Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

08 wrz 2020 - 14:27:47

Też polecę Cosinusa. Mają dobre pracownie, dużo kosmetyków do zajęć.
Nauka to tylko 2 lata, kończy się oczywiście egzaminem zawodowym z CKE.

Cosinus kosmetyczka....

10 wrz 2020 - 14:03:03

Zależało mi na weekendowej i darmowej szkole policealnej. Po opiniach skorzystałam z jednej ze szkół. Jestem zadowolona, skończyłam kosmetykę, obecnie podjęłam drugi kierunek. Za polecenie znajomych można uzyskać od szkoły wynagrodzenie jak i inne bony od partnerów, które można śledzić na stronie. W moim przypadku Cosinus to najlepsze rozwiązanie. Dzięki kwalifikacji zdobyłam pracę w zawodzie.

Cosinus kosmetyczka....

11 wrz 2020 - 09:57:09

Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły. Podjęłam szkołę policealną, która dała mi kwalifikacje. Jeśli zależy Ci na fajnej atmosferze, zdobywaniu wiedzy i praktyki to polecam Cosinusa. Nie ma żadnych opłat a za polecenie znajomych możesz nawet zgarnąć nagrodę pieniężną.

Cosinus kosmetyczka....

11 wrz 2020 - 10:30:37

Ja polecam realizować swoje pasje. Wybrałam weekendową szkołę a przede wszystkim darmową. W cosinusie pracownie są bardzo dobrze przygotowane a nauczyciele skupiają się na praktyce a nie siedzeniu w ławkach.

Również polecam szkołę Cosinus, pracownie są super, sama organizacji szkoły od początku zrobiła na mnie wrażenie, szybko i bezproblemowo zapisałam się do szkoły, stały kontakt z sekretariatem. Dużo praktyki i pomoc przed egzaminem głównym ze strony nauczycieli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-11 10:41 przez Olkqa.

Cosinus kosmetyczka....

15 wrz 2020 - 14:25:37

Kosmetyka jest mega kierunkiem w cosinusie. Pracownie na wysokim poziomie przygotowane, zabiegi są przyjemne no i wykonywane pod okiem prowadzących. Można wynieść sporo wiedzy już z pierwszych zajęć. No i oczywiście całość bezpłatna, a sama szkoła oferuje ciekawe konkursy.

Cosinus kosmetyczka....

16 wrz 2020 - 12:21:27

Kosmetyka jest super!
Tak jak moja poprzedniczka pisze - masa praktyki, świetne pracownie, prowadzące to kobiety, które znają się na robocie same pracują w zawodzie. Przekazują wiedzę w taki sposób żebyście nie miały niepewności, uczycie się wszystkiego same nie jest tak, że ktoś Wam pokaże jakiś zabieg a Wy tego nie przećwiczycie nawet. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

Cosinus kosmetyczka....

22 wrz 2020 - 08:58:10

Dołączam się do opinii, kosmetyka w Cosinusie jest naprawdę na mega poziomie. Masz przede wszystkim specjalnie wyposażoną sale pod nią i ćwiczycie cały czas. Do tego szkoła jest w całości bezpłatna, dostajesz legitymacje a na koniec egzamin państwowy, który daje ci tytuł technika.

Cosinus kosmetyczka....

23 wrz 2020 - 09:57:04

Kosmetyka jest super opcją! uczą was podstaw aż do poszerzenia bardziej zaawansowanej wiedzy, także z tego kierunku może skorzystać każdy. Pierwsze zajęcia i juz na pięknej pracowni wykonywałyśmy na sobie podstawy z oczyszczania buzi. I do tego wszystko za darmo, wszelkie płyny, kremy itp. No jestem pod wrażeniem szkoły cosinus , polecam wam na maksa, nie ma co się zastanawiać, zero opłat, zero umów.

Cosinus kosmetyczka....

24 wrz 2020 - 16:56:56

Zgodzę się z sylwiagrze00 - kosmetyka to świetny wybór, w Cosinusie oczywiście. Duuużo zajęć praktycznych, macie pracownie wyposażoną w sprzęt i kosmetyki. jak dla mnie super!

Cosinus kosmetyczka....

25 wrz 2020 - 13:11:06

Jeśli ktoś się chce kształcić na kosmetyke to tylko cosinus! szkoła nie pobiera żadnych opłat, ma egzamin państwowy, nie płaci się za nic, nie tak jak w niektórych szkołach ... pracownie są na bardzo wysokim poziomie.

Cosinus kosmetyczka....

28 wrz 2020 - 12:38:41

Warto skorzystać z oferty Cosinusa ;) Zajęcia na kosmetyce są bardzo miłe i przyjemne ;D Szkoła jest bezpłatna i weekendowa;)

Cosinus kosmetyczka....

28 wrz 2020 - 14:26:31

Super szkoła, darmowa a do tego piękna pracownia, na której pełno zabiegów trenujemy. zajęcia co weekend, więc fajna możliwość dla osób pracujących. Polecam.

Cosinus kosmetyczka....

23 paź 2020 - 16:18:49

Szkoła jest darmowa, to prawda, ale to nie znaczy, że poziom jest przez to gorszy. Kosmetyki akcesoria i urządzenia w pracowniach używane Cosinus są sprawdzone i dobre jakościowo. Jeśli będziesz uczęszczać na zajęcia i słuchać nauczycieli, to z pewnością wiele się nauczysz. Najlepiej jednak przekonać się na własnej skórze.

Cosinus kosmetyczka....

27 paź 2020 - 11:04:59

Cytat
MarlenaKA
Szkoła jest darmowa, to prawda, ale to nie znaczy, że poziom jest przez to gorszy. Kosmetyki akcesoria i urządzenia w pracowniach używane Cosinus są sprawdzone i dobre jakościowo. Jeśli będziesz uczęszczać na zajęcia i słuchać nauczycieli, to z pewnością wiele się nauczysz. Najlepiej jednak przekonać się na własnej skórze.

podpisuję się pod tym! no i warto dodać, że na koniec pisze się egzamin zawodowy z CKE - więc ma się potwierdzone kwalifikacje :)

Cosinus kosmetyczka....

02 lis 2020 - 11:33:12

ja ogólnie polecę szkołę Cosinus. sama do niech chodzę, chodzi też moja przyjaciółka i siostra. każda z nas jest zadowolona, wszystkie pracujemy na tygodniu, mamy też inne obowiązki i bez problemu łączymy naukę (jest weekendowa) z pracą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoły policealne