Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

07 lip 2021 - 14:10:45

To, że szkoła jest darmowa wcale nie musi oznaczać, że jest beznadziejna:) Sama skończyłam Cosinusa i jestem szczęśliwa, że zapisałam się do tej szkoły. Nauczyciele świetnie przygotowali mnie do egzaminu zawodowego jak i samego wykonywania zawodu. Jestem im wdzięczna, bo dzięki dużej ilości praktyki w szkole - wiele się nauczyłam. Dlatego ja z całego serca polecam Cosinusa. Nie obawiajcie się - warto! :)

Cosinus kosmetyczka....

15 lip 2021 - 13:10:49

Na tym kierunku uczyłam się ja i moja siostra :) Obydwie jesteśmy zadowolone, sale piękne i przede wszystkim porządnie wyposażone w dobre kosmetyki. A to wszystko zapewnia szkoła

Cosinus kosmetyczka....

19 sie 2021 - 14:15:20

Nauka tutaj jest bardzo rozszerzona. Mimo, że byłam już po paru kursach podstawowych to tutaj wiedza jest tak zaawansowana że otworzyła mi oczy.

Cosinus kosmetyczka....

31 sie 2021 - 13:18:11

Napewno zdobędziesz naukę praktyczną i wszystkie zabiegi które się przydadzą do wykonania zawodu są one prowadzone podczas nauki.Do tego kosmetyki, które zapewnia szkoła.

Cosinus kosmetyczka....

10 wrz 2021 - 15:14:22

Bardzo ładne sale ma cosinus, do tego nauka darmowa. Zajęcia w weekendy. Najlepsza darmowa szkoła polecam każdemu.

Cosinus kosmetyczka....

14 wrz 2021 - 11:48:15

Polecam szkołę Cosinus w Toruniu! Super kadra nauczycielska, w szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Nauka nic nie kosztuje do tego zajęcia są w weekendy co 2 tygodnie - dla mnie to jest bardzo wygodne przy tygodniowej pracy. Oprócz tego szkoła na zajęcia praktyczne zapewnia profesjonalne kosmetyki - my, uczniowie nie ponosimy żadnych kosztów. Polecam! :)

Cosinus kosmetyczka....

21 wrz 2021 - 14:52:48

Najlepsza szkoła to cosinus, zero opłat, nie podpisujesz żadnej umowy. A całe wyposażenie i kosmetyki zapewnia szkoła. No i poznanie nowych osób to dodatkowy atut.

Cosinus kosmetyczka....

25 wrz 2021 - 17:11:16

Czy są tu osoby które skończyły kosmetykę w cosinus i mogą potwierdzić ze szkoła faktycznie uczy, można zdać egzamin
I jak wygląda drugi rok praktyk? Czy faktycznie trzeba nawzajem sobie robić zabiegi na biust i depilację miejsc intymnych??

Cosinus kosmetyczka....

30 wrz 2021 - 13:03:48

Tak robimy na sobie zabiegi. Oczywiście nic na siłe. I tak szkoła uczy i porusza różne aspekty, robimy nawet hybrydę. Praktyki sama znajdujesz.

Cosinus kosmetyczka....

15 paź 2021 - 13:42:11

Niebawem będziemy uczyć się hybrydy, zabiegi są pod okiem nauczycieli prowadzone dzięki czemu czuje się przygotowana do zawodu.

Cosinus kosmetyczka....

02 lis 2021 - 14:14:51

W cosinusie jest to bardzo dobry kierunek pod względem wyposażenia sal, i przygotowania do egzaminu państwowego. Do tego sporo nowych osób poznałam, zajęcia grupowe i na wzajem sobie robimy zabiegi.

Cosinus kosmetyczka....

17 lis 2021 - 15:43:05

Cosinus daje nie tylko zdobycie zawodu za darmo ale też masz zniżki w różne miejsca na mapie swojego miasta, legitymacje do zniżek , zaświadczenia do różnych placówek.

Cosinus kosmetyczka....

30 lis 2021 - 14:46:08

Z mojego rozeznania innych szkół najlepiej wypadł cosinus i tam się zapisałam. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Co zjazd to nauka praktyczna, piękne nowe gabinety, i wyposażenie.

Cosinus kosmetyczka....

16 gru 2021 - 15:21:18

Fajnie, że uczymy się też hybrydy. Nie tylko sama teoria, ale też dużo praktyki i na sobie. A zabiegi nadzorowane są zawsze pod okiem nauczyciela.

Cosinus kosmetyczka....

17 gru 2021 - 13:14:41

Dla mnie plusem jest też to, że w Соsinus mają dużo kursów dodatkowych. Po ukończeniu szkoły będziesz miała nie tylko dyplom, a jeszcze minimum 5-6 certyfikatów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ