Obecnie rozmawiamy o:

Własna firma

48 minut temu

Dom - Działka

48 minut temu

długotrwały ból głowy

dzisiaj o 14:20

Akcesoria dla zwierzaków

dzisiaj o 14:15

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skup aut uszkodzonych

13 sty 2022 - 16:54:06

Sprzedaż uszkodzonego samochodu a tym bardziej powypadkowego wydawał mi się zadaniem bardzo trudnym. Ilość aut na rynku jest spora dlatego bałem się, że nie najdę chętnego na auto, które zostało dość mocno uszkodzone. Ku mojemu zdziwieniu trafiłem na firmę https://skupuszkodzonychaut.pl/ która zajmuje się skupem aut powypadkowych. Dostałem zadowalającą ofertę i jeden problem mam z głowy - dziękuje !

skup aut uszkodzonych

19 kwi 2022 - 20:41:23

Moje auto na dobrą sprawę było sprawne, ale raczej nie chciało mi się czekać na potencjalnego klienta, który i tak by wybrzydzał przy kupnie. Właśnie dlatego od razu zdecydowałam się na to aby skorzystać z oferty skupu pojazdów od http://skupauta.warszawa.pl/ i już wiem teraz, że wybrałam bardzo mądrze.

skup aut uszkodzonych

18 maj 2022 - 21:19:57

My mieliśmy stary samochód, którego nie opłacało się już naprawiać, bo "zjadała" go korozja ze wszystkich stron ;/ No i miał już ponad 20 lat. Nie jeździliśmy nim, ale zajmował miejsce w ogródku. Postanowiliśmy w końcu zawieźć samochód na skup aut uszkodzonych. Mieszkamy w województwie pomorskim i w pobliżu mieliśmy ten skup https://e-skupaut.com/ w Rumii. Miła obsługa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie