Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

26 sty 2017 - 22:36:32

biorę te tabletki seryjnie i są efekty. tzn.. jeden listek i tydzień przerwy, potem znów jeden listek tabletek i znów tydzień przerwy. Naprawdę widzę efekty.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

23 lut 2017 - 17:01:50

ekstra opcja to wcierki z Jantara. Są bardzo tanie i przy stosowaniu min miesiąc są już widoczne efekty:)

A łączę te wcierki z tabletkami typu skrzypowita i w momencie gdy straciłam bardzo dużo włosów dzięki temu przestały wypadać i zaczeły wyrastać nowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-23 17:02 przez Monka0051.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

24 lut 2017 - 10:24:40

Dziewczyny ja się borykam z okresowym wypadaniem własów odkąd pamiętam! Jest spokój i ni z tego ni z owego znowu się sypią! Co bardzo często mi pomaga to (oprócz pożadnej dawki witaminy B, kompleks z inositolem czyli witaminą B8) to jest rosyjska wcierka, ta na zdjęciu. Już po kilku aplikacjach widzę mniej włosów wszędzie. Polecam do wypróbowania, tym bardziej, ze cena nie jest zawrotna.



Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

10 mar 2017 - 00:21:28

Moja znajoma tak miała. Była u lekarza i dostała jakieś preparaty. Kupiła również jakiś szampon z Vichy. Nie wiem dokładnie jaki, musiałabyś w aptece zapytać. Jednak na pewno skorzystaj z porady lekarza ;)

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

10 mar 2017 - 12:46:00

ja kupiłam wczoraj super odżywkę w sklepie w Kot Center Mania Perfum w Otwocku przy Powstańców Warszawy nie pamiętam nazwy ale z tego co widzę to mają tez swoj esklep wiec moze tam namierze

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

13 mar 2017 - 09:28:39

sprawdź sobie czy nie masz problemów z tarczycą bo jeśli tak to żadne wcierki czy tabletki nie pomogą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 09:28 przez aniaaaa.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

13 mar 2017 - 22:33:13

Czy przyczyną wypadania wlosów mogą byc tabletki chrom.Włosy zawsze mi wypadaly,a teraz to juz lecą niemiłosiernie.Dodam,że od jakiegoś czasu łykam chrom,moze to po nich tak leca?Odczuwam takze dziwne mrowienie skóry głowy.Co może byc tego przyczyna?

Czy przyczyną wypadania wlosów mogą byc tabletki chrom.Włosy zawsze mi wypadaly,a teraz to juz lecą niemiłosiernie.Dodam,że od jakiegoś czasu łykam chrom,moze to po nich tak leca?Odczuwam takze dziwne mrowienie skóry głowy.Co może byc tego przyczyna?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 22:36 przez Anusia1206.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

20 mar 2017 - 20:17:21

Też miałam z tym duży problem ale szybko udało mi się z tym zwyciężyć. Zerknij w internecie na jakieś porady, ja tak zrobiłam, wytestowałam i działa ;) Tutaj masz przykładowa strone http://sportzdrowie.com.pl/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 18:25 przez Aggatt.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

28 kwi 2017 - 15:36:22

Dermena- Kupisz w aptece potem wax mozesz uzywac



Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

07 maj 2017 - 19:06:51

Retinoidy z minoksidylem (zewnętrznie, nie doustnie) na wstępie, stymuluje powstawanie nowych mieszków włosowych. Oczywiście retinoidy w pl na receptę, skalp będzie się łuszczył, ale jest to jedna ze skuteczniejszych form leczenia łysienia. Dla bardziej wyspecjalizowanych jak już włosy odrosną bimatoprost 3% będzie szybciej rosną, ciemniejsze i bez łuszczenia

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

19 maj 2017 - 10:39:28

Polecam produkty Pilfood (szampon, tonik , kapsułki) dostępne już w aptekach. Lub tańsze szampon i tonik Neril. Do łykania albo Pilfood, albo Priorin, albo Vitapil.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

27 maj 2017 - 11:38:03

ja juz jestem po 3 zabiegu mezoterapii igłowej, którą uznałam za ostateczność, ale dosłownie miałam już gołe place ;/ zabegi robię w Anlaya Day Spa w Jozefowie. Juz po drugim czułam, że skora na głowie zaczęła pracować. Dziwne odczucie, ale po trzech tygodniach widzę małe włoski przy skórze <happy>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 21:36 przez streatlook.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

30 maj 2017 - 21:17:35

mi pomogło picie skrzypu polnego

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

24 cze 2017 - 10:07:21

Chyba każdej z nas wypadały włosy. Mnie pierwsze co to z odchudzania, a później już ze stosowania antykoncepcji. Wszystko było przyczyną skutków ubocznych a to diety, a później źle dobranych tabletek. Z tym drugim dłużej mi zeszło dochodzenie do siebie, ale w końcu zaczęłam brać tabletki belara i po nich nawet zaczęłam zauważać skutki pozytywne, bo moje włosy przestały się przetłuszczać i są zdrowe i błyszczące :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

01 sie 2017 - 21:10:09

Ja starciłem dużo włosów i dopiero wizyta u dermatologa i tabletki chormnonalne mi pomogły. NIestety moja głowa nie wyglądała już jak wcześniej i musiałem iść na zabieg wszczepiania włosów do http://bodycareclinic.pl/, byłem zdziwiony jak dużo może zrobić taki zabieg. Jeśli ktoś ma taki problem to polecam mezoterapię igłową.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to kamica nerkowa