Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:47:25

Cześć dziewczyny :) Może był już gdzieś, kiedyś podobny temat ale trudno . Chciałam was zapytać jak radzicie sobie z trądzikiem ? Stosujecie jakieś żele, kremy, a może maści ?
i chciałabym też zapytać się was co sądzicie o tych maściach / kremachh / żelach :
-Davercin
-Rozex
-Aknemycin
-Differin
-Pimafuroct
Czy stosowałyście któryś z tych preparatów wyżej wymienionych ? Moglybyście mi którys polecic , cos więcej o nich powiedzieć lub polecić mi inny ?
Dermatolog przepisał mi około rok temu Davercin i Differin , na początku pomagały ale z czasem przestały, teraz zostaly przepisana mi ta reszta . Może któraś z was je stosowała ? działają ? nie pogarszają przypadkiem jeszcze bardziej stanu cery ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 19:24 przez moderator.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:49:33

nikt nic nie wie na ten temat ? ; (

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:50:25

ja bym kupiła tabletki bądź herbatkę z bratka , bardzo pomaga :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:55:21

Hmm... tylko tyle was sie wypowie na ten temat ? ;p

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:55:33

Ja zawsze miałam czystą i zadbaną cerę, nie musiałam niczego stosować, ale ostatnio zaczęły mi wyskakiwać pryszcze ;(
Kupiłam sobie tonik Kolastyna z serii "Nastolatki" (moja mama też go używa ;)) i pomaga! Po dwóch dniach ani śladu pryszczy! Stosuję go już cztery tygodnie i nic mi nie wyskoczyło do tej pory ;P
I do tego raz w tygodniu maseczka Ziaja "cera trądzikowa".
Polecam też tabletki na zdrową skórę, włosy i pzanokcie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-02 12:56 przez eiselite.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:56:15

tabletki najlepiej Belissa ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-02 12:57 przez eiselite.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:56:27

ja używam tea tree purifying blemish solver ,bardzo pomaga ,ale niestety ma kolor niebieski

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:57:08

Davercin w płynie + Isotrex zdziałały u mnie cuda.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:57:54

najlepsze sa: brevoxyl( bez recepty, kosztuje jakies 20 zl) oraz once daily gel( recepta, jakies 40 zl). ten drugi przechowuje sie w lodowce.. oba mi pomogly na bardzo zaawansowany tradzik. ahhh. najwazniejsze to nie myc buzki mydlem i woda, tylko plynem miceralnym.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:58:45

w moim przypadku najlepszy na tradzik okazał się SUDOCREM.!!!! chodziłam do dermatologa stosowałam tabletki maście i przeróżne żele nic nie pomagało na dłuższą mete dopiero koleżanka kiedyś powiedziała mi ze jej kumpel wyleczył sie właśnie tą maścią stwierdziłam że sprobuję co mi zależy i okazał się strzałem w dziesiatkę! bardzo pomaga szzcególnie na gojenie się ran jak wyciskasz podrażniasz skórę i robi się taki strup:(stosuję go do tej pory a jest już jakieś z 3 lata i nie mam zamiaru pzrestać spróbuj może akurat

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:59:39

Aaaa.. i jeszcze drożdze, tez potrafia dzialac cuda. Jesli chodzi o herbatke z bratka- nie mozna jej uzywac podczas stosowania doustnej antykoncepcji, bo podobno zmiejsza ich dzialanie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:01:06

Cytat
kaola
w moim przypadku najlepszy na tradzik okazał się SUDOCREM.!!!! chodziłam do dermatologa stosowałam tabletki maście i przeróżne żele nic nie pomagało na dłuższą mete dopiero koleżanka kiedyś powiedziała mi ze jej kumpel wyleczył sie właśnie tą maścią stwierdziłam że sprobuję co mi zależy i okazał się strzałem w dziesiatkę! bardzo pomaga szzcególnie na gojenie się ran jak wyciskasz podrażniasz skórę i robi się taki strup:(stosuję go do tej pory a jest już jakieś z 3 lata i nie mam zamiaru pzrestać spróbuj może akurat




ma racje.. "cudokrem" tez jest niezly;). to jest krem na odparzenia dla niemowlat;P

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:01:55

mialam Davercin w płynie i Aknemycin...powiem szczerze ze mi tylk owysuszyly cere...problem tradziku czesto lezy we wnetrzu i smarowanie masciami nie zawsze pomoze..trzeba je polaczyc z antybiotykiem najczesciej..niestety ja mialam tez antybiotyki i jakos nie dzialaly one jak powinny...jak sie łykalam to ok ale jak skonczylam kuracje to to samo...ja polecam normaderm vichy...całą serie;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:03:11

vichy normaderm uzaleznia skore.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parcia naglące