Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

26 minut temu

e-papieros

51 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Szkoły policealne

24 sty 2022 - 15:32:50

Dla mnie rewelacja to że jest taka opcja, a nie same kursy. Można się wiele wiele nauczyć. Wybrałam cosinusa, bo dzięki nim mam pewność, że zdobędę odpowiednie umiejętności.

Szkoły policealne

25 sty 2022 - 13:45:18

Niezmiennie polecam szkołę Cosinus. Nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak dobrą organizacją pracy szkoły. O wszystkim jesteśmy informowani na czas, w szkole co jakiś czas odbywają się konkursy, tematyczne zjazdy, kursy zawodowe. Mamy też dużo zajęć praktycznych. Pracują tu świetni nauczyciele, którzy potrafią doskonale przekazać wiedzę a do tego szkoła jest darmowa i przez weekendy. Nie znalazłam żadnych minusów a wręcz przeciwnie! Szkoła jest naprawdę dobra i przyjazna pracującym! :)

Szkoły policealne

25 sty 2022 - 14:12:00

Dla mnie cosinus to bardzo dobra szkoła, i każdemu polecam. Bo jest po prostu przeze mnie sprawdzona. A faktem jest najlepsza opieka pod względem przygotowania do zawodu.

Szkoły policealne

27 sty 2022 - 12:21:03

I do egzaminów państwowych! Ja też ukończyłam Соsіnus i zadałam egzamin na 86% :)

Szkoły policealne

15 lut 2022 - 14:15:43

Tak w cosinusie to priorytet wraz z praktyką, dlatego szczególnie warto tu chodzić.

Szkoły policealne

22 lut 2022 - 11:51:05

Polecam szkołę Cosinus w Toruniu. Nie ma umów, nie trzeba za nic płacić a zajęcia odbywają się w weekendy. Mamy dużo praktyki, dzięki temu wiem, że zostanę doskonale przygotowana do egzaminu zawodowego :) Świetni nauczyciele i miłe Panie w sekretariacie.

Szkoły policealne

30 mar 2022 - 14:10:23

Polecam cosinus. Zaangażowani nauczyciele, dostępność ze szkołą , kontakt aż 7 dni w tygodniu, miła, fajna obsługa.

Szkoły policealne

14 kwi 2022 - 14:40:52

W cosinusie nie ma żadnych opłat, ani umowy a dzięki temu można skupić się już typowo na nauce.

Szkoły policealne

15 kwi 2022 - 11:00:29

Tak jak piszą dziewczyny, w Cosinusie za free mają wszystko i w trakcie roku jest dużo dodatkowych kursów dla uczniów więc można sobie poszerzyć kompetencje. Jak polecam florystykę, bardzo fajna zabawa i w sumie sama praktyka, czas na zajęciach szybko leci :)

Szkoły policealne

22 kwi 2022 - 16:19:51

No ja teraz robię w tej szkole masażystę i zastanawiałam się właśnie nad opiekunem jako drugim kierunkiem bo trochę się materiał pokrywa i w sumie ze szkoły też jestem zadowolona

Szkoły policealne

26 kwi 2022 - 13:33:39

Nie wiem jak z kierunkami medycznymi bo to nie moja branża, ale ja ze swojej strony mogę polecić kosmetykę w Cosinusie ;)

Szkoły policealne

16 maj 2022 - 15:21:58

Bardzo fajnym jest to, że nie dość że kierunki są bezpłatne to niektóre z nich można sobie fajnie połączyć ze sobą i poszerzyć swoje cv. Cosinus to wiele możliwości na rozwój.

Szkoły policealne

16 maj 2022 - 15:31:36

Nie mam jakiejś konkretnej do polecenia, ale mój brat raczej nie napisze matury z matmy na wysoki wynik a bardzo chciał na kierunki informatyka / sieci komputerowe i w sumie sporo szkół policealnych ma coś takiego jak administrator sieci. Do tego wiele z tych szkół oferuje darmowe egzaminy CISCO więc nawet lepiej niż pójście na studia. Po pierwszym semestrze zorientowałby się ile czasu mu zajmuje nauka w policealnej i mógł pracować dziennie i uczyć się wieczorowo :D

Szkoły policealne

15 cze 2022 - 14:27:06

Ja się trochę obawiałam pójścia na studia i najpierw poszłam do cosinusa, później myślałam, że zaczne studia, ale okazało się, że tak się wkręciłam, że odrazu prace w zawodzie dostałam :)

Szkoły policealne

19 lip 2022 - 13:44:22

W cosinusie masz bezpłatną naukę, raczej bałabym się podjąć płatną. I mieć potem ukryte koszta. A tu masz pewność państwowego egzaminu + tytuł technika z kwalifikacjami do zawodu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie