Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

40 minut temu

elektryka sklep

46 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 14:36:27

Cytat
olugusia
Kto w Wawie na kosmetyczke teraz:> a tym roku?
ale wybierasz się do Cosinusa do Wawy czy do innej szkoły?:)ja nad tym też myślę, bo w Siedlcach gdzie mieszkam nie ma nic porządnego...

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 14:38:32

ja właśnie sie tam zapisałam ale na inny kierunek :) Mam paru znajomych co tam chodzili i sa zadowoleni z tym, że oni też na zupełnie inny kierunek więc niestety nie wiem jak jest z kosmetologią.

Cytat
wikeNSowa
a ja mam takie pytanko czy do takiej szkoły policealnej w cosinusie trzeba miec maturę??bo ja nie zdałam matmy i nie wiem czy zdam teraz a chciałabym chociaż coś robić a taka bezpłatna szkoła to jest ok
nie trzeba, ja właśnie ide tam w tym roku bo tez nie zdalam matmy a na mój wymarzony kierunek nie ma wrześniowego naboru wiec ide dopiero za rok :( a glupio tak rok nic nie robic :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-20 14:40 przez hannahxunicorn.

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 15:45:23

Cytat
hannahxunicorn
ja właśnie sie tam zapisałam ale na inny kierunek :) Mam paru znajomych co tam chodzili i sa zadowoleni z tym, że oni też na zupełnie inny kierunek więc niestety nie wiem jak jest z kosmetologią.
Cytat
wikeNSowa
a ja mam takie pytanko czy do takiej szkoły policealnej w cosinusie trzeba miec maturę??bo ja nie zdałam matmy i nie wiem czy zdam teraz a chciałabym chociaż coś robić a taka bezpłatna szkoła to jest ok
nie trzeba, ja właśnie ide tam w tym roku bo tez nie zdalam matmy a na mój wymarzony kierunek nie ma wrześniowego naboru wiec ide dopiero za rok :( a glupio tak rok nic nie robic :P


tak z ciekawosci..na jaki kierunek sie zapisalas?:D
ja na organizacje reklamy;)

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

20 sie 2010 - 18:43:41

wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

Cosinus kosmetyczka....

22 sie 2010 - 16:55:59

Ja właśnie zapisałam się w Wawie na kosmetyke ;)

Cosinus kosmetyczka....

22 sie 2010 - 17:02:25

ja chodzilam rok na kosmetyke placac prawie 200zl miesiecznie i co ? duzo sie nie nauczylam..... takze nie ma reguly czy sie placi czy nie to lepsza

Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole
Tu NIEchodzi o kurs a O szkole i nie prawda ze to tylko SUCHA NAUKA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-22 17:03 przez ania2809.

Cosinus kosmetyczka....

23 sie 2010 - 11:39:51

Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

właśnie certyfikat, a jak skończysz kosmetykę w 2 letniej policealnej masz świadectwo ukończenia szkoły, a mało tego tytuł technika i prawo do wykonywania zawodu- tego mi nie da żaden certyfikat. Poza tym szkoła jest za free a w Pro Active sie płaci i to całkiem sporo.
Co do praktyk, to policealne maja je obowiązkowe 2 razy na 4 semestry nauki, więc Twój argument też mnie nie przekonywuje.

wlasnie dlatego od wrzesnia ide na kosmetykę do Cosinusa, z powodów, jakie opisałam powyżej.
Cytat
bywalczyni
Cytat
sangre
wydaje mi się,że jeżeli chodzi o kurs na kosmetyczkę, to już lepiej iść do szkoły Pro-Activ w Warszawie, tam przynajmniej po ukończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dodatkowo każdy ma prawo do odbycia praktyk w salonach kosmetycznych, co na pewno lepiej przygotuje do późniejszej pracy jako kosmetyczka, niż tylko sucha nauka w szkole

właśnie certyfikat, a jak skończysz kosmetykę w 2 letniej policealnej masz świadectwo ukończenia szkoły, a mało tego tytuł technika i prawo do wykonywania zawodu- tego mi nie da żaden certyfikat. Poza tym szkoła jest za free a w Pro Active sie płaci i to całkiem sporo.
Co do praktyk, to policealne maja je obowiązkowe 2 razy na 4 semestry nauki, więc Twój argument też mnie nie przekonywuje.

wlasnie dlatego od wrzesnia ide na kosmetykę do Cosinusa, z powodów, jakie opisałam powyżej.


ostatnio namierzyłam:
http://www.facebook.com/pages/Lodz-Poland/COSINUS/315612947940?ref=search



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 20:37 przez bywalczyni.

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:31:37

Ja jestem juz po dwoch zjazdach kosmetyki w cosinusie i jak narazie jestem zadowolona:) Narazie sporo teorii a co sie z tym wiaze to pisania:) Ale mialam juz manicure na pracowni i bardzo mi sie podoba jak narazie:) Pracownia jest super wyposazona nauczyciele bardzo mili:) Grupa narazie spora ale z tego co wiem zawsze tak jest i z czasem sie wykrusza:) Ja jak najbardziej polecam:)

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:34:52

Moja mama skonczyła w tym roku ;) Nie polecam tej szkoly

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 16:37:41

Hej! Jestem na drugim semetrze kosmetyki w Cosinusie ! wszystko jest za free nie ma wpisowego czesnego itp ;P sama myslalam kiedys ze to bujda ale jednak to prawda :D Pracownia jest swietnie wyposazona! Nie narzekam bardzo mi sie podoba . Nie uwazam by cosinus byl gorszy od innych szkol :) to jest nasza indywidualna sprawa czy chcemy sie uczyc tego zawodu tylko dla siebie czy wiazemy z nim przyszlosc :) Bardzo Polecam ten kierunek w Cosinusie!!! ;))

Cosinus kosmetyczka....

20 wrz 2010 - 17:28:33

Cytat
wieszjakjest
odradzam cosinusa

jesli chcecie byc dobrymi kosmetyczkami, swietnie przygotowanymi do zawodu
to polecam 2 szkoły

wszkipz w warszawie - ja tam studiuję na kierunku kosmetologia estetyczna.
edruga bardzo dobra szkoła jest w łodzi :)

to jedyne 2 szkoły w polsce, gdzie robi się licencjat z kosmetologii.
ja z wszkipz jestem baaaardzo zadowolona. pozatym po tej szkole będę kosmetologiem estetycznym a nie kosmetyczką.

We Wrocławiu są co najmniej dwie szkoły, w których można zrobić licencjat..

Cosinus kosmetyczka....

21 wrz 2010 - 13:03:20

idzie ktos na organizacje reklamy ?? DO COSNUSA WE WRO ..

Cosinus kosmetyczka....

24 wrz 2010 - 18:11:46

Cytat
dknika
idzie ktos na organizacje reklamy ?? DO COSNUSA WE WRO ..

zalezy co ma na celu Twoje pytanie
szukasz kogos by było rażniej czy chcesz sie podpytac o skzołe i kierunek, jesli to drugie- to mysle, ze mozesz byc spokojna bo sama skonczylam reklame gtyle ze w czestochowie- a to jest jedna szkola, wiec nie moze byc jakiegos hello odnosnie kierunku, bo wszystkie musi leciec identycznie.
ja jestem zadowolona, bo ciekawe zajecia - praktyczne co najwazniejsze, za darmo wiec spokojnie moge polecic :)

Cosinus kosmetyczka....

05 paź 2010 - 17:12:01

ja chodze tez do cosinusa, poki co po pierwszym zjezdzie zapowiada sie duzo nauki, ale bedzie dobrze:>

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus kosmetyczka....

15 paź 2010 - 13:00:23

Według mnie jeśli za darmo jest kurs to dobrze jest sobie zrobić, podczas takiego dwuletniego studium jest więcej praktyki niż na studiach. oczywiście warto później rozwijać umiejętności i poszerzać kompetencje bo wiedza zdobyta podczas nauki w takiej szkole nie wystarczy. ja ostatnio czytałam o kursach dla lingeristów robionych ze sztuki makijażu permanentnego w centrum szkoleniowym New Look w Warszawie. Według mnie teraz jest zapotrzebowanie na osoby, które potrafią wykonywać tego rodzaju rzeczy i mają na to dowód w postaci certyfikatu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torba do szkoły