Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

07 sie 2017 - 21:58:54

Ja miałam problem z wypadaniem włosów po porodzie, niby normalna sprawa, ale były momenty, że mąż śmiał się, że linieję bardziej niż nasz bernardyn :( Ale w sumie kolezanka z pracy podsunęła mi Vitapil i zaczęłam stosować i przyznaję, że byłam zadowolona z efektów, długo trzymały mnie, w końcu mogłam się normalnie uczesać. Także ode mnie +1 dla Vitapilu

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

14 paź 2017 - 16:11:25

Podobno najzwyklejsza i może być najtańsza odżywka do włosów z rzepy bardzo poprawia kondycję włosów.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

26 mar 2018 - 19:26:33

Wcierka z jantaru i wapno calcium panthotenicum najlepsze na włosy :)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

10 kwi 2018 - 19:00:44

Nie wiem czy już było o rozmarynie, jest niezastąpionym ziółkiem jeśli chodzi o zahamowanie wypadania i przyspieszenie porostu włosów :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

11 maj 2018 - 10:46:19

MOGĄ POLECIĆ DOŚĆ FAJNY ŚRODEK NAQ WŁOSY I SKÓRĘ LILIU CHYBA Z FIRMY MOLECULAR PROJECT STOSUJĘ I WIDZĘ EFEKTY

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 lip 2018 - 14:37:18

Ja polecam Koxidil firmy Kosswell :)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

11 sty 2019 - 10:58:19

mi zazwyczaj na jesień i wiosnę bardzo wypadają włosy i w sumie nie wiem dlaczego :( może przez hormony. ale zauważyłam, że jak ograniczam suszenie i prostowanie włosów to jest lepiej. do tego jakieś wcierki apteczne, ale trudno mi ocenić na ile szybko pomagają. na pewno nie zaszkodzi skrzyp i pokrzywa (fuj)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

22 sty 2019 - 12:11:39

Okresowe wypadanie włosów jest normalne :) Jakoś tak się składa, że zimą często zaniedbujemy dietę, po jakimś czasie wychodzi brak witamin. Wtedy można to łatwo uzupełnić nawet dietą, ewentualnie dodatkowo ziołowymi naparami.
Jak sytuacja się utrzymuje dłużej to warto zbadać hormony, zbyt wysoki poziom testosteronu może powodować między innymi takie objawy.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

29 sty 2019 - 21:10:47

Mi niestety włosy wypadały garściami! Po ciąży to już trochę łysiałam i byłam załamana tak mi hormony buzowały. Na całe szczęście moja koleżanka poleciła mi zabieg Haircare ponieważ sama miała problem z wypadającymi włosami. Tak trafiłam do <moderacja>, która mieści się w <moderacja>. Również skorzystałam z tego zabiegu, na efekty musiałam trochę poczekać bo to chłodzi o wzrost włosa, ale dzisiaj mam piękne, gęste i lśniące włosy! Nie żałuje, że się na zabieg zapisałam i osobiście polecam go każdemu kto zmaga się z wypadaniem włosów bądź łysieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-04 18:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

28 kwi 2019 - 17:09:46

Może mezoterapia? Mój chłopak korzystał, bo miał problemy z łysieniem i pomogło. Korzystał z <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-29 18:02 przez moderator.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

13 sie 2019 - 16:43:06

Bardzo fajny temat.
Kiedyś też zwalałam winę na wszystkie inne czynniki, tylko nie na stres. Jak rodzina mówiła ,że włosy wypadają od stresu to się oburzałam. Teraz po zastanowieniu muszę się z nimi zgodzić.
Jeśli o mnie chodzi mam podwyższone hormony, które podwyższają się pod wpływem stresu.. do tego mam silną nerwicę . Niestety ze stresem/nerwami nie umiem sobie kompletnie poradzić i skutkiem są wypadające garściami włosy. Najgorsze jest to ,że widzę ,że włosy wypadają denerwuję się jeszcze bardziej , wtedy włosów zaczyna jeszcze więcej wypadać, takie błędne koło się robi

Coraz bardziej mam dość i chyba najwyższa pora pogodzić się z łysiną.Bo ze stresem to ja nie dam rady wygrać.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

21 sie 2019 - 21:51:00

Kurczę ja miałam ogromny problem z wypadającymi włosami, w pierwszej kolejności zgłosiłam się do trychologa, który znalazł przyczynę takiego stanu rzeczy. Następnie zdecydowałam się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Na efekty zabiegu może i trzeba było zaczekać, ale ten czas był związany z fazą wzrostu włosa. Efekty zabiegu jak dla mnie super, mam więcej włosów, które są silniejsze i bardziej lśniące.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

01 wrz 2020 - 08:00:27

Wypróbowałam już wszystko, ale ostatnio mnie zaciekawił produkt więc pewnie zaraz zrobię wątek i się Was podpytam co wy dokładnie o nim myslicie i wiecie, bo za bardzo nie mam sie kogo zapytać.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

12 mar 2021 - 12:52:24

Ciężki temat, wydaje mi się, że warto iść do trychologa by zbadać przyczynę problemu.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

10 mar 2022 - 11:50:47

Mi tak wypadały włosy po covidzie. :( Teraz jakoś zaczęły mi te włosy dochodzic do siebie. Bardzo dobre też są wcierki. No i jeszcze jedna ważna rzecz- badania i to koniecznie u trychologa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torbiel korzeniowa