Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

14 sie 2012 - 14:08:23

to już lepiej ŻAK :)

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

14 sie 2012 - 17:47:01

są tu jakieś dziewuszki , które zaczynają tą szkołe od września we Wrocławiu ?:) jak tak to napiszcie na priv ;)

Cosinus kosmetyczka....

23 sie 2012 - 17:28:13

Witam,
jestem z warszawy i wybieram sie od wrzesnia do cosinusa na Łucka-kierunek kosmetologia czy jest jakas dziewczyna co tez idzie??

Cosinus kosmetyczka....

30 sie 2012 - 12:59:08

Witam, ja sie wybieram. zastanwiam sie jak jest w tej szkole, czy poziom jest dobry i jakie jest podejscie do uczacych sie. moze ktoras z was moze cos powiedziec na temat szkoly w Wawie??

Cosinus kosmetyczka....

14 wrz 2012 - 15:42:32

Cytat
jnajmola
Witam,
jestem z warszawy i wybieram sie od wrzesnia do cosinusa na Łucka-kierunek kosmetologia czy jest jakas dziewczyna co tez idzie??

Z tego co mi wiadomo w Cosinusie nie ma KOSMETOLOGII, jest za to KOSMETYKA co jest odmienną dziedziną wiedzy :) Kosmetologię studiuje się w szkole wyższej :)

Cosinus kosmetyczka....

19 lut 2013 - 16:27:10

jasne, że lepiej żak, ja się uczę w Tychach i mam za darmoi super kosmetyki, a w cosinusie na wyższych semestrach rozwiazuja grupy bo im sie nie oplaca...

Cosinus kosmetyczka....

09 maj 2013 - 15:41:33

hej dziewczyny.
właśnie zastanawiam się jaka szkołę policealną wybrać,kierunek: technik usług kosmetycznych.

zastanawiam się na szkołą GoWork,Cosinus i AP Edukacja.
którą z tych szkół polecacie?

Cosinus kosmetyczka....

23 maj 2013 - 15:36:28

Ja zapisałam sie w kaliszu do plus edukacji maja tez darmowa kosmetyke, fajne wrazenie robi ta szkola

Cosinus kosmetyczka....

27 maj 2013 - 09:16:07

Cytat
b4rtu5
Cytat
jnajmola
Witam,
jestem z warszawy i wybieram sie od wrzesnia do cosinusa na Łucka-kierunek kosmetologia czy jest jakas dziewczyna co tez idzie??

Z tego co mi wiadomo w Cosinusie nie ma KOSMETOLOGII, jest za to KOSMETYKA co jest odmienną dziedziną wiedzy :) Kosmetologię studiuje się w szkole wyższej :)

to samo chciałam napisać b4artu5 :) kosmetologia jest tylko w szkołach wyższych

Cosinus kosmetyczka....

27 maj 2013 - 09:22:13

ja chodze do takiej szkoly , nie cosinus, tez bylo bezpłatne 'niby' a po semestrze wprowadzili czesne, i co semestr ma byc ono wyzsze, ale ogolnie ta gdzie ja chodze jest ok, duzo zajec praktycznych itd

Cosinus kosmetyczka....

27 maj 2013 - 09:22:43

ja w tym roku koncze cosinusa i odradzam!!! oczywiscie też zalezy od nauczyciela ale zajecia z pracowni czesto były robione na "odwal się: tzn wy róbcie a ja nauczyciel poczytam sobie gazetkę... a kosmetyków czesto brakowało i musiałyśmy nosic własne... przynajmniej w Krk tak jest

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

29 maj 2013 - 11:23:58

ja idę do Żaka w Łodzi na kosmetyczkę, ktoś coś wie?

Cosinus kosmetyczka....

31 maj 2013 - 11:18:14

Dziewczyny ja robie techika usług kosmetycznych do Plus Edukacji w Kaliszu i jestem mega zadowolona, polecam

Cosinus kosmetyczka....

31 maj 2013 - 11:24:55

moja siostra właśnie kończy technika usług kosmetycznych w Omedze, ale nie poleca jej, słabo przygotowują do zawodu, ja dziennie studiuje finanse, a zaocznie zapisałam się na administracje, to Novej - bez komentarza, ogólnie nie polecam szkół policealnych ; )

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus kosmetyczka....

17 lip 2013 - 07:39:25

Hehe... po coninusie będą z was takie kosmetyczki jak z %&;()_ gwizdek ;-) Dziewczyny, szukajcie konkretnych szkół, specjalizujących się w danej dziedzinie, bo one rzeczywiście mają sens. Tutaj możecie się nauczyć zawodu, bo w innych przypadkach jakoś średnio to widzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs baristyczny Krk