Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:03:49

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
Nisylen
Moja koleżanka tez miala problem z uszami ;d i przyklejała je klejem , najlepiej kropelką xD

bombowa rada..

kiedyś gdzieś czytałam,że może być częściowo refundowana jeżeli przeszłaś terapię u psychologa albo psychiatry <nie pamiętam> i on stwierdza ,że te uszy są Twoim największym kompleksem i ,że nie możesz funkcjonować w społeczeństwie normalnie a ile w tym prawdy to nie wiem ale raczej mało :d na moje oko to na pewno tego nie zrefundują :)


przeciez to był żart ;o

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:04:29

co niktore tu muzg powinny sobie zmienic nie uszy...;/ boze litosci a tego kleju to sie chyba nawachalas za duzo tak przy okazji przyklejania uszu

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:07:10

Cytat
Nisylen
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
Nisylen
Moja koleżanka tez miala problem z uszami ;d i przyklejała je klejem , najlepiej kropelką xD

bombowa rada..

kiedyś gdzieś czytałam,że może być częściowo refundowana jeżeli przeszłaś terapię u psychologa albo psychiatry <nie pamiętam> i on stwierdza ,że te uszy są Twoim największym kompleksem i ,że nie możesz funkcjonować w społeczeństwie normalnie a ile w tym prawdy to nie wiem ale raczej mało :d na moje oko to na pewno tego nie zrefundują :)


przeciez to był żart ;o

ja to wiem :) tylko jakieś dziecko wklepie w google odstające uszy i przeczyta rade a potem ściągnie klej razem ze skórą z głowy :D

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:07:14

Cytat
kasiunia_love19
co niktore tu muzg powinny sobie zmienic nie uszy...;/ boze litosci a tego kleju to sie chyba nawachalas za duzo tak przy okazji przyklejania uszu



Po pierwsze zainwestuj w słownik ortograficzny ;d nie pisze sie muzg tylko MÓZG. Po 2 naucz się czytać ze zrozumieniem gdyż ja napisałam ze moja koleżanka przyklejała a nie ja. A po 3 Miłego dnia :D
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
Nisylen
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
Nisylen
Moja koleżanka tez miala problem z uszami ;d i przyklejała je klejem , najlepiej kropelką xD

bombowa rada..

kiedyś gdzieś czytałam,że może być częściowo refundowana jeżeli przeszłaś terapię u psychologa albo psychiatry <nie pamiętam> i on stwierdza ,że te uszy są Twoim największym kompleksem i ,że nie możesz funkcjonować w społeczeństwie normalnie a ile w tym prawdy to nie wiem ale raczej mało :d na moje oko to na pewno tego nie zrefundują :)


przeciez to był żart ;o

ja to wiem :) tylko jakieś dziecko wklepie w google odstające uszy i przeczyta rade a potem ściągnie klej razem ze skórą z głowy :D



Hahahah może i masz racje :D o tym nie pomyślałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-25 12:08 przez Nisylen.

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:13:18

to pogratulowac kolezanek. inteligencja nie grzeszy

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:29:38

Cytat
kasiunia_love19
to pogratulowac kolezanek. inteligencja nie grzeszy


Ty też nie grzeszysz :D delikatnie to ujmując ;p

odstające uszy korekta NFZ refundacja

25 paź 2010 - 12:35:00

Cytat
Nisylen
Cytat
kasiunia_love19
to pogratulowac kolezanek. inteligencja nie grzeszy


Ty też nie grzeszysz :D delikatnie to ujmując ;p

dokladnie... ortografia xD

A co do autorki watku, ma zaupene prawo zapytac o tego typu rzeczy-po to jest forum a swoje filozofie kasiula_love19 zostaw dla siebie... Kazdy ma prawo kierowac wlasnym zyciem wiec daruj sobie zlosliwosci ;]

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:46:56

Oh, spokojnie bądźmy dla siebie uprzejme, przecież to jest forum i jeśli ktoś chce się o coś zapytać to się pyta. Jak macie coś do powiedzenia w tym temacie - napiszcie, jeśli nie to nie piszcie.
Co do tematu głównego. Z tego co się orientuję to da się załatwić refundację z NFZ na plastykę. Moja koleżanka tak miała robioną operację nosa. Jednak terminy są kosmicznie długie i wydaje mi się, że lepiej oszczędzić trochę kasy i pójść do prywatnej kliniki. Jest ich wiele, więc też trzeba wybrać dobrze (możesz zobaczyć tu: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl)
Ja rozumiem, że taka operacja trochę kosztuje, ale tak prawdę mówiąc jest to jednorazowy wydatek i da się odłożyc na to pieniądze a mamy gwarancję, że operacja zostanie zrobiona dobrze.

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:49:15

I dobrze ze nie jest taki zabieg refundowany bo tyle innych osób czeka na operacje ratujace zycie - a czasami umieraj a nim sie doczekają.

Takie zabiegi kosmetyczne nigdy w życiu nie powinny byc refundowane.

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:51:22

Niestety na NFZ nie masz co liczyć :(

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:53:50

Cytat
tuska-szn
Niestety na NFZ nie masz co liczyć :(

i bardzo dobrze!

jak coś w moim wyglądzie by mi nie odpowiadało to bym sobie sama kase uzbierała anie brała z publicznych
są inni którzy o wiele bardziej potrzebują.

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:55:30

Cytat
Nisylen
Moja koleżanka tez miala problem z uszami ;d i przyklejała je klejem , najlepiej kropelką xD

I nic jej się nie stało z uszami ?
nie wypaliło jej nic ,pytam bo jak kleiłam kiedyś buta super glu
to mi się palce skleiły i myślałam że już ich nie rozkleję .

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 10:55:51

Cytat
Nisylen
Moja koleżanka tez miala problem z uszami ;d i przyklejała je klejem , najlepiej kropelką xD

praktykowałam i nie polecam ;D ;D ;D

odstające uszy korekta NFZ refundacja

05 paź 2011 - 11:07:02

Cytat
kurdystan
Oh, spokojnie bądźmy dla siebie uprzejme, przecież to jest forum i jeśli ktoś chce się o coś zapytać to się pyta. Jak macie coś do powiedzenia w tym temacie - napiszcie, jeśli nie to nie piszcie.
Co do tematu głównego. Z tego co się orientuję to da się załatwić refundację z NFZ na plastykę. Moja koleżanka tak miała robioną operację nosa. Jednak terminy są kosmicznie długie i wydaje mi się, że lepiej oszczędzić trochę kasy i pójść do prywatnej kliniki. Jest ich wiele, więc też trzeba wybrać dobrze (możesz zobaczyć tu: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl)
Ja rozumiem, że taka operacja trochę kosztuje, ale tak prawdę mówiąc jest to jednorazowy wydatek i da się odłożyc na to pieniądze a mamy gwarancję, że operacja zostanie zrobiona dobrze.

Nos to co innego niż uszy. Plastykę nosa robi się przy krzywej przegrodzie nosowej, kiedy powoduje ona trudności z oddychaniem. Odstające uszy zaś nie powodują problemów ze słuchem, więc NFZ nie refunduje takich operacji.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Faktycznie na NFZ bardzo trudno dostać taki zabieg, a jakość też pozostawia dużo do życzenia wg. mnie korekcja odstających uszów to tylko prywatnie, zapłaciłam około 2000 zł ale efekt jest niesamowity i wkońcu podobam się sama sobie http://derm-al.pl/korekcja-odstajacych-uszu/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-12 13:23 przez anetawujcicka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktoś był? - White Smile Spa - Wrocław, Poznań???