Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Cosinus kosmetyczka....

19 paź 2010 - 21:13:42

Cytat
superba
Według mnie jeśli za darmo jest kurs to dobrze jest sobie zrobić, podczas takiego dwuletniego studium jest więcej praktyki niż na studiach. oczywiście warto później rozwijać umiejętności i poszerzać kompetencje bo wiedza zdobyta podczas nauki w takiej szkole nie wystarczy. ja ostatnio czytałam o kursach dla lingeristów robionych ze sztuki makijażu permanentnego w centrum szkoleniowym New Look w Warszawie. Według mnie teraz jest zapotrzebowanie na osoby, które potrafią wykonywać tego rodzaju rzeczy i mają na to dowód w postaci certyfikatu.


mam wrazenie ze troche myslisz pojecia bo kurs to nie to samo co szkoła policealna. To szkoły policealne sa właśnie 2 letnie i masz po nich (zalezy której) tytuł technika, uprawienia i świadectwo ukonczenia szkoły. Po takim kursie o któym piszesz masz tylko certyfikat... myslę, że nie ma co wartościować certyfikatu do świadectwa sygnowanego przez Ministerstwo Edukacji...

Cosinus kosmetyczka....

19 paź 2010 - 21:20:55

Ja się uczę w cosinusie. Co prawda, maturkę będę zdawać w przyszłym roku, ale mogę powiedzieć, że (przynajmniej w mojej szkole) są bardzo dobrzy nauczyciele, tacy ludzcy , dobrze tłumaczą itd. Szkoła jest w 100% bezpłatna, a z tego co wiem, co szkoły pomaturalne (czy też po szkole średniej), cosinus, to przygotowują bardzo dobrze. Ja cosinusa polecam.

Cosinus kosmetyczka....

02 lis 2010 - 18:10:14

Cytat
SaPowodyByMruczec
Ja się uczę w cosinusie. Co prawda, maturkę będę zdawać w przyszłym roku, ale mogę powiedzieć, że (przynajmniej w mojej szkole) są bardzo dobrzy nauczyciele, tacy ludzcy , dobrze tłumaczą itd. Szkoła jest w 100% bezpłatna, a z tego co wiem, co szkoły pomaturalne (czy też po szkole średniej), cosinus, to przygotowują bardzo dobrze. Ja cosinusa polecam.

fakt, szkoła jest bezpłatna i to jest jej wielki plus :) z tego co wiem, to każdy kierunek :)

Cosinus kosmetyczka....

20 lip 2011 - 15:51:12

@wieszjakjest: Dziękujemy za pozytywną opinię :) Wszystkich zainteresowanych studiowaniem kosmetologii zapraszamy do naszej szkoły. Na kierunku kosmetologia oferujemy zarówno studia licencjackie jak i magisterskie. Wszystkich zainteresowanych ofertą albo chcących zobaczyć "z bliska" jak wygląda studiowanie na naszej uczelni zapraszamy na Dni Otwarte. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni oraz obejrzeć laboratoria, gabinety i sale wykładowe. Daty Dni Otwartych: 27 sierpnia, 10 i 24 września, godz. 11.00. Zapraszamy!

Cosinus kosmetyczka....

20 lip 2011 - 21:31:20

Cytat
modna2009
Witam może ktoś chodzi na kierunek technik usług kosmetycznych???ja sie właśnie tam zapisałam ale mam obawy co do tej szkoły bo jest ona darmowa i czy oni dobrze przygotują mnie do tego zawodu? może ktoś chodzi na to i mi doradzi?
Nie chce tracić 2 lat i nic nie potrafić zrobić...


również jestem ciekawa

Cosinus kosmetyczka....

03 mar 2012 - 17:43:52

JA chetnie bym poszła mam juz ponad 30lat heheh i ciekawa jestem czy sa tam osoby w takim wieku...wiem ze to zaoczna dla dorosłch no ale... do tego mam juz skonczone inne kierunki z tym jeden licenjat ale niestety zawodu nie specjalnie moge z tym znaleźć tak wiec chetnie poszła bym na kosmetykę heheh rozmyślam nad tym ;P

Cosinus kosmetyczka....

30 lip 2012 - 07:41:35

Szkolenia tam cokolwiek dają? No właśnie bo trochę nie chce mie się wierzyć. Ile za jakie szkolenie płaciłyście i jakie zauważyłyście tego efekty?

Cosinus kosmetyczka....

30 lip 2012 - 07:49:50

skoro jest darmowa to pewnie dużo chętnych będzie dlatego na 1 smestrze trzeba sięstarac zeby nie wyleciec.Tez jestem bardzo ciekawa jak wygladaja tam zajecia?

Cosinus kosmetyczka....

30 lip 2012 - 08:00:37

Cytat
wieszjakjest
odradzam cosinusa

jesli chcecie byc dobrymi kosmetyczkami, swietnie przygotowanymi do zawodu
to polecam 2 szkoły

wszkipz w warszawie - ja tam studiuję na kierunku kosmetologia estetyczna.
edruga bardzo dobra szkoła jest w łodzi :)

to jedyne 2 szkoły w polsce, gdzie robi się licencjat z kosmetologii.
ja z wszkipz jestem baaaardzo zadowolona. pozatym po tej szkole będę kosmetologiem estetycznym a nie kosmetyczką.

Jakie jedyne? W samym Krakowie są dwie takie szkoły.

Cosinus kosmetyczka....

31 lip 2012 - 07:24:18

Obawiam się tylko czy takie niby darmowe szkolenie, darmowa nauka może cokolwiek dać. Z doświadczenia własnego wiem, że tylko moje szkolenia w new nails cokolwiek mi dały, a już nauka w szkole w zasadzie nic, poza papierem. Same oceńcie jak jest tam.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Cosinus kosmetyczka....

01 sie 2012 - 21:08:54

Wszystko zależy od podejścia, programu, ale i np. ilości osób na szkoleniu. Jeśli jest ich bardzo dużo to wiadomo, że człowiek nie jest w stanie nauczyć się niczego konkretnego, no bo jak? Kosmetyka wymaga zainteresowania, pilnowania szczegółów, a do tego niezbędna jest mała liczba osób na takim szkoleniu. W New nails max to chyba 4?

Cosinus kosmetyczka....

02 sie 2012 - 07:31:16

Tak, 4. I tyle osób to faktycznie maksimum. Wystarczy, że na szkoleniu pojawi się jedna osoba, która ma kiepskie pojęcie o temacie. I co wtedy? Instruktrka siedzi przy niej - nie poświęci wszystkim tak samo wiele czasu.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Cosinus kosmetyczka....

03 sie 2012 - 20:21:12

To główny problem szkoleń masowych. Nie ma szans na to, żeby się czegoś konkretnego nauczyć. Ja zawsze miałam dużo pytań, wątpliwości itp. Postawiłam na szkolenia w New nails po długich przemyśleniach. A uwagę na liczebność grup sprowadziła moja znajoma – gdyby nie to, być może dalej bym się bujała po szkoleniach liczących kilkunastu uczestników jednocześnie.

Cosinus kosmetyczka....

07 sie 2012 - 07:21:45

Ciężko na wszystko wpaść, jeśli człowiek nigdy nie korzystał z tego typu usług, prawda? Właśnie dlatego rekomendacje innych przy takich zakupach są kluczowe - wydajemy na szkolenia sporą kasę, więc powinniśmy cokolwiek z nich wyciągnąć.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

14 sie 2012 - 14:04:54

Cytat
IwiBambi
skoro jest darmowa to pewnie dużo chętnych będzie dlatego na 1 smestrze trzeba sięstarac zeby nie wyleciec.Tez jestem bardzo ciekawa jak wygladaja tam zajecia?



heh, tam nikogo nie wyrzucają ;] to się są studia
oczywiście jeśli nie chodzisz na zajęcia i masz mniej niż 50% obecności to zostaniesz niedopuszczona do egzaminów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZEGAR TYKA...