Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Ja nosiłam aparat niecałe dwa lata. Całe leczenie miałam w Aldent w Lublinie i muszę powiedzieć, że efekt jest naprawdę dobry. U mnie bardzo widać zmianę, bo miałam dość krzywy zgryz.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 6/5

Ja przyznam sie, ze podczas noszenia aparatu sepleniłam przez pierwszy tydzień, największy problem miałam z wymową literki g,. Przestraszyłam sie rownież tego, ze na samym początku zrobiła mi sie niewielka przerwa pomiędzy przednimi zebami, potem jednak się ponownie zmniejszył ( ponoć to normalne w niektórych przypadkach). Mam aparat stały na górę i na dół, trochę boli po wizycie ale jedynie kilka godzin.
Do założenia zdopingowały mnie zdjęcia ludzi, którzy sie na to zdecydowali. Róznica sprzed założenia i po jest bardzo duża. zobacz sobie tutaj https://www.ortoprotex.pl/metamorfozy/
Poza tym proste zeby ponoć o wiele mniej się psuja bo łatwiej dostrzeć w wiele miejsc szczoteczką.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-02 13:31 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Sama ostatnio się zdecydowałam na górny oraz dolny łuk i długo szukałam odpowiedniego miejsca. Zdecydowałam się na wstawienie tutaj

Jestem bardzo zadowolona z efektu bo wyglada pięknie.
https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/
Pomimo, że okazałem się "trudnym przypadkiem", leczenie zostało w sposób profesjonalny i bezbolesny (na tyle, na ile się dało) doprowadzone do szczęśliwego końca. Osobiście bardzo polecam to miejsce osobom potrzebującym usług stomatologicznych. Leczę się tam od dawna.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-26 10:09 przez marcy23.

Dobrze, że coraz więcej osób decyduje się na leczenie ortodontyczne, a świadomość w tym zakresie rośnie! Ostatnio czytałam na https://www.centrum-ortodontyczne.pl/boje-sie-leczenia-jakie-moga-byc-konsekwencje-nieleczonej-wady-zgryzu o tym, jakie mogą być skutki pozostawienia wady samej sobie. Powiem jedno - warto założyć aparat :)

Ja niebawem kończę leczenie i powiem Wam - warto! Mój uśmiech przeszedł prawdziwą metamorfozę, a jeszcze będę robić wybielanie i może jakieś prace estetyczne, rozważam licówki np. Ale już zęby wyglądają przepięknie! Leczę się w Rock Your Smile w Warszawie, https://www.centrum-ortodontyczne.pl/ polecam serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chirurgiczne usuwanie zęba