nie wspomnę ile kasy na prywatnych dermatologów zostawiłam i na leki.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

13 mar 2014 - 09:16:37

Nie wiem skąd jesteś, ale na terenie krakowskim bardzo dobrzy w leczeniu trądziku są lekarze z MTT Estetica. Chodzi o to, że dobierają kurację i intensywność zabiegów indywidualnie do pacjenta, a myślę, że w przypadku trądziku to bardzo ważne. Mnie przynajmniej pomogli i to bardzo. Jestem im niezmiernie wdzięczna.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

19 mar 2014 - 13:35:16

a wiecie coś o trójmiejskich klinikach które mogą pomóc mi z tym problemem?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 mar 2014 - 22:33:37

może ktoś już pisał o tym ale zdecydoowanie odpadaja drogeryjne kosmetyki ktore czesto maja w skladzie alkohol i inne zle dla skory skladniki. najlepsza jest natura ogolnie moge polecic ci maseczke z glinki marokańskiej naprawde pomaga możesz poczytać o niej w internecie i o oleju aganowym jak go uzywac. powinnas też isc do dermatologa i dowiedziec sie jaka przyczyna jest twojego "trądziku" może to hormony? może to skutek działania jakiegoś produtku spożywczego np czekolady? ostrych przypraw? polecam również regularne oczyszczanie u kosmetyczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

07 maj 2014 - 11:25:43

u mojego brata trądzikowca pomagała bdb maść cynkowa

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

15 lip 2014 - 15:02:40

Ogólnie dieta bogata w cynku, a uboga w słodkie i ostre potrawy dobrze wpływa na stan naszej cery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 15:02 przez traszkaa.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

20 sie 2014 - 22:16:51

ja przy systematycznym stosowaniu curiosinu osiągnęła zadowalające efekty jeśli chodzi o niwelację wyprysków. Smarowałam głównie na noc, cieniutką warstwą pojedyncze syfki i w sumie jedno opakowanie starczyło mi do wyleczenia twarzy.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

20 sie 2014 - 22:28:20

Mi pomógł preparat Hascoderm, który stosuje się na przebarwienia po trądziku, ale pomaga też na krostki. Poza tym, używałam pianki oczyszczającej Iwostin i wycierałam twarz po myciu jednorazowymi ręcznikami papierowymi. I zaczęłam jeść więcej produktów białkowych.

Myślę, że nie ma uniwersalnego sposobu, bo każda z nas ma iny organizm. Powodzenia w walce z trądzikiem! :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

26 sie 2014 - 16:06:40

Polecam tabletki Himalaya Talekt, dostępne bez recepty w sklepach zielarskich oraz na allegro, mi bardzo pomaga.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 sie 2014 - 10:29:27

Ja od pewnego czasu stosuję krem z 5 % zawartością kwasu, i naprawdę zmiany trądzikowe zaczęły się zmniejszać. Z tym, że u mnie trądzik występował głównie na lini żuchwy i policzkach. I co jakich czas wracał, ale od kąd kupiłam pharmaceris skóra się trochę uspokoiła. Zastanawiam się też nad nowością od Ziaji - oczyszczanie. Na razie jednak moja skóra wraca do normy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sumamigren