Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Haluksy POMOCY !!

13 lis 2012 - 17:07:04

ja czasem w nich śpię, albo chodzę po domu :) całkiem fajna sprawa i działa :)

Haluksy POMOCY !!

09 maj 2013 - 12:14:56

Podobno można mieć predyspozycje genetyczne do wystąpienia halluksów. Ale też duże znaczenie ma to jak rozłożony jest ciężar ciała podczas chodzenia. Więc może tu warto coś zmienić, może fizjoterapeuta coś poradzi w tym zakresie? A tak leczniczo to stosowane są aparaty korygujące halluksy.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Haluksy POMOCY !!

22 sie 2018 - 13:32:08

Haluksy - jest to jedna z najczęściej występujących deformacji przodostopia, dotykających głównie kobiety. Polega ona na postępującym koślawieniu (odchylaniu do boku) palucha w pierwszym stawie śródstopno-palcowym i charakterystycznym uwypukleniem się głowy kości śródstopia po wewnętrznej stronie stopy. W tym miejscu dochodzi często do podrażnienia tkanek miękkich czyli robią się stany zapalne i pęcherze. W internecie znajdziemy sporo informacji jak sobie radzić z haluksami. <spam-linki>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-22 20:43 przez moderator.

Haluksy POMOCY !!

22 sie 2018 - 18:13:06

Zrób operację.

Haluksy POMOCY !!

23 sie 2018 - 08:00:00

ja jestem świeżo po zabiegu 2 mce
zoperowałam jedna nogę nadal jest spuchnięta ,po 2 -ch tygodniach zdjęte szwy
po 4 tyg wyjęty drut z palca .
Oczywiście jak do tej pory chodzę w butach klapkach z wyprofilowanymi stopami i jest ok jak na razie .Jakby co to pisz ja ci wszystko wytłumaczębrawo

Haluksy POMOCY !!

03 paź 2018 - 15:35:50

ja często chodzę na obcasach i jak zauważyłam że coś mi się nie tak dzieje ze stopą to zamówiłam sobie wkładki ortopedyczne ze <moderacja> póki co nic dalej nie rośnie. a tak się przyzwyczaiłam do tych wkładek że nosze je nie tylko do eleganckich butów ale i do sportowych. można je przekładać wiec sporym ułatwieniem to jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 20:31 przez moderator.

Haluksy POMOCY !!

03 paź 2018 - 19:18:19

Cytat
aneta_rochodzka
ja często chodzę na obcasach i jak zauważyłam że coś mi się nie tak dzieje ze stopą to zamówiłam sobie wkładki ortopedyczne ze stepforward póki co nic dalej nie rośnie. a tak się przyzwyczaiłam do tych wkładek że nosze je nie tylko do eleganckich butów ale i do sportowych. można je przekładać wiec sporym ułatwieniem to jest
tak tak .
Ale przyjdzie moment i nagle to dziadostwo wyrasta większe.
Ja jestem już po zabiegu 3 m-c i wiem jak naprawdę jest .:*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fluoksetyna fluoxetin