Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Szkoły policealne

22 sie 2022 - 14:34:14

W cosinusie nie musiałam martwić się o płatności, szkoła jest za darmo. To pomaga w podjęciu edukacji. Do tego zero umowy, więc nie trzeba się niczego obawiać.

Szkoły policealne

12 wrz 2022 - 15:42:20

O szkole cosinus dowiedziałam się w radiu, potem internet, fora, polecenia no i wreszcie poszłam się zapisać. Strzał w 10tkę. Dzięki temu mam mnóstwo pewności i wiary , że uda mi się osiągnąć swój cel zawodowy

Szkoły policealne

26 wrz 2022 - 15:26:51

W cosinusie dodają nam przede wszystkim fajne akcje np. konkursy z nagrodami, przyprowadź znajomego. A takto nauka na bardzo wysokim poziomie, przyjazna atmosfera.

Szkoły policealne

25 paź 2022 - 14:56:59

Bezpłatne badania lekarza medycyny pracy w większości miast bez konieczności czekania w kolejce,a nawet dodatkowe bezpłatne lektoraty podstaw języka polskiego dla obcokrajowców.
Do tego brak opłat za legitymacje i zaświadczenie, również od obcokrajowców

Szkoły policealne

18 lis 2022 - 15:34:37

polecam przejrzeć ofertę cosinusa, są to darmowe szkoły w trybie weekendowym. A do tego mają bardzo szeroką ofertę. Ja dostałam pakiet office i dzięki legitymacji miałam zniżke w różne miejsca w calym mieście.

Szkoły policealne

03 sty 2023 - 15:56:35

Teraz jest dobry czas żeby się zapisać, cosinus prowadzi rekrutacje. Pełno darmowych dodatków, super odświeżone sale.

Szkoły policealne

14 lut 2023 - 15:53:41

W szkole policealnej możesz nauczyć się zawodu , w którym zrealizujesz swoje pasje i zdobędziesz swój wymarzony zawód. Taką opcje daje szkołą cosinus, sama do niej chodzę i uważam, że to świetna opcja dla każdego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Notatki na studiach