Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

20 minut temu

Druk ścienny

28 minut temu

Nowy samochód

47 minut temu

Montaż Klimatyzacji

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

07 lip 2021 - 14:10:45

To, że szkoła jest darmowa wcale nie musi oznaczać, że jest beznadziejna:) Sama skończyłam Cosinusa i jestem szczęśliwa, że zapisałam się do tej szkoły. Nauczyciele świetnie przygotowali mnie do egzaminu zawodowego jak i samego wykonywania zawodu. Jestem im wdzięczna, bo dzięki dużej ilości praktyki w szkole - wiele się nauczyłam. Dlatego ja z całego serca polecam Cosinusa. Nie obawiajcie się - warto! :)

Cosinus kosmetyczka....

15 lip 2021 - 13:10:49

Na tym kierunku uczyłam się ja i moja siostra :) Obydwie jesteśmy zadowolone, sale piękne i przede wszystkim porządnie wyposażone w dobre kosmetyki. A to wszystko zapewnia szkoła

Cosinus kosmetyczka....

19 sie 2021 - 14:15:20

Nauka tutaj jest bardzo rozszerzona. Mimo, że byłam już po paru kursach podstawowych to tutaj wiedza jest tak zaawansowana że otworzyła mi oczy.

Cosinus kosmetyczka....

31 sie 2021 - 13:18:11

Napewno zdobędziesz naukę praktyczną i wszystkie zabiegi które się przydadzą do wykonania zawodu są one prowadzone podczas nauki.Do tego kosmetyki, które zapewnia szkoła.

Cosinus kosmetyczka....

10 wrz 2021 - 15:14:22

Bardzo ładne sale ma cosinus, do tego nauka darmowa. Zajęcia w weekendy. Najlepsza darmowa szkoła polecam każdemu.

Cosinus kosmetyczka....

14 wrz 2021 - 11:48:15

Polecam szkołę Cosinus w Toruniu! Super kadra nauczycielska, w szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Nauka nic nie kosztuje do tego zajęcia są w weekendy co 2 tygodnie - dla mnie to jest bardzo wygodne przy tygodniowej pracy. Oprócz tego szkoła na zajęcia praktyczne zapewnia profesjonalne kosmetyki - my, uczniowie nie ponosimy żadnych kosztów. Polecam! :)

Cosinus kosmetyczka....

21 wrz 2021 - 14:52:48

Najlepsza szkoła to cosinus, zero opłat, nie podpisujesz żadnej umowy. A całe wyposażenie i kosmetyki zapewnia szkoła. No i poznanie nowych osób to dodatkowy atut.

Cosinus kosmetyczka....

25 wrz 2021 - 17:11:16

Czy są tu osoby które skończyły kosmetykę w cosinus i mogą potwierdzić ze szkoła faktycznie uczy, można zdać egzamin
I jak wygląda drugi rok praktyk? Czy faktycznie trzeba nawzajem sobie robić zabiegi na biust i depilację miejsc intymnych??

Cosinus kosmetyczka....

30 wrz 2021 - 13:03:48

Tak robimy na sobie zabiegi. Oczywiście nic na siłe. I tak szkoła uczy i porusza różne aspekty, robimy nawet hybrydę. Praktyki sama znajdujesz.

Cosinus kosmetyczka....

15 paź 2021 - 13:42:11

Niebawem będziemy uczyć się hybrydy, zabiegi są pod okiem nauczycieli prowadzone dzięki czemu czuje się przygotowana do zawodu.

Cosinus kosmetyczka....

02 lis 2021 - 14:14:51

W cosinusie jest to bardzo dobry kierunek pod względem wyposażenia sal, i przygotowania do egzaminu państwowego. Do tego sporo nowych osób poznałam, zajęcia grupowe i na wzajem sobie robimy zabiegi.

Cosinus kosmetyczka....

17 lis 2021 - 15:43:05

Cosinus daje nie tylko zdobycie zawodu za darmo ale też masz zniżki w różne miejsca na mapie swojego miasta, legitymacje do zniżek , zaświadczenia do różnych placówek.

Cosinus kosmetyczka....

30 lis 2021 - 14:46:08

Z mojego rozeznania innych szkół najlepiej wypadł cosinus i tam się zapisałam. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Co zjazd to nauka praktyczna, piękne nowe gabinety, i wyposażenie.

Cosinus kosmetyczka....

16 gru 2021 - 15:21:18

Fajnie, że uczymy się też hybrydy. Nie tylko sama teoria, ale też dużo praktyki i na sobie. A zabiegi nadzorowane są zawsze pod okiem nauczyciela.

Cosinus kosmetyczka....

17 gru 2021 - 13:14:41

Dla mnie plusem jest też to, że w Соsinus mają dużo kursów dodatkowych. Po ukończeniu szkoły będziesz miała nie tylko dyplom, a jeszcze minimum 5-6 certyfikatów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ