Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Szkoły policealne

12 kwi 2021 - 11:11:44

Jedna z najlepszych szkół policealnych to cosinus, nie ma się opłat no i do tego jest darmowa, sale zawsze przygotowane w pełni.

Szkoły policealne

13 kwi 2021 - 13:54:57

Również polecam Cosinusa, kończyłam u nich liceum, teraz jestem w szkole policealnej. Ani razu się nie zawiodłam, nauczyciele są świetni, można dużo się nauczyć. W tym roku zdaję egzaminy zawodowe i wiem, że mamy miec fakultety, takie darmowe, które mają nam powtórzyć najważniejsze rzeczy. Już nie mogę się ich doczekać!

Szkoły policealne

20 kwi 2021 - 13:44:57

Cytat
martusg
Również polecam Cosinusa, kończyłam u nich liceum, teraz jestem w szkole policealnej. Ani razu się nie zawiodłam, nauczyciele są świetni, można dużo się nauczyć. W tym roku zdaję egzaminy zawodowe i wiem, że mamy miec fakultety, takie darmowe, które mają nam powtórzyć najważniejsze rzeczy. Już nie mogę się ich doczekać!

Również polecam Cosinusa, szkoła jest w pełni darmowa. Nawet w przypadku np. rezygnacji nie ponosicie żadnych kosztów. Dodatkowo macie kartę rabatową i z nią w wielu miejscach w mieście macie zniżki.

Szkoły policealne

20 kwi 2021 - 16:01:17

Polecam szkołe cosinus bo nie płaciłam nic, nie było umowy i czułam się swobodnie.

Szkoły policealne

21 kwi 2021 - 13:31:41

Ja ukończyłam Cosinusa i jeśli chodzi o samą szkołę to jest bardzo dobrze zorganizowana. Nauczyciele bardzo dobrze tłumaczą dany materiał, za naukę nic nie trzeba płacić. nie ma też umów.

Szkoły policealne

27 kwi 2021 - 15:47:16

Jestem absolwentką cosinusa. Na jesień zapisuję się na drugi kierunek. Szkoła jest darmowa a przy tym bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego.

Szkoły policealne

12 maj 2021 - 14:05:31

Cosinus to moim zdaniem świetna policealka. Jest ona darmowa no i ma dużo kierunków do wyboru.

Szkoły policealne

17 maj 2021 - 14:41:53

W cosinusie można się zapisać i wypisac nie ma żadnej umowy, Moim zdaniem warto spróbować bo nauka tam ot czysta przyjemność.

Szkoły policealne

25 maj 2021 - 10:35:58

Jak myślisz nad zawodem żeby się go nauczyć to tylko cosinus, tam cię przygotowują i nastawiaj się na solidną praktykę. Szkoła super i bez opłat co najważniejsze.

Szkoły policealne

31 maj 2021 - 12:33:21

W szkole cosinus masz tak duży wybór że trudno się zdecydować i każdy kierunek jest darmowy. :)

Szkoły policealne

08 cze 2021 - 15:51:14

W szkole cosinus napewno masz duży wybór kierunków i przy tym zapewniają ci miejsce praktyk co jest bardzo komfortowe.

Szkoły policealne

15 cze 2021 - 13:25:07

Zobaczyłam oferte policealnej na targach edukacyjnych, w następnym semestrze spróbowałam swoich sił w cosinusie. Bardzo podoba mi się ta szkoła i wszystkim będę polecać, jak dla mnie numer jeden. A nie ponosi się żadnych opłat.

Szkoły policealne

16 cze 2021 - 12:07:02

Cosinus jest naprawdę darmowy. Przez naprawdę rozumiem, że nie mają ukrytych opłat, żadnego wpisowego czy tzw. opłaty administracyjnej. I nie ma umowy, że w razie nieobecności czy też niezdania trzeba płacić, a to rzadkość wśród szkół policealnych. Polecam serce

Szkoły policealne

23 cze 2021 - 14:49:24

Innej niż cosinus bym nie wybrała, przejrzałam wszystkie oferty i to jest jedyna szkoła bez jakiejkolwiek umowy a przy tym uczciwa.

Szkoły policealne

01 lip 2021 - 10:46:49

W innych szkoła niż cosinus niestety ale pobierają opłaty a przed tym dają nam umowy w których nie wszystko jest jasne. Lapiej postawić na sprawdzone rozwiązanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ