Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

08 lut 2021 - 10:51:42

Wybrałam cosinusa, z polecenia, wiele moich znajomych jest po tej szkole i bez problemu pracują w zawodzie. Ja teraz zaczynam swoją przygodę

Szkoły policealne

08 lut 2021 - 15:07:47

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd

Szkoły policealne

09 lut 2021 - 13:38:08

Też polecam cosinusa, zajęcia za darmo, nic się nie płaci nawet jak się zrezygnuje (koleżanka zrezygnowała bo się przeprowadziła). Teams, ich platforma e-learningowa, teraz mamy mieć zajęcia praktyczne w szkole.

Szkoły policealne

10 lut 2021 - 15:37:17

Cosinus napewno da ci darmową nauke z egzaminem państwowym , warto spojrzeć na ich ofertę

Szkoły policealne

16 lut 2021 - 15:21:37

Jak chcesz szkołe która uczy i przekaże to co niezbedne do wykonywania zawodu to proponuje cosinusa

Szkoły policealne

24 lut 2021 - 15:30:08

Szkoła darmowa a do tego dobrze przygotowująca to cosinus, i co najważniejsze to państwowy egzamin i przygotowanie przez wykwalifikowaną kadrę

Szkoły policealne

26 lut 2021 - 14:44:50

Ja poszłam po poleceniu mojej kuzynki do cosinusa, jestem bardzo zadowolona, już z samych jej opowiadań nie mogłam się doczekać jak rozpocznie się semestr, każdemu to powiem - warto !

Szkoły policealne

02 mar 2021 - 16:01:33

Zaczęłam szkołę w innym miejscu niż cosinus i miałam duże problemy żeby wypisać się z tej szkoły , nagle opłaty nawet za głupi egzamin chore... poszłam do cosinusa tylko z polecenia koleżanki która wcześniej tam się zapisała i naprawdę ciesze się że jest takie miejsce jak ta szkoła która jest uczciwa

Szkoły policealne

04 mar 2021 - 16:56:45

Wybór duży ale warto stawiać teraz na profesjonalizm a w cosinusie tylko takich biorą nauczycieli ale też można tam zrobić kursy

Szkoły policealne

09 mar 2021 - 14:13:56

Nudna będę, ale tak jak moi przedmówcy - Cosinus, nie oszukają Cię, nie ma nic ukrytego, żadnych umów. Dodatkowo szereg korzyści dla słuchaczy.

Szkoły policealne

12 mar 2021 - 12:22:51

W szkole policealnej masz tytuł i zdobyty zawód, ja jestem w cosinusie na kosmetyce i naprawde nie mam co im zarzucić. :) bardzo dobrze się tam czuje a poruszane tam zagadnienia mnie interesują

Szkoły policealne

17 mar 2021 - 12:52:01

Super szkołą jest cosinus , zdobędziesz zawód i wiedzę na wysokim poziomie. Ja jeszcze skorzystałam z ich oferty kursu.

Szkoły policealne

23 mar 2021 - 12:12:44

Dla mnie jedyna szkoła policealna jaka powinna istnieć to cosinus, uczciwa i nie jest dla kasy jak inne szkoły że obiecują coś żeby tylko zwabić.

Szkoły policealne

30 mar 2021 - 17:35:40

Fajnym rozwiązaniem jest szkoła policealna cosinus, dużo nauki ale bardzo przydatnej. Do tego bonusy, dodatki no i nowe znajomości :)

Jak już policealna szczególnie w dobie online to tylko cosinus, nawet zapis masz online. a zajęcia bardzo ciekawe i system super zrobiony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-31 12:01 przez roksana12pe.

Szkoły policealne

06 kwi 2021 - 15:03:41

W cosinusie masz pełen zakres przygotowania do zawodu, nie płacisz za to a nauka tam to naprawde czysta przyjemność.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna