Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus kosmetyczka....

16 lis 2020 - 11:38:08

W cosinusie mamy zajęcia głównie praktyczne. Wykonujemy zabiegi i analizujemy każdy przypadek. Ja jestem na masażyście, ale widziałam zajęcia kosmetyczek. Bardzo dużo praktyki więc przygotowanie do zawodu jest

Cosinus kosmetyczka....

16 lis 2020 - 20:51:26

Jeśli chodzi o kosmetyke w cosinusie moge polecic bo konczylam ten kierunek. Zajecia odbywaja sie w weekendy, nauka jest bezpłatna. Mieliśmy bardzo duzo zajec praktycznych. W cosinusie sale do zajec sa super wyposaozne.

Cosinus kosmetyczka....

17 lis 2020 - 13:08:50

Kosmetyczki mają bardzo fajną pracownię wyposażoną w fotele, kosmetyki sprzęt - widziałam i robi wrażenie. My na administracji pracujemy na laptopach, które zapewnia szkoła. Więc tej praktyki jest naprawdę sporo. Polecam zapoznać się z ofertą w waszym mieście.

Cosinus kosmetyczka....

20 kwi 2021 - 14:29:12

Cytat
martaa1711d
Kosmetyczki mają bardzo fajną pracownię wyposażoną w fotele, kosmetyki sprzęt - widziałam i robi wrażenie. My na administracji pracujemy na laptopach, które zapewnia szkoła. Więc tej praktyki jest naprawdę sporo. Polecam zapoznać się z ofertą w waszym mieście.

Potwierdzam, bo jestem na III semestrze na kosmetyce. Mamy super pracownie, pracujemy na dobrych kosmetykach i sprzęcie.

Cosinus kosmetyczka....

05 maj 2021 - 15:54:49

Cosinus to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej że masz darmową szkołę plus większość zajęć praktycznych.

Cosinus kosmetyczka....

05 maj 2021 - 16:46:36

Cytat
ewela2301

Szkoła jest darmowa, to prawda, ale to nie znaczy, że poziom jest przez to gorszy. Kosmetyki akcesoria i urządzenia w pracowniach używane Cosinus są sprawdzone i dobre jakościowo. Jeśli będziesz uczęszczać na zajęcia i słuchać nauczycieli, to z pewnością wiele się nauczysz. Najlepiej jednak przekonać się na własnej skórze.

podpisuję się pod tym! no i warto dodać, że na koniec pisze się egzamin zawodowy z CKE - więc ma się potwierdzone kwalifikacje :)

Dokładnie! Do tego kwalifikacje są uznawane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Dlatego po zakończeniu nauki można podjąć pracę w innym kraju :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna