Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

16 lis 2020 - 11:38:08

W cosinusie mamy zajęcia głównie praktyczne. Wykonujemy zabiegi i analizujemy każdy przypadek. Ja jestem na masażyście, ale widziałam zajęcia kosmetyczek. Bardzo dużo praktyki więc przygotowanie do zawodu jest

Cosinus kosmetyczka....

16 lis 2020 - 20:51:26

Jeśli chodzi o kosmetyke w cosinusie moge polecic bo konczylam ten kierunek. Zajecia odbywaja sie w weekendy, nauka jest bezpłatna. Mieliśmy bardzo duzo zajec praktycznych. W cosinusie sale do zajec sa super wyposaozne.

Cosinus kosmetyczka....

17 lis 2020 - 13:08:50

Kosmetyczki mają bardzo fajną pracownię wyposażoną w fotele, kosmetyki sprzęt - widziałam i robi wrażenie. My na administracji pracujemy na laptopach, które zapewnia szkoła. Więc tej praktyki jest naprawdę sporo. Polecam zapoznać się z ofertą w waszym mieście.

Cosinus kosmetyczka....

20 kwi 2021 - 14:29:12

Cytat
martaa1711d
Kosmetyczki mają bardzo fajną pracownię wyposażoną w fotele, kosmetyki sprzęt - widziałam i robi wrażenie. My na administracji pracujemy na laptopach, które zapewnia szkoła. Więc tej praktyki jest naprawdę sporo. Polecam zapoznać się z ofertą w waszym mieście.


Potwierdzam, bo jestem na III semestrze na kosmetyce. Mamy super pracownie, pracujemy na dobrych kosmetykach i sprzęcie.

Cosinus kosmetyczka....

05 maj 2021 - 15:54:49

Cosinus to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej że masz darmową szkołę plus większość zajęć praktycznych.

Cosinus kosmetyczka....

05 maj 2021 - 16:46:36

Cytat
ewela2301

Szkoła jest darmowa, to prawda, ale to nie znaczy, że poziom jest przez to gorszy. Kosmetyki akcesoria i urządzenia w pracowniach używane Cosinus są sprawdzone i dobre jakościowo. Jeśli będziesz uczęszczać na zajęcia i słuchać nauczycieli, to z pewnością wiele się nauczysz. Najlepiej jednak przekonać się na własnej skórze.

podpisuję się pod tym! no i warto dodać, że na koniec pisze się egzamin zawodowy z CKE - więc ma się potwierdzone kwalifikacje :)

Dokładnie! Do tego kwalifikacje są uznawane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Dlatego po zakończeniu nauki można podjąć pracę w innym kraju :)

Cosinus kosmetyczka....

12 maj 2021 - 11:14:12

Ja skończyłam masażystę w Cosinusie i to, co mi się właśnie podobało to, to, że mieliśmy dużo praktyk i zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu zawodowego :) Zdałam go bez większego problemu. Szkoła zapewnia kosmetyki, do tego co jakiś czas są organizowane kursy zawodowe, dzięki czemu można dodatkowo zdobyć nowe kwalifikacje. Ja polecam. To, że szkoła jest darmowa nie oznacza, że jest zła i źle przygotują do egzaminu. Wszystko zależy od chęci do nauki :)

Cosinus kosmetyczka....

14 maj 2021 - 16:20:16

Jak dla mnie najlepszy kierunek, przyszłam tam po kursach i wydawało się że mam jakąś wiedzę, jednak się myliłam, szkoła zapewnia materiały najwyższej jakości.

Cosinus kosmetyczka....

20 maj 2021 - 11:19:38

Potrzebny kierunek, dużo ogłoszeń jest o kosmetyczke sama pracuje w zawodzie, zaczęłam od cosinusa a potem już sama praktyka poszła w to że jestem tu gdzie jestem.

Cosinus kosmetyczka....

28 maj 2021 - 11:41:22

W cosinusie jest najlepsza kosmetyka. Byłam niestety w innej szkole, ale ciesze się że trafiłam na odpowiednią.

Cosinus kosmetyczka....

07 cze 2021 - 12:39:24

W cosinusie jest darmowa policealna, przy tym jest dużo dodatków. A teraz dostałam informacje jak byłam w sekretariacie że kosmetyka zaczęła współpracować z kosmetykami tołpy.

Cosinus kosmetyczka....

11 cze 2021 - 15:52:27

Jak dla mnie najlepsza opcja i przy tym darmowa to szkoła cosinus, a też przy tym jest dużo nauki praktycznej zawodu.

Cosinus kosmetyczka....

21 cze 2021 - 15:12:04

Teraz patronem jest Tołpa, to świadczy o wysokiej jakości szkoły. Bardzo się cieszę że mogę się uczyć w takiej szkole.

Cosinus kosmetyczka....

29 cze 2021 - 13:55:21

Zarówno sam kierunek jak i szkoła naprawde super. Nie ma umowy i też opłat. Dużo też jest praktyki co jest przydatne. No i szkoła sama zapewnia praktyke.

Cosinus kosmetyczka....

07 lip 2021 - 12:51:56

Szkoła cosinus jest za darmo jeśli chodzi o naukę, no i trzeba nastawić się na ogrom praktyki. A te dodatkowe są załatwiane przez szkoły. Przy zapisie dostałam też darmowy dostęp do pakietu office który się przydał.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna