Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne

12 kwi 2021 - 11:11:44

Jedna z najlepszych szkół policealnych to cosinus, nie ma się opłat no i do tego jest darmowa, sale zawsze przygotowane w pełni.

Szkoły policealne

13 kwi 2021 - 13:54:57

Również polecam Cosinusa, kończyłam u nich liceum, teraz jestem w szkole policealnej. Ani razu się nie zawiodłam, nauczyciele są świetni, można dużo się nauczyć. W tym roku zdaję egzaminy zawodowe i wiem, że mamy miec fakultety, takie darmowe, które mają nam powtórzyć najważniejsze rzeczy. Już nie mogę się ich doczekać!

Szkoły policealne

20 kwi 2021 - 13:44:57

Cytat
martusg
Również polecam Cosinusa, kończyłam u nich liceum, teraz jestem w szkole policealnej. Ani razu się nie zawiodłam, nauczyciele są świetni, można dużo się nauczyć. W tym roku zdaję egzaminy zawodowe i wiem, że mamy miec fakultety, takie darmowe, które mają nam powtórzyć najważniejsze rzeczy. Już nie mogę się ich doczekać!

Również polecam Cosinusa, szkoła jest w pełni darmowa. Nawet w przypadku np. rezygnacji nie ponosicie żadnych kosztów. Dodatkowo macie kartę rabatową i z nią w wielu miejscach w mieście macie zniżki.

Szkoły policealne

20 kwi 2021 - 16:01:17

Polecam szkołe cosinus bo nie płaciłam nic, nie było umowy i czułam się swobodnie.

Szkoły policealne

21 kwi 2021 - 13:31:41

Ja ukończyłam Cosinusa i jeśli chodzi o samą szkołę to jest bardzo dobrze zorganizowana. Nauczyciele bardzo dobrze tłumaczą dany materiał, za naukę nic nie trzeba płacić. nie ma też umów.

Szkoły policealne

27 kwi 2021 - 15:47:16

Jestem absolwentką cosinusa. Na jesień zapisuję się na drugi kierunek. Szkoła jest darmowa a przy tym bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.