Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:26:37

Jakieś kilka lat temu, jeszcze w liceum zaczęły mi strasznie wypadać włosy ale praktycznie tylko i wyłącznie z przodu głowy!!! po wielu wizytach u lekarzy i niekończących się badaniach jako przyczynę udało się określić stres;/ jak dla mnie lekarze zwyczajnie nie potrafili jej określić!!!z biegiem czasu nawet przyzwyczaiłam się do nieco rzadszych włosów (zaczesywałam je tak, że było to praktycznie niezauważalne), ale teraz znowu się zaczęło;/ nie dość, ze włosy z przodu i tak były dość rzadkie to zaczęły strasznie wypadać;/ widać jakbym była łysa z przodu głowy!!! nie widzi mi się iść znowu do lekarza, bo skoro ostatnio noc nie wykryli to teraz pewnie będzie tak samo!!!może wy znacie jakiś sposób, żeby chociaż zahamować ten proces, bo za moment będę łysa z przodu głowy!!!



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 13:53 przez moderator.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:28:32

nie mam pojęcia , moze jakies tabletki kup typu skrzypowita ?

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:30:35

próbowałam już tego typu preparatów, ale nie pomogły;( najgorsze jest to że moje włosy są bardzo rzadkie jedynie z przodu i strasznie to wygląda;/

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:33:36

musisz iść do lekarza,znajdź dobrego dermatologa....najlepiej w przychodni przy szpitalu dermatologicznym

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:33:40

nie wiem czy próbowałaś, ale polecam odżywkę WAX - gdzieś czytałam, że zaleca się ją nawet dla ludzi po chemioterapii !!

Mi też wypadały ale w sporadycznych ilościach - kupiłam więc ją i muszę powiedzieć, że we wrześniu miałam ścinane włosy do brody - teraz sięgają już połowy pleców - spróbuj i ty...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-25 10:34 przez BadRomance90.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:35:23

Cytat
BadRomance90
nie wiem czy próbowałaś, ale polecam odżywkę WAX - gdzieś czytałam, ze zaleca się ją nawet dla ludzi po chemioterapii !!

Mi też wypadały ale w sporadycznych ilościach - upiłam więc ją i muszę powiedzieć, że we wrześniu mia.łam ścinane włosy do brody - teraz sięgają już połowy pleców - spróbuj i ty...

zgadzam się....odżywka WAX jest rewelacyjna ale mimo wszystko powinnaś udać się do dermatologa (dobrego dermatologa)

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:35:46

Ja stosowałam na wypadanie włosów OBENOBIOL ;) podziałał

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:37:53

odżywka wax jest faktycznie dobra,mam po niej lepsze włosy, ale wypadać niestety nie przestają;/
może znacie jakiegoś dermatologa w Poznaniu ewentualnie w Szczecinie?!?

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:38:46

Belissa. Pomaga, jeśli się ją regularnie bierze.
Odżywkę Wax też polecam. Albo naturalną z żółtka kurzego i łyżki rycyny.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:39:24

Lepiej połazić po lekarzach niż wylewać żale na forum szafy.pl - myślę, że tu nikt nie da Ci fachowej porady. Przyczyn może być wiele, robiłaś badania hormonalne? np. na tarczyce? Poza tym masz jakieś inne dolegliwości? Przez internet naprawde niewiele można a i tak profesjonalne leki na tego typu dolegliwości przepisuje lekarz...

Myślę, że przy łysieniu belissy i inne tego typu nie pomagają. Obiektywnie najlepszy skład ma Vitapil. Dodatkowo można brać także kompleks witaminy B. To w kwestii niedoborów ale myślę, że Twój problem jest bardziej złożony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-25 10:41 przez Electrophile.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:42:01

odezwij się do mnie podam Ci nr telefonu do przychodni dermatologicznej w Poznaniu przy klinice dermatologii....super lekarze

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:44:16

Ja polecam olejek rycynowy.Stosuje na rzesy i koncowi bo włosy mam grube a końce zniszczone.I zauwazyłam ze ręsy się pogrubiły dość sporo,ładnie ściemniały,a używam już połtora tygodnia:)
No i WAX też dobry:)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 10:47:00

idź do apteki i zapytaj o specjalne kosmetyki. osobiście polecam specyfik Alcina, dr Kurt Wolff (w zielonej tubie), jest genialny. poza tym z Garniera w aptece jest specjalny szampon - Neril, są też tabletki (nie pamiętam ich nazwy), ale są w szklanym pojemniku, mają różowy kolor. nie kupuj tanich produktów, bo nie pomogą - tanie są tabletki/szampony o działaniu placebo. wykosztuj się, ale też wyglądaj i czuj się dobrze!

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sie 2010 - 12:31:04

Ja używam szamponu DERMENA i tabletek SILICA dopiero 2 tygodnie a już widać efekty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktoś był? - White Smile Spa - Wrocław, Poznań???