Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

17 sty 2022 - 15:41:13

Tak to prawda, nie dość że dyplom z uzyskaniem certyfikatu do zawodu to dodatkowo właśnie są kursy :) I też dużo pomagają praktyki.

Cosinus kosmetyczka....

18 sty 2022 - 13:23:30

Ja tak ogólnie polecę Cosinusa. Szkoła ma wiele ciekawych kierunków i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chodziłam do Cosinusa i naprawdę mogłam pogodzić naukę z pracą. W szkole też są kursy zawodowe i robiłam kurs z makijażu, manicure hybrydowego i z przedłużania rzęs i w ten sposób dorabiam sobie do normalnej pracy :)

Cosinus kosmetyczka....

02 lut 2022 - 14:23:35

Cosinus to świetne miejsce, są kursy i to ogromne ilości, policealka gdzie ćwiczymy również hybrydę , makijaż. Wszystko bardzo dokładnie.

Cosinus kosmetyczka....

02 mar 2022 - 15:31:10

Świetny wybór, szeroki zakres wiedzy, bo mamy i makijaż i nawet hybryde i troche masażu. A dla mnie najważniejsze, że też uczą nas jak rozmawiać z klientem.

Cosinus kosmetyczka....

21 mar 2022 - 15:32:06

Mnie w pełni satysfakcjonuje wiedza, którą przekazują nam w szkole. Moim zdaniem po prostu trzeba spróbować.

Cosinus kosmetyczka....

07 kwi 2022 - 15:28:15

Zajęcia praktyczne to super sprawa, ostatnio była hybryda, uczyłyśmy się paznokci. Próbowałam też swoich sił w masażu. Fajnie, że można wszystkiego popróbować.

Cosinus kosmetyczka....

15 kwi 2022 - 11:25:10

Ostatnio mieli też fajny darmowy kurs z rozczytywaniem etykiet na kosmetykach. Ale robią też z wizażu, paznokci, oferta jest różna. Ja polecam bo nauczyłam się dużo i wszystkie materiały były za darmo, plus legitka i zaświadczenia do ZUSu

Cosinus kosmetyczka....

28 kwi 2022 - 14:59:52

Najlepsza szkoła pod względem przygotowań. Super wyposażone sale, delikatne kosmetyki. A do tego szkoła jest absolutnie za darmo, więc każdy może się spełnić i spróbować swoich sił.

Cosinus kosmetyczka....

20 maj 2022 - 14:27:30

Myślę, że bardzo trudny kierunek. Ale jeśli to lubisz to warto, a cosinus jest odpowiednim do tego miejscem.

Cosinus kosmetyczka....

11 lip 2022 - 14:58:39

Wiele możliwości może dać szkoła cosinus, korzystałam w swoim mieście. Do egzaminu trzeba się przyłożyć, ale jest to zawód odpowiedzialny za drugą osobę także tym bardziej.

Cosinus kosmetyczka....

27 lip 2022 - 15:12:38

W cosinusie spróbujesz prawie każdego zabiegu jako przyszła kosmetyczka, także bez wątpienia polecam ci to miejsce :) A przy okazji nie zapłacisz za naukę ani złotówki.

Cosinus kosmetyczka....

30 sie 2022 - 12:16:02

Ogrom wiedzy z każdej dziedziny kosmetyki + ćwiczenia. Niesamowity kierunek. Można sie dowiedzieć pod kątem zawodowym,ale i dla samej siebie idealnej pielęgnacji.

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2022 - 12:11:59

Fantastyczny kierunek! polecam z całego serca. Darmowa nauka, pomoc w szukaniu praktyk i fantastyczne pracownie.

Cosinus kosmetyczka....

04 paź 2022 - 14:27:35

Pełno darmowej wiedzy, kosmetyków, wspaniałych patronów. Według mnie to jedyna szkoła, która ma sens.

Cosinus kosmetyczka....

03 lis 2022 - 13:53:58

Do poszerzenia swoich kompetencji i zyskaniu zawodu najlepiej wybrać szkołę policealną cosinus. Urozmaicone zajęcia, dużo praktyki. Fajne akcje promocyjne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie