Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 44 45 -->

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

03 kwi 2013 - 20:26:28

jestem zwolenniczką kwasów, sama je robie, salicyl jest super na takie problemy o ile to nie kwestia hormonow, w krakowie polecam laime tam maja dobry ten salicyl, a w wawie chyba w afrodycie o ile dobrze kojarze

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

05 kwi 2013 - 10:10:14

A mi pomogły zabiegi mikrodermabrazji, które zalecił mi dermatolog. Już po 3 zabiegach stan mojej skóry znacznie się poprawił. Jak jesteście z Wrocka lub okolic to polecam Wam ten gabinet - http://www.kulczycka.pl/pl/leczenie-tradziku-mikrodermabrazja/

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 kwi 2013 - 09:50:19

Witam Mam do odsprzedania duac zel 30g w cenie 50zl - tylko raz uzyty poniewaz dostalam zapalenia skory od jego stosowania a lekarz nie pozwolil mi go juz wiecej uzywac dlatego chcialabym go odsprzedac, chetnych prosze pisac na maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
jesli sa jakies pytania chetnie odpisze,pozdrawiam

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 kwi 2013 - 09:56:11

Zdecydowanie polecam sudocrem min również pomaga;).

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 kwi 2013 - 10:05:02

a ja od siebie polecam LAKTOCER, są bez recepty, efekt mega
ja do tego stosowalam epiduo + klindacin, teraz duac i jest ok, nawet bardzo ;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 kwi 2013 - 10:05:11

A JA POLECAM MASECZKE Z DROZDZY! DZIAŁA CUDOWNIE! trochę drożdzy zalewam sokiem z cytryny i mieszam aby bylo geste. nakladam na czolo i po 20 min zmywam. juz po 2 dniach jest róznica.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

18 kwi 2013 - 10:10:19

już nie zdażę edytowac :P
zapomnialam dopisac, że stosuje te wszystkie maści i tabsy od niemalże roku i na swojej twarzy widziałam stopniową poprawę

ale mega efekty przyniosło po prostu odstawienie SŁODYCZY ;) polecam sprobowac, nic to nie kosztuje wręcz przeciwnie ;p

ale jeżeli ktoś ma lekki trądzik to myśle że Laktocer + zero słodyczy dadzą radę ;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

01 sie 2013 - 21:07:16

Jaki polecacie zabieg na trądzik ? i jaki na pozbycie się blizn potrądzikowych ?

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

19 wrz 2013 - 17:54:29

A czy ktoś z was ma taki trądzik różowaty? Od czasu do czasu występuje u mnie coś takiego w okolicach nosa po obu jego stronach. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

08 paź 2013 - 13:37:56

Ja używałam Differin był dobry, trochę wysuszał skórę, a teraz stosuję tabletki Visaxinum, stosuję 3 tydzień i już widzę różnicę, jest ich o wiele mniej, dlatego polecam.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2013 - 16:22:12

na trądzik najlepsze są zabiegi! :) ja przetestowałam VPL w Klinice Estivance, miałam tekie głębokie naprawde okropne zmiany trądzikowe a teraz się cieszę piekną cera i polecam każdemu! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 16:22 przez msophelia.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:43:45

Tabletki na pryszcze - http://derminax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2013 - 13:49:08

Mi pomógł duac i locacid. Oba na recepte.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybielanie opalescence 20%