Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 paź 2012 - 12:39:03

Tormentiol :-) Zaskórniki znikają

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 paź 2012 - 12:55:18

mi pomagają jedynie hormonalne środki antykoncepcyjne :/ albo seks :D

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 paź 2012 - 13:06:00

Cytat
liksana
nigdy nie miałam trądziku, za to ciągle robią mi się krosty na tyłku, z którymi nie wiem jak walczyć.
to zapewne z powodu złej diety - znam to z autopsji. zapewne za dużo słodyczy, czekolady głównie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

23 paź 2012 - 13:32:18

Według mnie żadne żele i inne tego typu specyfiki nie pomogą. Problem tkwi w środku i od środka trzeba się go pozbyć. Przede wszystnim trzeba zrobić badania hormonalne i wtedy podjąć jakieś leczenie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

24 paź 2012 - 12:23:26

Mi na moje problemy z cerą pomogła przede wszystkim zmiana piegnacji twarzy tzn. ograniczylam ilosc uzywanych kosmetykow do minimum, do tego kupilam wszystkie z jednej serii, no i niezastąpiona woda termalna.Tu mozna wiecej przeczytac na ten temat Poza tym jem zdrowo i pje herbatke ziołową na trądzik.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:37:32

Dziewczyny,
W związku z tym, że od tygodnia trwa już moja walka z trądzikiem (po raz kolejny od kilku lat) wpadłam na pomysł, że możebyśmy utworzyły jakąś grupę wsparcia, która razem by walczyła. Co wy na to? Mogłybyśmy dzielić się opiniami, pokazywać zdjęcia efektów, no i przedewszystkim wzajemnie wspierać. Hasło przewodnie: Wygrajmy walkę z trądzikiem!

Liczę na to, że znajdzie się kilka chętnych osób.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 19:38 przez monkaaa.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:40:33

Jeżeli ktoś boryka się z taką typową kaszką , np na czole to polecam mikrodermabrazje.

Cudownej urody kaszkę miałam przez wiele lat- żadne kremy, maści i inne cuda nie pomogły. Za to 5 zabiegów mikrodemrabracji rozwiązało problem. Od 2 lat nie mam już z tym problemu...

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:42:57

U mnie niestety nie jest tylko problem z kaszką, a zabieg mikrodermabrazji wchodzi w grę dopiero w momencie, gdy wszystkie stany zapalne zostaną wyleczone.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:44:19

na trądzik dobra i skuteczna masc Baikaderm niewiem czy dobrze to napisałam /kosztuje ok 12 zł ale pomaga

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:44:56

Kamilaa125 a nie mikrodermabrazja??

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:46:48

Dziękuje za polecenie:) Jednak dziewczyny cel w tej chwili jest taki, żeby zamiast polecania zabiegów, kosmetyków i leków utworzyć grupę osób, które borykają się z tym problemem i chcą go pokonać;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:47:40

. DRównież borykam się z tym problemem. Najlepszym pomysłem jest chyba wizyta u dermatologa. Dobrego dermatologa. Jeżeli któraś z was ma jeszcze nie regularne miesiączki, to najprawdopodobniej trądzik wiąże się z dojrzewaniem i ten okres musi minąć a jeżeli ktoś zdecyduje się na antybiotyki to one przyspieszą ten czas. Natomiast trądzik może też mieć podłoże odżywiania. Często produkty typu czekolada, słodycze, czipsy czy keczup wywołują wypryski. Wszystko powienien stwierdzić dermatolog.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 19:49:32

Moja cera wygląda fatalnie odkąd zaszłam w ciążę... Nigdy nie była idealna, zawsze miałam jakieś tam niedoskonałości, nasilające się przed miesiączką, ale teraz to już jest masakra, ginekolog twierdzi, że po ciąży to minie, oby. Chyba po raz pierwszy w życiu będę musiała kupić jakiś puder lub podkład ;(

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 20:07:06

W związku z przeniesiem wątku przez moderatora w to miejsce będzie nam trudniej utworzyć grupę wsparcia, ale mam nadzieję, że znajdą sie osoby, które chcą pokonać trądzik.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

31 paź 2012 - 20:13:35

vixen89 - ja mam dokąłdnie na odrwót, przed ciażą 12 lat mojego życia męczyłam się z ostrą postacią trądziku, wyleczyłam się przed śubem dopiero ale małe krostki miałam nadal co jakiś czas, a teraz w ciąży mam cerę jak na mnie idealną:D

każdemu ta ciąża służy inaczej chyba:) ale nie martw się powinno Ci przejść po rozwiązaniu, mam nadzieję, że mi nie przejdzie i będe miała nadal taką fajną cerę

a co do tematu trądziku, ja już czuję się istnym ekspertem, bo przerobiłam wszytskie te maści które wymieniła autroka wątku, ponadto przerobiłam antybiotyki ustawiane pod anybiogram, tetracyklinę, ziółka od bonfratów, herbatkę z bratka, pokrzywy i inne oczyszczacze z toksyn i dopiero ustawienie hormonów plus silna kuracja Izotekiem wyleczyła moją skórę, ale ja miałam wręcz wrzody na twarzy, teraz już od kuracji minęły 3 lata jestem po serii kwasów TCA i jednym laserze i wkońcu czuję, że mam normlaną skórę, także polecam dobrego dermatologa, dobrą diagnozą i odpowiednią dawke, jak tak miałam, jakby ktoś chciał dobrego deromatologa z trójmiasta to na priv mogę polecić swoją dermatolog bo to najlepszy lekarz jakiego wogóle spotkałam na swojej drodze, nie wciska kitu, patrzy na człowieka bardzo holistycznie i nie zdziera z pacjenta tlyko próbuje mu pomóc, wszystkim życze takiego finału bo wiem co to za paskudztwo i ile się moża przez trądzik nacierpieć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antybioty a alkohol