Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 14:36:27

Cytat
olugusia
Kto w Wawie na kosmetyczke teraz:> a tym roku?
ale wybierasz się do Cosinusa do Wawy czy do innej szkoły?:)ja nad tym też myślę, bo w Siedlcach gdzie mieszkam nie ma nic porządnego...

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 14:38:32

ja właśnie sie tam zapisałam ale na inny kierunek :) Mam paru znajomych co tam chodzili i sa zadowoleni z tym, że oni też na zupełnie inny kierunek więc niestety nie wiem jak jest z kosmetologią.

Cytat
wikeNSowa
a ja mam takie pytanko czy do takiej szkoły policealnej w cosinusie trzeba miec maturę??bo ja nie zdałam matmy i nie wiem czy zdam teraz a chciałabym chociaż coś robić a taka bezpłatna szkoła to jest ok
nie trzeba, ja właśnie ide tam w tym roku bo tez nie zdalam matmy a na mój wymarzony kierunek nie ma wrześniowego naboru wiec ide dopiero za rok :( a glupio tak rok nic nie robic :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-20 14:40 przez hannahxunicorn.

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 15:45:23

Cytat
hannahxunicorn
ja właśnie sie tam zapisałam ale na inny kierunek :) Mam paru znajomych co tam chodzili i sa zadowoleni z tym, że oni też na zupełnie inny kierunek więc niestety nie wiem jak jest z kosmetologią.
Cytat
wikeNSowa
a ja mam takie pytanko czy do takiej szkoły policealnej w cosinusie trzeba miec maturę??bo ja nie zdałam matmy i nie wiem czy zdam teraz a chciałabym chociaż coś robić a taka bezpłatna szkoła to jest ok
nie trzeba, ja właśnie ide tam w tym roku bo tez nie zdalam matmy a na mój wymarzony kierunek nie ma wrześniowego naboru wiec ide dopiero za rok :( a glupio tak rok nic nie robic :P


tak z ciekawosci..na jaki kierunek sie zapisalas?:D
ja na organizacje reklamy;)

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 18:43:41

wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

Cosinus kosmetyczka....

22 sie 2010 - 16:55:59

Ja właśnie zapisałam się w Wawie na kosmetyke ;)

Cosinus kosmetyczka....

22 sie 2010 - 17:02:25

ja chodzilam rok na kosmetyke placac prawie 200zl miesiecznie i co ? duzo sie nie nauczylam..... takze nie ma reguly czy sie placi czy nie to lepsza

Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole
Tu NIEchodzi o kurs a O szkole i nie prawda ze to tylko SUCHA NAUKA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-22 17:03 przez ania2809.

Cosinus kosmetyczka....

23 sie 2010 - 11:39:51

Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

właśnie certyfikat, a jak skończysz kosmetykę w 2 letniej policealnej masz świadectwo ukończenia szkoły, a mało tego tytuł technika i prawo do wykonywania zawodu- tego mi nie da żaden certyfikat. Poza tym szkoła jest za free a w Pro Active sie płaci i to całkiem sporo.
Co do praktyk, to policealne maja je obowiązkowe 2 razy na 4 semestry nauki, więc Twój argument też mnie nie przekonywuje.

wlasnie dlatego od wrzesnia ide na kosmetykę do Cosinusa, z powodów, jakie opisałam powyżej.
Cytat
bywalczyni
Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

właśnie certyfikat, a jak skończysz kosmetykę w 2 letniej policealnej masz świadectwo ukończenia szkoły, a mało tego tytuł technika i prawo do wykonywania zawodu- tego mi nie da żaden certyfikat. Poza tym szkoła jest za free a w Pro Active sie płaci i to całkiem sporo.
Co do praktyk, to policealne maja je obowiązkowe 2 razy na 4 semestry nauki, więc Twój argument też mnie nie przekonywuje.

wlasnie dlatego od wrzesnia ide na kosmetykę do Cosinusa, z powodów, jakie opisałam powyżej.


ostatnio namierzyłam:
http://www.facebook.com/pages/Lodz-Poland/COSINUS/315612947940?ref=search



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 20:37 przez bywalczyni.

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:31:37

Ja jestem juz po dwoch zjazdach kosmetyki w cosinusie i jak narazie jestem zadowolona:) Narazie sporo teorii a co sie z tym wiaze to pisania:) Ale mialam juz manicure na pracowni i bardzo mi sie podoba jak narazie:) Pracownia jest super wyposazona nauczyciele bardzo mili:) Grupa narazie spora ale z tego co wiem zawsze tak jest i z czasem sie wykrusza:) Ja jak najbardziej polecam:)

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:34:52

Moja mama skonczyła w tym roku ;) Nie polecam tej szkoly

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:37:41

Hej! Jestem na drugim semetrze kosmetyki w Cosinusie ! wszystko jest za free nie ma wpisowego czesnego itp ;P sama myslalam kiedys ze to bujda ale jednak to prawda :D Pracownia jest swietnie wyposazona! Nie narzekam bardzo mi sie podoba . Nie uwazam by cosinus byl gorszy od innych szkol :) to jest nasza indywidualna sprawa czy chcemy sie uczyc tego zawodu tylko dla siebie czy wiazemy z nim przyszlosc :) Bardzo Polecam ten kierunek w Cosinusie!!! ;))

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 17:28:33

Cytat
wieszjakjest
odradzam cosinusa

jesli chcecie byc dobrymi kosmetyczkami, swietnie przygotowanymi do zawodu
to polecam 2 szkoły

wszkipz w warszawie - ja tam studiuję na kierunku kosmetologia estetyczna.
edruga bardzo dobra szkoła jest w łodzi :)

to jedyne 2 szkoły w polsce, gdzie robi się licencjat z kosmetologii.
ja z wszkipz jestem baaaardzo zadowolona. pozatym po tej szkole będę kosmetologiem estetycznym a nie kosmetyczką.

We Wrocławiu są co najmniej dwie szkoły, w których można zrobić licencjat..

Cosinus kosmetyczka....

21 wrz 2010 - 13:03:20

idzie ktos na organizacje reklamy ?? DO COSNUSA WE WRO ..

Cosinus kosmetyczka....

24 wrz 2010 - 18:11:46

Cytat
dknika
idzie ktos na organizacje reklamy ?? DO COSNUSA WE WRO ..

zalezy co ma na celu Twoje pytanie
szukasz kogos by było rażniej czy chcesz sie podpytac o skzołe i kierunek, jesli to drugie- to mysle, ze mozesz byc spokojna bo sama skonczylam reklame gtyle ze w czestochowie- a to jest jedna szkola, wiec nie moze byc jakiegos hello odnosnie kierunku, bo wszystkie musi leciec identycznie.
ja jestem zadowolona, bo ciekawe zajecia - praktyczne co najwazniejsze, za darmo wiec spokojnie moge polecic :)

Cosinus kosmetyczka....

05 paź 2010 - 17:12:01

ja chodze tez do cosinusa, poki co po pierwszym zjezdzie zapowiada sie duzo nauki, ale bedzie dobrze:>

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

15 paź 2010 - 13:00:23

Według mnie jeśli za darmo jest kurs to dobrze jest sobie zrobić, podczas takiego dwuletniego studium jest więcej praktyki niż na studiach. oczywiście warto później rozwijać umiejętności i poszerzać kompetencje bo wiedza zdobyta podczas nauki w takiej szkole nie wystarczy. ja ostatnio czytałam o kursach dla lingeristów robionych ze sztuki makijażu permanentnego w centrum szkoleniowym New Look w Warszawie. Według mnie teraz jest zapotrzebowanie na osoby, które potrafią wykonywać tego rodzaju rzeczy i mają na to dowód w postaci certyfikatu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torba do szkoły