Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:47:25

Cześć dziewczyny :) Może był już gdzieś, kiedyś podobny temat ale trudno . Chciałam was zapytać jak radzicie sobie z trądzikiem ? Stosujecie jakieś żele, kremy, a może maści ?
i chciałabym też zapytać się was co sądzicie o tych maściach / kremachh / żelach :
-Davercin
-Rozex
-Aknemycin
-Differin
-Pimafuroct
Czy stosowałyście któryś z tych preparatów wyżej wymienionych ? Moglybyście mi którys polecic , cos więcej o nich powiedzieć lub polecić mi inny ?
Dermatolog przepisał mi około rok temu Davercin i Differin , na początku pomagały ale z czasem przestały, teraz zostaly przepisana mi ta reszta . Może któraś z was je stosowała ? działają ? nie pogarszają przypadkiem jeszcze bardziej stanu cery ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 19:24 przez moderator.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:49:33

nikt nic nie wie na ten temat ? ; (

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:50:25

ja bym kupiła tabletki bądź herbatkę z bratka , bardzo pomaga :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:55:21

Hmm... tylko tyle was sie wypowie na ten temat ? ;p

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:55:33

Ja zawsze miałam czystą i zadbaną cerę, nie musiałam niczego stosować, ale ostatnio zaczęły mi wyskakiwać pryszcze ;(
Kupiłam sobie tonik Kolastyna z serii "Nastolatki" (moja mama też go używa ;)) i pomaga! Po dwóch dniach ani śladu pryszczy! Stosuję go już cztery tygodnie i nic mi nie wyskoczyło do tej pory ;P
I do tego raz w tygodniu maseczka Ziaja "cera trądzikowa".
Polecam też tabletki na zdrową skórę, włosy i pzanokcie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-02 12:56 przez eiselite.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:56:15

tabletki najlepiej Belissa ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-02 12:57 przez eiselite.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:56:27

ja używam tea tree purifying blemish solver ,bardzo pomaga ,ale niestety ma kolor niebieski

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:57:08

Davercin w płynie + Isotrex zdziałały u mnie cuda.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:57:54

najlepsze sa: brevoxyl( bez recepty, kosztuje jakies 20 zl) oraz once daily gel( recepta, jakies 40 zl). ten drugi przechowuje sie w lodowce.. oba mi pomogly na bardzo zaawansowany tradzik. ahhh. najwazniejsze to nie myc buzki mydlem i woda, tylko plynem miceralnym.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:58:45

w moim przypadku najlepszy na tradzik okazał się SUDOCREM.!!!! chodziłam do dermatologa stosowałam tabletki maście i przeróżne żele nic nie pomagało na dłuższą mete dopiero koleżanka kiedyś powiedziała mi ze jej kumpel wyleczył sie właśnie tą maścią stwierdziłam że sprobuję co mi zależy i okazał się strzałem w dziesiatkę! bardzo pomaga szzcególnie na gojenie się ran jak wyciskasz podrażniasz skórę i robi się taki strup:(stosuję go do tej pory a jest już jakieś z 3 lata i nie mam zamiaru pzrestać spróbuj może akurat

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 12:59:39

Aaaa.. i jeszcze drożdze, tez potrafia dzialac cuda. Jesli chodzi o herbatke z bratka- nie mozna jej uzywac podczas stosowania doustnej antykoncepcji, bo podobno zmiejsza ich dzialanie.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:01:06

Cytat
kaola
w moim przypadku najlepszy na tradzik okazał się SUDOCREM.!!!! chodziłam do dermatologa stosowałam tabletki maście i przeróżne żele nic nie pomagało na dłuższą mete dopiero koleżanka kiedyś powiedziała mi ze jej kumpel wyleczył sie właśnie tą maścią stwierdziłam że sprobuję co mi zależy i okazał się strzałem w dziesiatkę! bardzo pomaga szzcególnie na gojenie się ran jak wyciskasz podrażniasz skórę i robi się taki strup:(stosuję go do tej pory a jest już jakieś z 3 lata i nie mam zamiaru pzrestać spróbuj może akurat




ma racje.. "cudokrem" tez jest niezly;). to jest krem na odparzenia dla niemowlat;P

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:01:55

mialam Davercin w płynie i Aknemycin...powiem szczerze ze mi tylk owysuszyly cere...problem tradziku czesto lezy we wnetrzu i smarowanie masciami nie zawsze pomoze..trzeba je polaczyc z antybiotykiem najczesciej..niestety ja mialam tez antybiotyki i jakos nie dzialaly one jak powinny...jak sie łykalam to ok ale jak skonczylam kuracje to to samo...ja polecam normaderm vichy...całą serie;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

02 maj 2009 - 13:03:11

vichy normaderm uzaleznia skore.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parcia naglące