Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

17 lip 2013 - 08:13:01

ja uczyłam się w cosinusie ale w innym zawodzie. Nikomu nie polecam tej szkoły, bynajmniej w Poznaniu. Straszne warunki, słabe przygotowanie. Lepiej idź do TEB albo AP Edukacja.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus kosmetyczka....

18 lip 2013 - 07:24:14

Nie rozumiem jednego ;-) Dlaczego po takiej szkole spodziewacie się cudów? To nie są specjaliści. Szkoleń szuka się po to, żeby uczyć się od fachowców, a nie szkół, które uczą wszystkiego i jednocześnie niczego, prawda?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Cosinus kosmetyczka....

21 lip 2013 - 16:10:27

Gadaj sobie gadaj, a ludzie i tak zrobią swoje. Skoro znajdą taniej, będę mieli w pakiecie papier, to po co mają kombinować? Takie mamy w Polsce niestety podejście ;-)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus kosmetyczka....

22 lip 2013 - 07:16:56

Może jednak ktoś zmądrzeje, nawet Polacy się, zmieniają, tym bardziej jeśli raz wydadzą źle swoje pieniądze, później zaczynają kombinować. Mogłam siedzieć 5 lat na studiach, a pracę mam po szkoleniach w new nails. Różnica w kosztach jest ogromna.

Cosinus kosmetyczka....

22 lip 2013 - 07:48:12

Chodził ktoś,lub wybiera się na kosmetykę do CEK w Krk?

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus kosmetyczka....

23 lip 2013 - 07:31:39

To jest przyśpieszony tryb nauczania, czy normalne studia? Bo jeśli normalne studia to radzę sobie to raczej odpuścić, szkoda czasu...

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Cosinus kosmetyczka....

24 lip 2013 - 21:20:30

Po studiach masa ludzie nie ma pracy. Znacznie lepszym pomysłem będzie poświęcenie tego czasu na zbieranie doświadczenia.
Po prostu chodzi o kwalifikacje, a nie sam fakt posiadania jakiegoś tam papierka.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus kosmetyczka....

25 lip 2013 - 07:13:57

I długo tak jeszcze będzie, do póki na studia będą chodzili ludzie, którzy się do tego kompletnie nie nadają...

Cosinus kosmetyczka....

25 lip 2013 - 07:16:31

dla mnie tragedia! ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus kosmetyczka....

26 lip 2013 - 15:28:05

To już prędzej polecę Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi... Wiadomo, że najlepszą opinię mają uczelnie państwowe, ale jeśli chcesz prywatną, to lepiej wybrać AHE...

Nie ma tam kosmetologii, to fakt. Ale może pielęgniarstwo?

Cosinus kosmetyczka....

28 lip 2013 - 14:12:37

No ja też słyszałam, że AHE jest o niebo lepsze. Na marginesie - Cosinusa nie mieli zamknąć?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus kosmetyczka....

03 sie 2013 - 18:14:33

No ja też słyszałam, że Cosinus nie jest najlepszy.. Wiele zajęć się nie odbywa i jest mega niski poziom... jeśli już wybierać uczelnie prywatną to też wolę AHE, bo istnieje dość długo.

Cosinus kosmetyczka....

27 lut 2020 - 17:49:30

Hmmm... uważam, że oferty szkół policealnych kuszą przyszłych słuchaczy na każdym kroku. W gąszczu reklam edukacyjnych trudno jest wybrać najlepszą, która zwiększy szansę na zatrudnienie lub otwarcie własnej firmy. :) Każdy z kierunków przedstawiany jest w dobrym świetle i niesie ze sobą wizję nowego bagażu doświadczeń i umiejętności. Jednak ja postawiłam na szkołę policealną Cosinus. :) Oczywiście rozeznałam się wśród znajomych i koleżanka, która skończyła naukę poleciła mi Cosinus. I powiem szczerze, że po kilku miesiącach powiem że szkoła dała mi więcej możliwości. Zdecydowanie ważne dla mnie była praktyka i tutaj jest ona realizowana - ćwiczymy na zajęciach na sobie wzajemnie pod okiem nauczyciela. Jeśli chodzi o kadrę to są to wykształceni nauczyciele, którzy sami posiadają własne gabinety, a więc są to praktycy. Przekazują wiedzę praktyczną (zabiegi), ale również wiedzę z marketingu i jak w ogóle funkcjonuje taki gabinet. W szkole robimy różne zabiegi, np. stylizacja paznokci, zabiegi na twarz (maseczka borowinowa, algowa), masaże, drenaż limfatyczny itp. Szkoła ma obszerny program nauczania i przygotuje do zawodu i egzaminu. Ciesze się z mojego wyboru szkoły i korzystam z nauki za darmo, bo jest to bezpłatna szkoła. A mi na początku drogi zależało by utwierdzić się w tym czy to jest ten kierunek i dzięki Cosinus wyszło, że idę w dobrym kierunku i stąd się ciesze, że mogę się kształcić bez wkładu finansowego, ponieważ już zrobiłam kilka studiów, gdzie płaciłam za naukę, a tu wyciągam ile się da. :) :) g_angelika, 27/02/2020r.

Cosinus kosmetyczka....

21 sie 2020 - 16:25:01

Ja myślę, że szkoła policealna to super opcja jeżeli chcecie mieć jakieś potwierdzenie kwalifikacji. Zdajecie egzamin z OKE. Nauka jest za darmo, więc jak się rozmyślicie nic nie tracicie. Ja polecam Cosinusa ;)

Cosinus kosmetyczka....

07 wrz 2020 - 10:55:17

polecam cosinus, uczę się w Lublinie i jestem bardzo zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSIiZ KOSMETOLOGIA WARSZAWA