Obecnie rozmawiamy o:

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dużo , dużo nauki i pracy bo masaż jest jednak fizycznie wykonywaną czynnością, ale za to warto i to bardzo. Niesamowite sale i atmosfera, sprawia że czas niewiadomo kiedy mija.

Szkolenie z pierwszej pomocy jest bardzo ważnym kursem, możemy komuś pomóc i kogoś uratować.

Na pewno przyłożyć się powinno do wykonania tego zawodu, tym bardziej, że jest on medyczny. W pełni przygotowania do zawodu posiada sieć szkół cosinus, warto wiedzieć, że jest on bezpłatną szkołą, bez podpisywania jakichkolwiek umów.

Trzeba przygotować się na sporą naukę i siłę w praktyce, ale oczywiście to z pozytywnej strony. W cosinusie każdy kierunek jest doprecyzowany.

Wymagający kierunek,ale za to satysfakcja ukończenia ogromna :)
Ja pracuje w zawodzie, a szkoła policealna cosinus pozwoliła mi poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć tytuł.

W cosinusie duża część zajęć to praktyka, dlatego lubię tę szkołę i polecam z całego serca. I to, że nie płacisz absolutnie za nic.

Technik masażysta - szkoła policealna

04 paź 2022 - 13:52:59

Najbardziej lubię w tym kierunku kontakt z nauczycielami + zajęcia praktyczne. Mysle, że cosinus właśnie tym się wyróżnia najbardziej.

Baaaaaaaaardzo dużo technik ćwiczymy. Uwielbiam te zajęcia i zawsze nie mogę doczekać się następnych.

W ubiegłym roku kończyłam szkołę Cosinus, wszystkie przedmioty zaliczyłam bez problemu. I nie ponosiłam żadnych opłat.

Ja dowiedziałam się na prelekcji o szkole cosinus, cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takiej prezentacji, bo dowiedziałam się o szkole a dzisiaj do niej chodzę. Cosinus jest najlepszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa