Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:22:20

hej hej, znowu pomecze kilka z Was, mianowicie musze na jutro miec gotowy pomysl na badanie spoleczne, mam niestety do zrobienia w tym roku akademickim projekt badawczy , a niestety nie jest to cos, co mnie niesamowicie pasjonuje:p czy ktoras z Was mialaby jakis pomysl? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz:)

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:23:38

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 16:49 przez kajaaha.

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:24:32

heh, zawsze interesowalam sie psychologia, socjologia zdecydowanie mniej :(

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:30:21

Justyss nie mam pomysłu na to badanie ale mam pytanie. Dopiero teraz o 23:30 się dowiedziałaś?? Nie można było wcześniej napisać z czym masz problem?? Wiesz więcej czasu - można coś pokombinować a teraz?? No sorry ale w 5 minut nikt Ci tu raczej pomysłu nie rzuci

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:32:29

dopiero teraz wpadlam na to, zeby tu zamiescic taka prosbe, natomiast nie licze na to, ze ktos mi napisze konceptualizacje, tylko rzuci luzne skojarzenia, pomysly:) tylko tyle trzeba mi na jutro, 'plan awaryjny' mam, takze spokojnie, az tak lekkomyslna nie jestem;) potrzebuje czegos ciekawego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-19 23:33 przez justyss.

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:34:06

Ok. Myślałam, że ot tak poprostu czekasz na gotowca. Przepraszam za pomyłkę.

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:34:46

nie ma problemu:)

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:36:23

weź laska zmień studia jak Ci się nie chce uczyć- na Twoje miejsce sa inni którzy sami myslą!

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:39:30

Cytat
Keczup
weź laska zmień studia jak Ci się nie chce uczyć- na Twoje miejsce sa inni którzy sami myslą!


a kto się na studiach uczy?:) a tak serio są przedmioty ciekawe i nieciekawe.... a bardzo często w ogóle nie związane z kierunkiem studiów.... więc wybacz ale Twoją wypowiedź uważam za co najmniej durną!

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:41:08

hoho Kochana, alez komentarz, tak sie sklada, ze nie jestem na specjalizacji badania rynkowe, tylko public relations, a taki projekt musi zrobic kazdy z nas, i nie badz taka do przodu, gdyz nie widze momentu w ktorym napisalam, ze sama nie mysle. I nie masz podstaw ku temu by tak twierdzic. Tyle na ten temat, swoja droga, nie mozna sie tu o nic zapytac ? W kazdym watku znajduja sie osoby najmniej do wypowiadania sie odpowiednie.

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:41:13

rozmowy studentek noca jak zawsze na poziomie :)

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:47:38

no niestety, myslalam, ze jesli laski pytaja o rozne banalne sprawy, to moge poprosic o porade - ale widocznie sie pomylilam ;)

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:49:27

Cytat
Keczup
weź laska zmień studia jak Ci się nie chce uczyć- na Twoje miejsce sa inni którzy sami myslą!

trzeba było myslec zanim niedostałaś sie na studia;]

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:50:14

Prosić zawsze można, nie prosiłaś o gotowe zadanie a o POMYSł a w tym nie widzę nic złego. Może na temat zakupów w hipermarketach? np przedświątecznych, gdzie kupuja ile wydają kiedy,a lbo prezenty.

pilne! pomysl na badanie

19 paź 2009 - 23:50:50

Cytat
justyss
no niestety, myslalam, ze jesli laski pytaja o rozne banalne sprawy, to moge poprosic o porade - ale widocznie sie pomylilam ;)
nie przejmuj sie, chamskie wypowiedzi na tym portalu to chleb powszedni.. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki mam kształt twarzy